Konu Kapatılmıştır
38. Sayfa BirinciBirinci ... 3537383941 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhabalar rüyamda kadın cin gördüm ewimiz eski halindeydi sanırsam biride bahçede biseylerle ugrasiodu beni kandıramadi ama onu kandiracakti bende ona wurdum ve kacmaya başladik yola ciktigimizda kaciyorduk ama nasil oldu bilmiyorum biseyler yaptim biseyler oldu ama nasil yaptigimi bilmiyorum belliki kaybolucakti ama gitmeden yanima yanasti kulagima fisildayarak görüsecegiz tekrar siyerek kayboldu. Aslina bakarsaniz böle seylere inanmam ama bu aralar gördügüm rüyalar hep sıkıntıli hep beni düşündürüyor simdiden yorumlariniz icin tesekkur ederim.

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu tür rüyaların zaten bir tabiri ve yorumu da olmaz. Endişelenecek bir rüya değildir. İnsanı korkutmaya ve zarar vermeye çalışılan rüyalar genellikle şeytandan olan ve manası olmayan rüyalardır. Herşeyi hakkıyla ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba ben rüyamda sevdiğimin kucağına bir bebek veriyorum. Ona erkek diyorum fakat gelinlikli ölmüş bir bebek veriyorum teşekkür ler

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyanın işareti, bazı hedefine ulaşmayacak projelere ve isteklere yorumlanır. Genellikle hayallerin eksik kalmasına veya olmaması manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamünaleyküm, rüyamda kırsal bir alandayım.Ettafımda bir sürü insan var. Kadın, yaşlı, çocuk vs. Biz fil ordusundan kaçıyoruz. Her saldırışlarında birileri ölüyor ya da yaralanıyor. Daha sonra bir kuytu yer buluyorum buraya saklanalım diyorum kabul ediyorlar. Fakat filler oraya geliyorlar ve bize saldırmaya hazırlanıyorlar. Bulunduğum yerde yüksekçe kayadan bir duvar var ama çok yüksek. Ben diyorum ordaki insanlara tek çaremiz bu duvarı aşmak. Herkes tırmanmaya başlıyor. Fakat sırayla herkes düşüyor. Yalnızca ben aşabiliyorum duvarı. Yanimda küçük bir de çocuk var. Şimdiden teşekkür ederim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Yetkili yerlerden veya düşmanlar tarafından saldırıya uğramak manasındadır. Duvarı aşman ise Allah'ın izniyle bu sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba biz bundan 6 ay önce iflas ettik ve farklı bi şehire taşındık ama hala dükkanlarımız duruyor ama içinde bişey yok haciz icralar falan hep üstünde ben rüyamda eskiden marketimizin dergilerini hazırlardım bugun rüyamda yine marketimizin dergisini hazırlıyordum babamda bana yardım ediyordu böyle 6-7 sayfa hazırlıyorduk ama tarih yoktu rüyamı yorumlarmısınız

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyanın özel bir tabiri yoktur. Belkide bilinçaltına yerleşen düşüncelerden kaynaklanıyor olabilir. Yinede Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selam dün gece rüyamda bir mahkeme salonun onundeydim annem ve babam boşanacakti lakin babam erol buyukburctu annemde kendi annem değildi mubasir çağırdı içeri girdik salon mahkeme salonu değil hukuk okuyan ogrenci sinifi ydi hocaları ders anlatıyordu bende en arka sirada oturdum hocaları çok güzel bir müzikte dinletiyordu öğrencilerine bir anda baktım erol beyde bir sıraya oturmuş diyorumki bu adam olmuş burda ne işi var biran da sınıfta küçük bir kavga çıktı hocaları çok kızdı olay yatıştı biranda kocaman sınıfın en ön sırasına oturmusum hocayı dinliyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Bu tür rüyalara karmaşık rüyalar ve açık bir tabiri olmayan rüyalar denir. Bu rüyalar görüldüğünde Allah'u tealadan hayırlısını dilemek en güzeli olur. En doğrusunu da bilen ancak Allah'tır.

 11. Misafir
  Bi kız çocuğu vardı zayıf dı kısa saçlı masum bişey di başına bişey gelmiş kötü durumdaydi elinde oyuncağı vardı, ağzının yanında da kan vardı tek renk olarak onu hatırlıyorum, gece 3 gibi kalktım bu rüyanın üzerine üzülmüştüm kızın durumundan dolayi içim kötü olmuş nasil yorumlarsiniz arkadslsr istihare ruyasi

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanı istihare bölümünde cevapladık lütfen sorularınızı tek bir yerde sorunuz ve tekrar etmeyiniz. Bu rüya istihare için hayra işaret etmez. Bu rüya sıkıntı ve zorluklar manasındadır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
38. Sayfa BirinciBirinci ... 3537383941 ... SonuncuSonuncu