Konu Kapatılmıştır
37. Sayfa BirinciBirinci ... 3436373840 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda bacagimda 3 tane büyük sivilce gördüm ve hemen sıkmak istedim. Bir sivilceyi sıktım ve irin çıktı. Bu ne anlama gelir. Teşekkürler.

 2. arifselim
  Yönetici
  Sivilceler senin sorunlarına delalet eder. Onları sıkmak ise bu sorunları pek önemsemediğin manasına gelir. Sorunların ile yüzleşmen gerektiğine, sıkıntılarının çok yakın zamanda sona ereceğine ve büyük ve anlamlı başarılara imza atacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba. Fazlasıyla ürkütücü bir rüya gördüm. İftar çadırını andıran büyükçe bir davet sofrasındaydık. Hayli kalabalıktı. Yaşkıdan bir hoca(erkek) Kuran okuyordu sesli bir şekilde. Kuran'da belli bir ayete geldiğinde kekelemeye ve okuyamamaya başladı. Tam yardım etmeyi deneyeceğim sırada o hoca, şeytana dönüştü ve saldırmaya başladı. Nedendir bilmiyorum Hz. İbrahim'in duası olan "Rabbena tegabbel minna inneke entes semiul alim" kısmını şeytanın yüzüne doğru defalarca okuyordum. Rüyanın devamını hatırlamıyorum korkup uyanmış olabilirim. Bir de bu rüyayı görmeden birkaç gün önce güneş batarjen balkonda oturuyordum. Ve balkonuma doğru dumana benzeyen, büyük kanatları olan, grimsi birşeyin geldiğini gördüm( nerdeyse tek katlı bir gecekondu kadar büyüktü). Bana doğru gelirken biranda yön değiştirip ortadan kayboldu. O kadar hızlı gelişti ki ne olduğunu anlayamadım. Ama gördüğüm şeyden çok eminim.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya genellikle iki yüzlü, üç kağıtçı ve hileci düşmana işarettir. Aslında gören kişinin durumuna göre yorumlanırsa daha net bir tabiri olabilir. Senin ona karşı kuran okuman ise Allah'ın izniyle şerden korunmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar. Ruyamda sevdigim oglanla bilmedigim bi evde bulunuyoruz konusuyoruz. Ben bi lavobaya gidip geliyim diyorum o 'hayir hayatim gitme sana bisey vericem ' diyor. Ve cebinden bir yuzuk cikariyor. Fakat bu yuzuk soz yuzugu gibi birsey degil. Mat siyah sembol icerikli seklinde yapilmis bi yuzuk ve benim sevecegim sekilde bi yuzuk oldugu icin cok mutlu oluyorum . yuzugu soz parmagima takiyor gulumseyerek

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüya bekar kızlar için evliliğe ve hayırlı nasiplere işaret eder. Yüzük görmek hayırlıdır ve müjdeli haberler almaya işarettir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba rüyamda arkadaşımın sevdiği çocuğu düğünde yolumu kaybetmişken gördüm bor yerden düşerken ekimi tutuyordu ve bana bir sans daha ver diyordu.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya batıl ve hurafelere inanmak manasında yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kafasının karışık olduğuna tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Dedemin odasında oturutoduk ve benim kalabalık bir arkadaş çevrem kadınla cinsel ilişkiye girmeye gidiyorlardı bana önceden söylüyolardı ama beni almadan gidiyorlardı ve benden kaçıyolardı içlerinde 1 kişiyle küstüm o çağırmayın onu diyordu ve benim baktığımı görünce koşarak kaçıyorlardu beb samimi olduğum arkadaşıma bağırıyodum gelin buraya diye geliyorlardı ve başka mahalleye doğru giderken tanıdık abiler çıkıyodu en çok tanıdığımın anlında 4 gözü vardı tüylü bi pantolunu vardı bana facebookdan alıntı sözler söylüyodu kafası güzel gibiydi sonra o kaçanları görüyoduk bir anda bende onların yanında oluyodum ve bura nere diye bakınıyordum sonra bana geleceksen gel gelmiceksen git diyorladı bende tam giderken 8 senelik arkadaşıma rastlıyodum oda oraya gidiyoru ikimizde yolu bilmiyoduk ben hemen onların yanlarına koştum oda geldi beraber kızın yanına gitmeye başladık yalan olmasın biz 6 kişi kalmıştık heralde arkadaşlarımdan biri dediki kızı tanıyosundur dedi ama böyle bişey yaptığını zannetmiyorsun dedi bende Allah allah dedim sonra yürümeye devam ettik ve bir yerde oturduk kızı beklerken rüya bitti

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya günah ve hatalar işlemeye delalettir. Senin için dikkatli olmaya ve haramlardan kaçınmak gerektiğine dair bir uyarıdır. Bu rüyayı bu şekilde düşünmeli ve kendine ders çıkarmalısın. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  slm herkese ben rüyamda eski nişanlımı yeni sevgilisiyle gelinlikli ve damatlık giyinmişler ve eski nişanlım beni bu cocuk yuzunden terk etmişti ama ben hala eski nişanlımı seviyorum ve unutamıyorum bana dönmesini istiyorum bana yorumlarmısınız rica etsem kafam karma karısık tesekurler

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya zaten onu unutmadığın manasına da gelir. Ayrıca sana hayırlı kapılar açılacağına ve bundan sonra sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
37. Sayfa BirinciBirinci ... 3436373840 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat