Konu Kapatılmıştır
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  ruyami yorumlarmisiniz

  Reklam
  ruyami yorumlarmisiniz isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyamda bayram gunuymus bnde halıları yikamisim yerde hali filan yok biden bayram oldugu aklima geliyo esime diyorum ki bn napyorum ya bayram gunu halimi yikanir hmn evi temizliyip halıları sereyim diyorum oyle uyandm yorumlar misiniz lutfen

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Rüyayı gören kimse için hayırlara yorumlanır. Bazı zorluklardan sonra ulaşacağı rahatlık ve huzura kavuşmaya işaret ettiğine yorumlanmıştır. Güzel ve hayırlı bir rüya görmüşsünüz. Her zaman olduğu gibi biz yanılabiliriz en doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda nisanlanmak üzereydim sonra bozuldu nisanim bende bu duruma sevindim çünkü ben başka birisini seviyordum ve onun yuzugunü takiyordum

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanızın bu şekilde olması sizin için hayırlıdır. Çünkü nişanlanmak hem hayırlı hemde olumsuz manalara gelir. Bu şekilde nişanın bozulması ise sizin hayırlı ve güzel gelişmelere işaret eder.

 5. Misafir
  Rüyamda istemediğim halde halamın oğluyla evlendiriliyordum. Halamın oğlu benden 6 yaş küçük. Düğünümüz oluyodu kimse oynamıyordu. Bittikten sonra da hiç güzel bir dugun olmadı diyorlardı. Ben istemiyordum ama hiç konuşmuyordum itiraz etmiyordum. Dugun bittikten sonra normal hayatıma devam ediyordum. Evliydim ama babamin evinde kaliyordum ve bu durumu sevgilime nasıl anlatacağımı düşünüyordum.

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız açık bir şekilde sizin bazı konularda zorlandığınıza işaret eder. Bazı sıkıntılı durumlarınızın olduğuna ve kimseye anlatamadığınız manalara da yorumlanmıştır. Rüyaların hayrını Allah'tan dilemek gerekir en doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamunaleykum.
  Okuldayiz arka bahcede sadece ben,2 erkek sinif arkadasim ve 4-5 ogretmenimiz var .Bir olay oluyor etkisinde kaldigim icin hatirlamiyorum.Cengizhan arkadasimiz kaciyor bende arkasindan kosuyorum cenhizhan duvardan atlarken ayagi takiliyo yuz ustu dusuyor kanlar akmaya basliyo ayagi sakatlaniyor ben cengizhani uyandittiramiyorum ogretmenlerimizi cagiriyorum hemen onlarda kosarak geliyolar hastaneye gidiyoruz hastanede cengizhana bakilirken ben uykuya dalmisim ve ruyamda cengizhan kar beyaz gelinligimi oksayarak bakiyor konusmadan gulmeden bisey yapmadan oksuyor ve sonunda uyaniyorum iste boyle.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyada koşan ve kaçan kişi için olumsuz manaya gelir. Bu kişinin fevri tavırlarının olduğuna aceleci bir yapıya sahip olduğuna ve ulaşılamaz bazı hedefleri olduğuna da yorumlanır. Rüyanın içinde rüya görmek ise hayırlıdır ve gerçeğe daha çok işaret eder. Rüyanın hakiki anlamını en iyi bilen Allah'tır.

 9. Misafir
  Rüyamda oğlum kayboluyor sonra ben onu bulmak için dışarı çıkıyorum akşam üstü olmak üzere önünde bi kaç koyun ve keci yle geliyo yanında anneme var açtı diye ekmek hazırlamak istiyorum yumurtanın birini pişiriyorum diğeri kırılıyor ve daha çok yumurta var

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız aslında hayırlı bir rüyadır. Bu hem sizin için hemde oğlunuz için hayırlıdır. Umduğunuz şeyleri bulmaya ve beklediklerinize kavuşmaya yorumlanmıştır. Rüyanız güzeldir en doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Meraba gecen kandil gecesi bn istihareye yattm evlenecegim kisiyi gormeknicin ve kumral renli gozlu birini gordum bana allahin gonderdigini soyluyolardi sonra ruyadadan gece gulerek uyandim rekrar uyudugumda erkek bi bebegin olacagini duydum ve sabah uyandim . Dun gecede erkek bi cocugumun kumral renli gozlu bi bebgimin oldugunu gördüm altın yuzuk ve künye takiyordum

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare rüyası olarak niyet ettiğiniz şeyin hayırlı olduğuna ve olumlu manaya işaret eder. İstihare esnasında veya uyandıktan sonra sevinç hissetmek veya iyi hisler hissetmek hayra işaret eder.

Konu Kapatılmıştır
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  rüya yorumlat