Konu Kapatılmıştır
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Kolay gelsin ben rüyamda zeytin işlerken öz babamı koşturdum ardndan taş elime ne geçiyorsa atyrdum çok kötü oldum yorumlayın lütfn

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba. Bu rüya olumlu tabir edilmez. Rüyada taş atmak, rüyayı gören kişinin iyi niyetini kullanıp, kendisini su istimal edecek insanlara yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda R isimli yakın bir arkadaşım yanima geliyor ve bana E isimli bir arkadaşımla kız kardeşimin bizim evde ilişkiye girdiklerini ve buna devam ettiklerini söylüyor ben bunun şokuyla ne yapacağımı bilemedim ve uykumdan uyandim bir anda

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya sizin kendinizle ilgili hoşunuza gitmeyecek olan bazı gelişmelere işaret eder. Sizden kaynaklanacak bazı sorunlara ve sizin elinizle gerçekleşecek can sıkıcı olaylara yorumlanmaktadır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Bir hafta önce vefat eden annem ben ve dayımın eşi yengem evimizin önünde oturuyorduk anneme mevlüdünü yaptığımızı söyledim annem oğlum niye zahmet ettiniz dedi ve ben hala burdayım diye cevap verdi.

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu anneniz için hayırlıdır. Kabrini ziyaret edin ve ona çokça dua edin. Aynı zamanda ona olan özleminizin bir işaretidir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamın aleyküm rüyamda içki masasinda oturuyorum karşımda biri var fakat yüzünü görmüyorum suyla karıştırılAn içkiden içiyor banada uzatıyor ben red ediyorum o sıra uyandim

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanız hayırlıdır. Bu rüya insanın şehit olmaya çağrıldığına tabir edilmiştir. Ayrıca hayır ve iyilikler işlemey çağrılmaya da yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Slm rüyamda içki masasinda yim ve karşımda yüzünü görmediğim biri içkiye şu kâtip içiyor bana da teklif ediyor fakat ben içmiyorum onu seyrediyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam rüyanız hayırlı bir rüyadır. Bu rüya Allah için savaşıp şehit olmaya ve salih amel işlemeye çağırılıyor şeklinde yorumlanmaktadır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba rüyamda bi savaş hazırlığı içerisindeyiz osmanlı zamanı yanımda daha önce tanımadığım 3 4 kişi var herkes kılıcını çıkartmış hazırlık yapıyor ben de kılıcımı çıkartıp temizlemeye başlıyorum yanımdakiler hayranlıkla benim kılıcıma bakıyor ve nerden bulduğumu soruyorlar bende Fatih Sultan Mehmet hanın kılıcı bana verdi diyorum yanımdaki aksakallı elimden kılıcı alıp inceliyor evet onun kılıcı diyor ve bana geri veriyor kılıç baya ağır olduğundan kaldirmakta zorlanıyorum ve uyanıyorum Allah bizi görüyor diyorum kendi kendime. Ve rüyayı gördüğüm gün Fatih Sultan Mehmet hanın doğduğu gün.

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya hayırlara işaret eder. Hak tarafında olmaya ve batılla mücadele etmeye yorumlanır. Rüya sahibi rakibini ya da düşmanını alt edip galibiyet kazanmak için korkusuzca düşünce ya da bilek gücü ile kavgaya hazır olduğunu göstermektedir diye yorum yapılır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat