Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Hayırlı günler
  Rüyamda bodrum katta oturan bir akrabaya (normal hayatta tanımıyorum ama rüyada akrabamız gibi görüyorum) misafirliğe gidiyoruz. Ev bodrum kat ama güzel bir ev. Daha sonra oradan çıkıp apartmanın etrafında dolanırken dışarıdan pencereden bodrum katta oturan bir aileyi görüyorum.Normal hayatta sosyal medyadan gördüğüm ve dualarımda olan kas hastalığı olan bir çocuğu zıplarken görüyorum. çok sürmüyor zıplaması dengesini kaybediyor ama yine de annesi mutlu oluyor.
  normal hayatta sıkıntılı günler yaşadım ama çok şükür iyiyim .Elimden geldiğince Allah ın rızasını kazanmaya çalışıyorum.Bilinçaltımla ne kadar ilgilidir bilmiyorum ama rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Hayırlı günler kardeşim. Bilinçaltı ile ilgili bir rüya değil tam aksine çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Misafirliğe gitmeniz ve hasta olan kişi olsun sizin sağlık, huzur ve mutlulukla tabir edilir. Yaşadıklarınızdan kurtulmanız ve Allah'ın izniyle çok ferah ve mutlu günlerin size gelmesine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda elektrikli cezveyi yanık unutuyorum alev alıyor söndürmek için su döküyorum sönüyor sonra tekrar yanıyor sonra söndü babam ve annem baktı tamir olurmu diye orda uyandım

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız hayırlıdır. bu rüyayı gören kimse hayatında var olan problemleri çözeceğine ve işlerini yoluna koyacağına tabir edilir. Geçim derdinin biteceği, rüya sahibinin kendini üzgün, mutsuz ve huzursuz hissetmesine neden olan tüm problemlerinin son bulacağı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar,ben şöyle bir rüya gördüm: Kütüphane gibi bir yere giriyorum fakat sarı renkler çoğunlukta duvar,halı,kitaplık sarı. Sol elimi arkadaşımın beline atıyorumm.O da o sırada çömelmiş yerde kitaplara bakıyor. Üstünde de sarı bir hırka var. Göz ucuyla bana bakıyor ve diyor ki" Oyun burda bitti." Ama bunu derken mekanik bir sesle diyor ve kalkıyor.Odadaki sütünlar arasında birbirimizi kovalıyoruz.Sonra beni 2 eliyle ittiriyor ama ben düşmek yerine ondan uzaklaşıyorum ve o an uyanıyorum. Bir odadayız arkadaşım yanımda(rüyamda gördüğüm kişi). Kıza rüyamdan bahsediyorum o da diyor ki bende aynı rüyayı gördüm.Ve diyor ki,Ben oyun bitti demeden önce sen bana Esmaül Hüsna'yı sordun ve ben " Kendi rüyamda sorduğumu hatırlamıyorum." diyorum fakat sonradan peygamberler tarihini de sorduğumu hatırlıyorum.
  Bu rüyanın anlamı nedir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Çok nadirde olsa bazen aynı rüya iki kişi tarafından görülebilir bunun özel bir manası yoktur. Ama kütüphanede olmanız hayırla tabir edilir. Yeni yeni şeyler öğrenmeye, kendinizi yenilemeye ve yepyeni bir hayatın başlamasına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba rüyamda bir evin bahcesine giriyorum o siradan evden eski Sevgilim cikiyor yanimdan gecerken birbirimize bakiyoruz Ama konusmuyoruz bahcenin arka tarafina geciyor ve oturuyor Bende Merak edip gizlice bakiyorum neyapiyor diye, kucagina bir guvercin oturmus Oda bir kova suya ellini sokup guvercine su sürüyor sürekli ne demek acaba ? Cevaplarsaniz cok sevinirim simdiden Tesekkürler

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. bu rüya sizin için hayırlıdır aynı zamanda o su içiren kimse içinde iyilik işlemeye ve Allah katında makbul ameller işlemeye delalet eder. Sizin içinse yeni başlangıçlara yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhabalar rüyamda büyük bir çiçeğim varmış. Çiçeklerinden kuş ve balık çıktığını gördüm. Ve bunlar ucuyorlardi. Evin her yerinde uçan balıklar ve Kuşlar vardı. Bi yandan da heryerde küçük sinekler oluştu.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Hayırlı nasiplere, bol bir rızka ve bereketli huzurlu bir hayata tabir edilir. Sinekler ise genellikle insana bulaşması muhtemel hastalıklara yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamun Aleykum
  Rüyamda 1 adet pet şişeye doldurulmuş taze portakal suyı başka bir şişeye dıldurulmuş vişne suyu alıyorum yanımda amcam var ona veriyorum. Oda 3 adet bardağa önce portakal suyunu dolduruyor biri bana biri kendine biride sonradan farkettiğim 10/12 yaşlarında bir erkek çocuğuna. Çocuk yardıma muhtaç tanımadığımız biri. 3 bardağı paylaştırıyor. Sonra vilne suyunu 3 bardağa dolduruyor ama bi bakıyorum bardakların sadece dibinde azıcık olacak şekilde çıkıyor vişne suyu ama yi ede 3 e bölüyor. Uyandığımda gün yeni yeni ağarmıştı

 12. arifselim
  Yönetici
  aleykum selam. Güzel ameller işleme gayretinden uzak durmamaya bu konuda çok kararlı olmaya işarettir. Kötü alışkanlıkları terketmeye ve güzel ahlak sahibi olmaya da yorumlanır En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  rüya yorumlat