Konu Kapatılmıştır
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merabalar ben yatmadan önce dua ettim kaderimdeki kişiyi görmem için ve rüyamda at arabsnda bi genç delikanli ve yanında 7 8 yaşlarnda erkek cocugu vardı konusup sohbet eşliğinde video çekiyorlardı onların arkasndada köylüler yuruyolardi açıkçası çok merak ettm lutfen yorumlayn

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Kaderindeki kişiyi görmek için ne bir istihare nede bu konuda özel bir dua vardı. Gördüğün rüya güzeldir ama sana bu kişi kaderinde olan kişidir denilemez. Geleceği bilen sadece Allah'tır.

 3. Deryaa
  Üye
  Rüyada namaz kıldığını görmek, rüyada namaz kılmak ne demektir?
  Selamûn Aleyküm hocam hayırlı günler.. İlk olarak dışarda bir askeri ortamdı sanırım hemen karşımda da nöbet tutulan askeri nizamiye vardı. İkindi namazımı kıldım tamamladım, selamımı verdim daha sonra nedense yatsı namazını kılmaya başladım, tam hatırlamıyorum ama yatsı namazımın son rekatındaydım sanırım bir asker bana belimden sarılarak namazımı bitiremememe sebep oldu. Oturur haldeydim o esnada selamımı getiremeden namazımı tamamlayamadım ama kendi kendime şey dedim ben akşam kılmadan neden yatsıyı kıldım falan filan diye bide regli durumunda gördüğüm bu rüyayı. Daha sonra okulumu gördüm, kitabımı almaya gidiyordum ama elimde bir kitap daha vardı sonrasında bir kaç öğretmenimi gördüm, sürekli merdiven çıkıp iniyordum. Düz kapıdan girdiğim yere yani giriş kata merdivensiz girerken merdiven inerek ordan çıkıyordum. Daha sonra bir sınıfın penceresinden baktım kendi sınıfımın olduğu binaya, dışarda öğrenciler köpekler falan vardı ve ben arkadaşa neyse kalsın almıyorum kitabı diyordum, köpek var ben gidemem korkarım diyordum. Arkadaşım hayır gitmen gerekiyor git al kitabını diyordu.. Hocam yorumlarsanız sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun hakkınızı helâl edin lütfen hoşçakalın.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Görmüş olduğun rüyanın ilk bölümü kişinin farzları yerine getirdiğinin ve haramlardan kaçınarak günah işlemekten sakındığının göstergesidir. Bu konuda sıkıntılara katlanarak da olsa dikkatli bir hayat süremeye çalışmaya alamet eder. Ayırca ilim öğrenmeye, sebat göstermeye ve bu uğurda derecelerinin yükselmesi manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. Misafir
  Esselamü aleyküm. Rüyamda kalabalık bir yerdeydim. Çarşaflı bir kadın yanında arkadaşıyla gülerek yürüyordu. Bu sırada da Cübbeli Ahmet hoca karşıdan geliyordu. Çarşaflı kadının yüzü açık olduğu için yüzüne tükürdü ona kızdı. Sonra ben de hocanın odasına bir şey almak için girdim. Bana buyur kızım dedi . Pardesülü olduğum halde yumuşak davrandı. Ben de alacağım şeyi aldım ve çıktım (Yorumunuz için şimdiden teşekkürler fiemenillah).

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu tür rüyaları kişinin durumu bilinerek yorumlamak gerekir. Bu rüya senin için hayırlı ve güzeldir ancak bu rüyayı ayrıntısı ile yorumlayamayız. Bu durumlarda Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. Misafir
  Rüyamda mezarliktaydim ve her mezarin basinda bir tane insan oturuyordu hiç kimse beni görmüyordu

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyada mezarlığı bu şekilde görmek genellikle bir suç işlemek manasına gelir. Ceza gerektirecek bir duruma düşmeye ve pişman olmaya alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. Misafir
  Merhabalar hamileyim eşimin babası ve annesi gelmişti 12yaşlarında bir kardeşi var onun besigini getirmişlerdi çok uzuluyordum eski diye icindede erkek bataniyesi ve yastığı vardı benimki kiz olacak hayırlısıyla ben onları değiştirmek istiyordum yatagimizin yanına uymuyordu besik yatagimizin yerini değiştirmek gerekti besige göre değiştirdik ev bi anda anneninyatak odasi oldu eskiydi oda uzuluyordum anneannemi gordum kiz kardeslerimi annemi kalabalik ti ruyam arabaya bindik kayinpederim şoför koltuğuna bindi eşimin ona besik için para vermesi gerekiyordu ama o eşime verdi 425tl bana verdi arkaya ben aldım saydım cuzdanima koydum eşim arkasını döndü cüzdanı uzattım eşim almadı benim cuzdanim diye parayı bekliyordu ikiyüz tl yı aldım bebeğe bir şey alırım die eşime parayı verdim eşim babasının yanında bir şey demedi bende gulerek uzattım ama ruyada sanki eşim veriyordu babasına ama o verdi lutfen detayli cevaplarmisiniz uzun oldu kusura bakmayın sıkıntılı dönemdeyiz cevap bir ne bilmiyorum yazarmisiniz allah razı olsun simdiflden

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar hanım kardeşim. Hayatta olan bazı eksikliklere rağmen ferah ve mutluluğa ulaşmaya işarettir. Sıkıntıların bitmesine ve en sıkıntılı bir anda size gelecek olan bir desteğe işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. Misafir
  Rüyada zemin kat bir eve taşınıyoruz ben ve iki çocuğum kızım 23 yaşında ve oğlum 18 yaşında, yalnız oğlumu rüyada hiç görmüyoru m, amaberaber taşınmışız. Kızım babasını yani ayrılmış eşimi ağrıyır odasında yapamadığı birşeyi babasına yaptırmak için. ( gerçek hayatta ne ben ne de çocuklarım ayrılmış olduğum eşimle görüşmüyoruz). Ben kızıyorum neden babasını aradığı için evime girmesini onu görmeyi istemediğiden, ama kızıma hiçbirşey söylemiyorım. Bu arada taşındığımız zemin kattaki ev dediğim çift daire biri sağdan giriyon sırf yatak odaları biri soldan giriyon oturma odası mutfak vs. birara camdan aşağı bakıyorum kapımızın önünde bir boğduzer küreği olan, yerler toz toprak sanki bir evin çöküntüsü gibi kapımın önü. Boğduzer de küreği ile yerlerde ne var ise küreği ile temizliyor dışarısı henüz aydınlık. Ayrıldığım eşim geliyor kızımın odasındaki yapılması gereken işi yapıyor ama birtürlü evden çıkmıyor. Bana yaklaşmaya yeniden barışmaya barışmak için şirinlikler yapmaya çalışıyor. Ben kızarak bulunduğum odadan kalkıyorum başka bir odaya geçiyorum felan derken evden dışarıya çıkmaya karar vererek çeketimi giyiyorum. Tam çıkacakken bir ses ama çok sesli birsürü sesler bu sese karşı doğru pencereye koşuyoruz, bu arada akşam karanlığı çökmüş gök yüzünde uçarak ve aynı zamanda hepsi ciyak ciyak bağrarak yeryüzüne doğru hızla uçuyorlardı herbiri pencerelere uçarak o hzla kendilerini pencerelere vurup patır patır yerlere düşüyorlardı, kimi hemen ölerken kimi can çekişiyordu. Nasıl anlatsam sanki dünyanın sonu gelmiş gibiydi sonra uyandım.
  Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya gerçek hayatta meydana gelecek olan yeniliklere işarettir. Bu değişiklikler size güzel ve huzurlu günler getireceğine yorumlanır. Eski eşin görülmesi genellikle hayırlıdır ve sorunlarının bitmesi ve destek alınması manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

Konu Kapatılmıştır
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  rüya yorumlat