Konu Kapatılmıştır
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rûyamı yorumlatmak istiyorum..

  Reklam
  Rüyamdan saçlarım yavaş yavaş döküldüğünü her elimi götürdüğümde tutam tutam elime geldiğini gördüm. Sonra kanser olduğum anlaşıldı. Ben saçların kemoterapiyle birlikte dökülmüyor mu ben daha kanser olduğumu bile yeni fark ettim diye soruyorum. Ama devamını hatırlamıyorum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Rüyanızın her iki bölümü de olumlu manaya yorulmaz. Genellikle maddi kayıplara, yaşanacak sıkıntılara ve zorluklara yorumlanmıştır. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Hic konusmadigim uzaktan gorupte begendigim erkek ruyamda benim evime geliyo bana bi poset yiyecek getiriyor sonrada öpuyor neanlama gelir bu

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız hayırlı bir rüyadır. Ummadığınız yerlerden gelecek olan kazanca, berekete ve gönül ferahlığına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba,rüyamda arkadaşımın evine gidiyorum.(yakın zamanda bu arkadaşımın haberi olmadan onun bir işini hallettim bu sayede hayatındaki büyük bir sorun çözülmüş oldu ama onu benim yaptığımdan haberi yok) Kapıda babasıyla konuşuyorum. Daha sonra babasının öldüğünü duyuyorum evlerine gidiyorum. Cenazeyi eve getiriyorlar. Cenazeyi salona getirip yere koyuyorlar. Daha sonra cenazeyi yerden kaldırmak isterlerken ölü sephanın ayağını tutuyor ve diriliyor. Daha sonra tekrar evlerine gidiyorum ve normal eskisi gibi muhabbet ediyoruz. Bu rüya nasıl yorumlanır? Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Rüyada ölünün dirilmesi hayırlıdır. Sizin için uzun ve hayırlı bir ömre işaret eder. Belkide iyiliklerinizin kabulüne yorumlanabilir. Elbette her zaman hakikati ancak Allah bilir. Ancak rüyanız güzel bir rüyadır. Allah'a emanet olun.

 7. Misafir
  İyi günler dün gece rüyamda ince tehlikeli bir köprüde yürüyordum bi Ada'm düşmemem için belime sarıldı. Ada'mın sarılışı çok güven vericiydi ve Ada'mın sarıldığı Cidde'n hissetim sırtımda o sıcaklığı hissetim ama hayatımda aşık olduğum sevdiğim bi Ada'm yok o yüzden Ada'mın yüzünü göremedim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler hanım kardeşim. Rüyanız hayırlıdır inşaallah. Hayatınızda size destek olacak ve sizi yalnız bırakmayacak birisi olacağına yorumlanır. Rüyanızdan dolayı Allah'a şükredin.

 9. Misafir
  1- Sel olmus hayvanlar devenin ustune cikmis kurtuluyolar sel cekiliyor 4 deve var ama biri oluyor gerisi yasiyor

  2- Rüyamda komşumu be kızını öldürülmüş olarak kanlar içinde Deniz'in dibine gittiğini gördüm ve elimi uzattım

 10. arifselim
  Yönetici
  1- bu rüyanız var olan üzüntü sıkıntı ve iyi olmayan bir ruh haline yorumlanır. Ancak Allah'ın izniyle bunları atlatacağınıza yorumlanmıştır.

  2. Bu rüya ise hayal kırıklıklarına ve yaşanacak iyi olmayan ve üzücü olaylara yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  rüyamda ben düz giderken sağ taraftan araba çıktı ona çarpmamak için direksiyonu sola kırdım ve rüyam burda bitti. kullandığım araç motormuydu arabamı hatırlamıyorum

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız iş hayatınıza veya kazancınıza delalet eder. Genel anlamda araç kullanmak hayırlıdır. Sürüş durumuna göre rüya yorumlanır.

Konu Kapatılmıştır
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat