+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?

  Reklam
  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?
  Ben erkek arkadaşım için hakkımda hayırlı bi kişi mi diye yattım çok hatırlamıyorum zaten rüyayı büyük bayan hocaları falan gördüm dikkatimi çeken bi arabadan kömür cikariyolardi daha gördüm piknikte falandim da zaten kömürü bile düşünüp zor hatırladım erkek arkadasim dedi ben gördüğüm rüyayı hatırlıyorum ben yatiyim dedi ben 1 gün yattım zaten erkek arkadaşım bir hafta yatacak su an 4. Gün için yatacak ilk gün beyaz bi odada görmüş arkadaşları o falan oturuyomusuz 2. Gün yeşil beyaz gömlek giydiğini 3. Gün bursa spor formasını görmüş yeşil beyaz tribün falan heryer yeşil beyazmis bunu öğrenmek istiyorum olumlu mu gidiyo yoksa niyetimiz yanlış mi ne diye niyet edebiliriz

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?


  Reklam  Selamun aleykum hanım kardeşim.

  - İstihare yapmadan önce istişare edilir yani bilgili ve güvenilir büyüklere danışılır sonra arada kalınırsa istihare yapılır.
  - Bu gördüğün rüyalar istihare için bir işaret sayılmaz.
  - İstiharede 7 gün yapmak şart değildir. İlk işaret alındı mı artık devam edilmez.
  - İstihare demek hayır dilemek olduğu için rüyadan ziyade sizin kalbinize gelen his daha önemlidir.

 3. Misafir
  İyi günler. Kız kardeşim benim evlenmek istediğim kişi için istihare namazı kılıp yattı.rüyasında , rüyada olduğunu, aslında uyuduğunu, bu yüzden gözleri kapalı ve etrafı siyah gördüğünü görmüş. Rüyanın sonunda ise yeşil bir bez ve püskülü bana uzattığını görmüş. Ama etraf simsiyahtı diyor.bilenler yorumlauabilir mi.teşekkürler

 4. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Kendi işin için senin istihare etmen gerekir. Bu görülen riya ise istihare açısından değerlendirilemez. Sana tavsiyem senin tekrar yapmandır.

 5. Misafir
  Hayirli geceler
  4 senelik bir ilişkim vardi ve sevdiğim askerden dönünce evlenecektik. Fakat geldikten sonra kapanmamı işten çıkmamı ve ailesiyle yaşayamam gerektiğini, ailesinin böyle istedigi için kendisininde böyle istediğini söyledi ve ayrıldık. Bi yakınım ise böyle bi nedenden ayrılığı hazmedemedigim için ilişkimiz devam ederse hayırlı mı hayırlı degil mi diye istihareye yattı. İlk önce bembeyaz bir ışık görmüş sonrasinda ise kapkara bi ışık görmüş ve hemen besmele çekerek kalkmış. Acaba istiharemiz ne anlama geliyor ? Hayırlı olcak mı yoksa kısmet mi değil gerçekten?

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Ayrılmışsanız artık bu durumda istihare de yapılmaz. Ancak evlilik için bir adım atılırsa ve kararsız kalınırsa o zaman istihare yapılabilir. Ayrıca istihareyi herkes kendi için yapmalıdır başkasına istihare yaptırılmaz. Bu rüya ise net bir işaret değildir kardeşim. Sana tavsiyemiz bilen ve güvenilir kimselerle istişare et ve sonra bir karar ver. Allah yardımcın olsun.

 7. Misafir
  Ruyamda psikolojik olarak mi diye dusunuyorum kaş gordum siyah kaşmi diye rüyamda yorumladim sonra bizim bordo okul formasini gordum ama sonra bizim okul formasini degistirip beyaz bi forma giydik ne anlama geliyor

 8. arifselim
  Yönetici
  Hacet namazından sonra rüya görme şartı yoktur. Bu rüyan güzel ve hayır getirecek adımlar atmaya, büyük işlere girmeye, kısmet ve şans getirecek kararlar almaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Hayırlı akşamlar, istihareye yattım ama gördüğüm rüyalar hep kalabalık ortamdı ve onun dışında hiçbir şey hatırlamiyordum ve bi hfta sonra tekrar yatmaya başladım; rüyamda yine kalabalık bi yerdeyim namaz kılmak için seccade istiyorum ve siyah renkte veriyorlar, bunun rengi neden siyah deyip ağlıyorum sonra da o anda kapı açılıyor ve oda aydınlanıyor gözümu acamıyorum hatta ışıktan.. siyah gördüğüm için korkuyorum ve bi anda uykudan Sıçrayarak uyandim. Bunun yorumunu nasıl yapmalıyım yardımcı olun lütfen, Allah razı olsun şimdiden

 10. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. İkinci anlattığın rüyanın manası çok açık ve hayırlıdır. İstihare açısından bu rüya olumlu manaya yorumlanır. Ancak istiharedeki en önemli işaret insanın içine gelen hissidir bu his insana daha açık bir işaret olur.

 11. Misafir
  Konustugum kisiyle evlenmem hayirli midir değil midir diye istihareye yattim,sevdigim.kisinin ustunde beyaz gömlek altinda net hatirlamasamda siyah pantolon vardi ruyamda aramiz bozuktu ve yagmur yagiyordu,sonra ruyamin diger kisminda daha fazla yagmur vardi pencereden disari baktigimda bi adam var ilk abim sanip pencereyi aciyordum baska adam.cikiyordu siyahli ama bana duzgunce birsey soruyordu korkup geri cekiliyordum baska kisimda bi adamin gozunu hem yesil hem mavi goruyordum nedir bu?

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın genel bir yorumu istihare için açık ve net bir işaret olmaz. Ayrıca istihare yapmak için ilk önce evlilik için bir adımın atılmış olması gerekir. Bu olmadan istihare yapmanın bir manası olmaz.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
istiharede hem siyah hem beyaz görmek,  istiharede iki renk görmek,  istiharede siyah ve beyaz görmek,  istiharede kırmızı ve beyaz görmek,  istiharede beyaz görmek,  istiharede siyah beyaz renk görmek,  istiharede beyaz ve kırmızı görmek