Konu Kapatılmıştır
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Üst üste aynı rüyayı görmek ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba ben 27 yasindayim 7 yıldır konustum erkek arkadaşım var bizm evlilik kısmet olmadi ama hala konusuyoruz bn sürekli olarak erkek arkadasimi bizim evde görüyorum onu yada bizim akrabalarin elini öpüyor akrabslrimin evinde oluyor ama güzel vede iyi olarak görüyorum ama erkek arkadaşım hic bizim eve gelmedi ve bn onunla evlenmeyi çok istiyorum teşekkür ederim bu rüyam ne anlama geliyor

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba hanım kardeşim. Bu rüya genellikle uzun zamandır beklediğin bir haberi almak olarak yorumlanır. Sevinmeye ve hayırlı gelişmelerin olacağına işarettir. Ancak sonunda bu bir rüyadır ve gerçeğini ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyada Ataturkun bi duvar ustunde ve at ustunde yaralandigini gormek ne anlama geliyor acaba
  7 defadir ayni ruyayi goruyorum bilgilendirirsenin sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaları görenler için gerçek hayatta da Atatürk'ü sevdiğine veya onu düşündüğü anlamında yorumlanmıştır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. Misafir
  merhaba üniversite öğrencisi olan kız kardeşimi rüyamda ağlayan bebek halinde gördüm ne yaptıysak susturamadık mama yedirmeye çalıştık ama yine de ağlıyordu yorumlarınız için teşekkürler

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba bu rüya iş hayatına, meşgul olduğu işlere, okuluna ve bunlardan dolayı elde edeceği üstün başarılara delalet eden çok hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Yaklaşık 5 yıla yakın hep aynı rüyayı görüyorum zorla evlendiriliyorum ve evlendirilmek istediğim adamdan saklanıyor ve ya kaçıyorum

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genellikle gerçeğe yakın bir şekilde yorumlanır. Yani bir şeyden veya birinden endişelenmeye ve çekinmeye işaret eder. Bazende bilinçaltına yerleşen düşüncelerden dolayı görülebilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  İyi günler. Hocam ben kimi sevsem gece kabuslarla uyanıyorum. Mesela birini sevdim. Sevgili oldum. O gece onun beni başkası ile aldattığını, evlendiğini yada ayrıldìğımızı görüyorum... Hocam sevmeden sevgili olduğum iki kişi oldum. Ama onlarda hiç kabus görmedim. Sizce neden?

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Bu senin düşüncelerinden ve kişilik olarak çok etki altında kalmandan kaynaklanıyor olabilir. Müslüman kendini boş işlerle meşgul etmemeli, gençliğini doğru bir şekilde değerlendirmelidir.

 11. Misafir
  Pek yakın olmadığım sınıf arkadaşımın bana her seferinde büyük sürprizlerle çıkma teklifi ettiğini görüyorum. Her rüyayı gördüğümde bende ona sarılarak sevgili oluyorum içimde bir his olmadığı halde. Bu sınıf arkadaşımı günlük her rüyamda görüyorum istisnasız. Görmemin nedeninin de sınıftaki bir kaç arkadaşımın beni onla yakıştırması aramızı yapması olarak görüyorum. Siz ne dersiniz?

 12. arifselim
  Yönetici
  Evet bu rüyalar aynen öyle olması muhtemeldir. Zihin bir şeyle çok meşgul olduğunda o konuyla alakalı rüyalar görebilir. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu bilir.

Konu Kapatılmıştır
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu
aynı rüyayı üst üste görmek,  üst üste aynı rüyayı görmek,  rüyada sürekli aynı kişiyi görmek,  sürekli aynı rüyayı görmek,  rüyada üst üste aynı kişiyi görmek,  3 gün üst üste aynı rüyayı görmek,  iki gün üst üste aynı rüyayı görmek