Konu Kapatılmıştır
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Üst üste aynı rüyayı görmek ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Hocam, dünkü rüyamda bir sahil yolunda yürüyorum. Önümde bir kız sevinçle koşarken denize düştü.(kızı tanımıyorum)
  Kış mevsimiydi. Dikkatimi çeken de o oldu. "-Kız üşür şimdi" dedim ama gayet mutluydu, çıkmaya çalışıyordu. Normal plaj degil de sahil oldugu icin çıkılacak yeri yüksekti çünkü. Çıkabildi mi bilmiyorum.Sonra bir an da kendimi evde buldum. Farklı bir ev ama bizimmiş. Evin içi deniz suyu dolu. Bazi yerlerinde deniz suyu 1-2 parmak kalinliginda yani çok az, bazı yerleri derin. Kızın düştüğü deniz temizdi amaa evin icindeki o deniz suyu yani o az su olan yerler deniz kumuyla karisikti. (Kumlu olduğu için pis geldi bana bulanik falan değildi.)
  Fayanslar beyaz olduğu için o kumlar gözüme çarptı. Kum tanecikleri fayansların üzerine çökmüşlerdi hep.

  Bugün de gördüğüm rüyada evimizin üstü deniz gibiydi. İçinde kardeşlerimle yüzüyoruz. Su yeşil görünüyor ama o kadar berrak ki suyun içine daliyorum oturur vaziyette ve o an benimle birlikte dalan kardeşlerimi de çok net görüyorum. (O kadar berrak ve temiz) Çokta mutluyduk. Sudan çıktığımızda su epey çekildi. Garipti. Bu rüyayı gördüğüm gün uyumadan önce çok istediğim bir sey hakkinda dua ettim Allah'a. Dini şeyler okudum. Alakası var midir bilmem. Yorumlarsaniz cok sevinirim.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Denize düşen kişi için bolluk ve bereketin içine düşmek anlamındadır ve çok hayırlıdır. Diğer anlattıkların için ise rüyayı gören kişinin namusu ve onuru ile yaşadığına, şerefine, adına ve ekmeğine leke sürmediğine, hak yolundan ayrılmadığına ve inancını boşlamadığına alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  S.a. son zamanlarda tuaf tuaf rüyalar görüyorum. 3 kez bedenime igne ve diken türü seyler saplandigini ve ben onlari daha sonra teker teker söktügümü gördüm. Vu gece gördügüm rüyada plaj/havuz daydim. Etrafta cok insan vardi, güzel bayanlarda vardi. Bir yerde kaydim ve dikenli olan yere düsüyordum ama bir taraftan toprakta tutundum kaymamak icin, topragi ellerimle kazdim düsmemek icin cabalarken ama kalkamadim ve popoma ve kollarima igne ve diken türü seyler saplandi sonra dedigim gibi hepsini teker teker cikardim. Gecen hafta da rüyamda esimle beraber denizdeydik iki cocugumuzda vardi, onlar iki kez boguldu biz cikardik sanirim ikinci veya ücüncü cikarista hayata döndürme cabalarimiz ise yaramadi ve iki cocugumuzda öldü. Son zamanlarda rüyalarim beni cok tedirgin ediyor.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Nefsine düşkün olmaya, önemli işlerden el etek çekmeye ve çoğu kere umursamaz bir tavır içerisine girmeye tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Iki defadir ruyamda esimin yaninda calisan bayanla aralarinda biseyler oldugunu goruyorum el ele kolkola fazla samimi ne anlama gelir acaba yardimci olurmusunuz

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya kıskanç olmaya işaret ettiği gibi ayrıca bu rüya aile içerisindeki bir soruna, arkanızdan yapılan konuşmaya, huzursuzluğa ve kaygıya işaret olarak yorumlanan rüyalar arasında sayılır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  İyi akşamlar. Rüyada tanıdığımız ölmüş akrabaraları sık sık görmek ne anlama geliyor?

 8. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Bu rüyalar ancak tek tek anlatılırsa tabir edebiliriz. Her bir rüya birbirinden çok farklı anlamlara gelebilir.

 9. Misafir
  Merhaba ben eşimden ayrılmak üzereyim mahkememiz var ama eşimi düşünerek hiç uyumadim rüya gördüm aynı rüyayı bugün iki defa gördüm ruyami yazıyorum ruyada eşim gelmiş beni kendi evine götürmüş bana güzel bir sofra hazırlamış sofrada romantik olsun diye alkol da almış ben icmedim ama birden sofrayı toplamak için kalkıyorum evi geziyorum evde yatak odamız yok hali serili sadece boş oda bir kenarında halılar dik bir şekilde duruyorve sonra eşim koltukta uzanıyor beni de yanına çağırıyor ve sarılıyor sımsıkı bu şekilde gördüm acaba aynı rüyayı iki defa görmek ne anlama geliyor

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Aynı rüyayı iki defa görmek eğer bilinçaltına yerleşen düşünceler yoksa o rüyanın sahih olduğuna işarettir. Bu rüya sıkıntılarınızın geçeceğine ve mutlu bir geleceğe işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamın aleyküm annem 2 gündür rüyasında kendisine öleceğinin haberini verildiğini bu verenlerinde yine ölü akrabalarından olduğunu söyledi. Dün gecede niyet etmiş "Allah'ım kuruntumu yoksa gerçekliği varmı diye" Yine aynı rüya .. Bi ölü tarafından öleceğinin haberinin verilmesi.. Hemde sabah ezanıyla uyanıyor. Annem abdestsiz uyumaz. Ve nasıldır bilmiyorum gördüğü rüyaların bir çoğu çıkar. Çok korkuyorum tabiri nedir. ? Teşekür ederim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya sanıldığının aksine hayırla yorumlanır. Manevi anlamda temizlenmeye, işlediği günahların yaşantısına etki ettiğini düşünüp tövbe edecek ve hayır işlerine yönelmesine işarettir. Ayrıca bazen hoşuna gitmeyecek sözler işitmek anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
aynı rüyayı üst üste görmek,  üst üste aynı rüyayı görmek,  rüyada sürekli aynı kişiyi görmek,  sürekli aynı rüyayı görmek,  rüyada üst üste aynı kişiyi görmek,  3 gün üst üste aynı rüyayı görmek,  iki gün üst üste aynı rüyayı görmek