Konu Kapatılmıştır
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır?

  Reklam
  Sual: Ben evlilik için istihare yattım cok çaresiz hissediyordum kendimi kafam çok karsıkdı rüyamda biriyle el eleydim el ele oldugum kişiyi tanıyorum gercekte nişanlı sonra bi komyenete biniyorum arkasına kasaya yanımda küçük bi cocuk var bana sarlmıs yolda giderken yan tarfta erkek arkadsım nı baskasımı tam hatırlamıyorum ates yakmıs orda arılar var arılara dogru duman üflüo gözüme baka baka arılar bana dogru geliyodu bir tanesi koluma çarptı korktum uyandım yardımcı olursanız cok sevinirim ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır?


  Reklam  Cevap: İstihare için görülen rüyaların en doğru yorumunu yani işaretini gören kişinin kalbine gelen yorumudur. Yani insanın içinin daralması veya ferahlaması ile bu niyetinin olumlu yada olumsuz olduğuna dair ona en açık işaret olur. Bu görmüş olduğun rüya ise karışıktır. Eğer içinde rahat etmediyse tekrar edebilirsin.

 3. Misafir
  Annem benim erkek arkadaşımdan dolayı teyzeme istiareye yatmasını istedi ve rüyasında beyaz yorganı nevresimin içine koyduğunu ve rüyasında birinin anneme kızdığını görmüş bunu yorumlayabilmek mümkün müdür

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız istihare rüyası olarak olumlu manaya işaret eder. Çünkü rüyada görülen yorgan, nevresim ve renklerin beyaz olması, nişanlanmaya, evliliğe ve hayırlı bir kısmete işaret eder.

 5. Misafir
  İstihareye yattım bir kişinin hakkımda hayırlı insan olup olmadığını görmek için. Bir deniz kenarı su dalgalanıyor ama çok hızlı değil karşı da bir dağ var yeşil her tarafı. Denizin sahili betondan ve niyet ettiğim kişi sahilde etrafı su baloncuğuyla çevrili tepede güneş tam tepede ve güneş vurdukça su baloncuğu renkleniyor ve kişi gülümsüyor..

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız olumlu manaya işaret etmektedir. Ancak her zaman için esas olan istihareden önce istişare yapmaktır sünnet olan budur. Rüya ile amel etmen ne vacip nede farzdır.

 7. Misafir
  Yeni tanistigim birinin bnim hakkim da hayirli olup olmadigini ogrenmek icin bi arkadasima bna istihare yapmasini soyledim ve oda ruyasnda bnim hasta oldugumu tedavi gordugumu ve eger tedavi sonuc vermezse gogsumun alinacagini soyledigimi ve ruyayi bu sekilde gordugunu soyledi sizce bu ruya nasil yorumlanr ne anlama gelir ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya olumlu anlamda yorumlanmaz. İstihareden uyanır uyanmaz insanın içine doğan ilham hissi önemlidir. Bu ilham bize hayırlı olup olmadığını zaten hissettirir.

 9. Misafir
  Ben istihareye yattım sevdiğim kişi yle evlenmek için ilk gun yeşil gördüm ev ariyorduk güneş ışıl ışıl parlıyordu. ikinci görüşümde düğün gördüm kuran okuyarak gelini eve goturuyorlardi ve sevdiğim insanın akrabası bana burada gelin ne kadar açık olsada çalgı olmaz evlenirsen sende böyle yapacaksın dedi carsaf giymeden bahsediyordu onlar cematte bağlı normal de de öyle . Emin olabilmek icin defalarca yattim ailesini görüyordum düğün görüyordum ve çalıştığım is yerini görüyordum sevdiğim insanla aynı yerde çalışıyoruz kafam o kadar karıştı ki hiç anlam veremedim istihareye 15 defa ya çıkardım o olup olmadığı için hep onu görüyordum .bana yardımcı olur musunuz lütfen

 10. arifselim
  Yönetici
  İstihare demek Allah'tan hayırlısını dilemek demektir. Uykunuzdan uyanır uyanmaz içinize doğan his en doğru anlamdır. Sayıyı yükseltmenin bir manası yoktur. Normalde görünen rüyalarınız hep olumluya işaret etmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Ben bi istihareye yattım nisanlmdan ayrılrsam bnim icin hayırlı mı olur ser mi olur diye niyet ettim gördügüm rüyada tanıdıgm birinin üvey abim oldugunu gordum bu kisi benim en yakın arkadasimin sevgilisi oldugunu gordum daha sonra arkadsmla ellerimizde ikiser tane beyaz kutular vardi yanimiza bi oglan geldi bizle konustu berbere girdi bizde arkadasmla dsrda bekledik sonra uyandm benim icin eger nisanlmdan ayrilirsam benim icin hayrli mi deil mi anlayamadm lütfen bna yardmci olun

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız istihare rüyası olarak olumsuz anlamına gelmektedir. İstiharede önemli olan kalbe gelen ilhamı hissetmektir. Allah niyetimize göre kalbimize olumlu veya olumsuz olarak bir ilham verir. Rüyadan çok önemli olan bu ilham hissidir.

Konu Kapatılmıştır
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare rüyaları nasıl yorumlanır