Konu Kapatılmıştır
70. Sayfa BirinciBirinci ... 6769707173 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba erkek arkadaşımın annesi bizim için istihareye yattığında beni beyaz bi eteğin üzerinden kan lekesi temizlemeye çalışırken görmüş. Erkek akadaşımda bana beyaz bir çiçek vermiş ve bir elindeki duvağı bana takmış diğer elindeki kırmızı kuşağı da bana vermiş ama ben takmayıp yere atmışım ve yerden çamur alıp üzerime sürmüşüm ve bunu yaparken çok ağlaya ağlaya yapmışım. İki rüya da istihare niyetiyle yatıldığında görüldü. Yorumlarsanız çok sevinirim çünkü ben işin içinden çıkamıyorum. Şimdiden allah razı olsun

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. En doğrusu ve ilk öncesi istişare ederek karar vermek gerekir. İstihare en son çare olmalıdır. Bu rüyaların yorumları olumsuzdur. Kıyafetlerinde kan lekesi gören kişiye haksız yere iftira atılır denmiştir. Diğerleri de olumsuz olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamın aleyküm birinin benim nasibim olup olmadığını öğrenmek için istihare ye yattım rüyada ormanda yanımda biriyle yürüyordum yüzünü göremiyordum ama yan yana yürüyorduk ormanda dümdüz ilerliyorduk nerdeyse heryerde kozalaklar vardı bende en sağlam kozalagı seçmeye çalışıyordum


  Bu rüyanın anlamı nedir

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Birinin nasibinin olup olmadığını anlamak için istihareye yatılmaz. Hatta bunun için ne bir namaz nede özel bir dua vardır. İstihare ancak bir kararsızlık karşısında yapılabilir.

 5. Misafir
  Merhabalar ben bi arkadaşım için istihareye yattım 6 gün boyunca renk görmedim sürekli olarak rüyamda tartışmalar ve olaylar gördüm. Arkadaşımın evliliğini bitirmesi hayırlı mı değil mi diye yatmıştım bugün son günüm acaba bu süreci yorumlayabilir misiniz ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihareyi herkes kendisi için yapmalıdır. Evliliği bitirmenin hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare yapılmaz yani bir rüyayla böylesine önemli bir karar verilemez. Mutlaka istişare ile ve güvenilir kimselerin görüşlerine göre hareket edilmelidir.

 7. Misafir
  Selamun aleykum
  Ben konuşup bir türlü yüz yüze gelmek nasip olmayabilir birini rüyamda sozlenirken gördüm ve daha sonra bir kez daha da babam ile tanisirken gördüm. Bundan 2 sene sonra tekrar konuşmaya basladik. Şu an askerde ve benimle ciddi düşünüyor ve o da beni Rüyada görmüş. Bunun üzerine bende dostumdan istihare ye yatmasini istedim. Renk görmediğini sadece ona sevinçle hayırlı haberlerim var diye geldigimi görmüş. Bir daha tekrarlamadik.Sizce bu ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler 😊

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyada olduğu gibi hayırlı ve sevinçli haber almak anlamına gelir. Ama istihare için senin kendin yapman sünnettir. Sünnette başkasına yaptırmak yoktur.

 9. Misafir
  Merhabalar, ben sevgilimden ayrildigim icin istihare namazina yatmaya karar verdim. Ruyamda kendi evimde degilde baska bir evdeyim. Orada makinada yikanan beyaz camasirlar gordum emin olamadigim icin tekrar istihare namazi kilip tekrar yattigimda ise bu sefer bir koydeydik ve babamin arabasina toprak yuklu beyaz cuvallari sigdirmaya calistigini gordum bunun icinde bana yardimci olabilir misiniz

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Ayrılmış olduğun yani evlilik için herhangi bir durum ortada yokken maalesef istihare yapılmaz. İstihare ancak bir iş olmak üzere olmasına rağmen kararsızlığa karşı yapılır.

 11. Misafir
  merhabalar; ben bir işim için istihareye yattım hayırlı mı değil mi diye niyetlenmiştim. rüyamda bir arkadaşım ile hamam ve havuza gitmek için yola çıkıyoruz ama ulaştığımızı görmedim kıyafetlerimizi hazırladığımızı filan gördüm. sonrada diğer arkadaşım ile yıkık dökük virane bir ortamda olduğumuzu gördüm acaba nasıl yorumlayabilirim. sevgilerimle..

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüya sana açık bir işaret olmaz en doğrusu içine gelen huzur yada huzursuzluk hissini bir işaret olarak kabul edebilirsin. Eğer için rahat etmemişse tekrar edebilirsin.

Konu Kapatılmıştır
70. Sayfa BirinciBirinci ... 6769707173 ... SonuncuSonuncu