Konu Kapatılmıştır
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır?

  Reklam
  Cevap: Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır?
  Ben istihareye yattim sevdigim in hayirli olup olmadigini icin. Annemin haberi yok. Ayni gün annem beni gelinlik icinde görmüs rüyasinda. Bu bur isaret midir?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba. İstihare manası için istihareye yatan kimsenin hissettiklerine ve gördüğü rüyaya itibar edilir. Annenizin gördüğü rüya ise ayrıca yorumlanabilir. Bu rüya ise bekar bir kimse için evliliğe ve hayırlı bir kısmete yorumlanmıştır.

 3. Misafir
  Meraba ben sevdiyim kişi istihare yatım 4 defa 1cisinden hiçbisi anlmdim hatrlmayorumda ikincisi biz evliydik bembeyaz koltuklarımız vardı çarşaflarımız yastiklarimizi hepsi bembeyazdi ama kzgndk birbirmize 3 ruya ise yeşil bi suya giriyodum sudan çknca beyz bi havlu alyordum ustume sonra 4 ruyam iste başkasyla nişanlnyordum nişanlndm kişinin annesi bana iki kolye veryordu biri siyah biri kirmiziydi ama aklmda gene o vardı bana cvp vrrsnz cok svnrm

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare rüyasında ilk görülen ve açık olan rüyaya itibar edilir. 2. olarak gördüğünüzü söylediğiniz rüya anlam olarak net değildir. Ayrıca istiharede rüya görmeniz gerekmiyor zaten. Önemli olan o konuda kalbinize doğan hissin ne olduğudur. Bu hissin anlaşılması içinde büyük bir ihlasla istiharenin yapılması gerekir.

 5. Misafir
  Meraba ben sevdiyim kişi için istihare kldm 1 ruyamda yeşil bi suya giriyordum snra ustume beyaz bi havlu alyordum ikinci ruyam ise başkasyla nişanlnyordum ama aklmda genr o vardi nisannldn kişinin annesi bana iki kolye veriyordu biri kirmizi biri siyah kafam cok krşti yrdmci olrmsnz

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüyalarınız istihare yorumu olarak yorumlayamayız. Eğer ilk rüyadan uyandıktan sonra olumlu bir his kalbinize doğmuşsa belki bir işaret olabilir eğer yoksa o zaman yeniden istihareye yatın. İstihare için rüya görmek şart değildir. Ayrıca istihare büyük bir ihlas ve samimiyetle yerine getirilmelidir.

 7. Misafir
  Merhaba, normal rüyamda evlenmek istedigim insanla kavga edip baristiktan sonra romantik dans ediyoruz. Gecen hafta istihareye yatmisim bir sonuc elde edememistim. Bu rüya sevdigi insanla dans etmek hayirli bir rüya midir?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyanız hayırla tabir edilir. Çünkü sevgiliyle kavga etmek tersi ile yorumlanır ve aranızın iyi olacağına işaret eder. Dans etmek de olumlu manadadır. Ancak bunun istihare ile ilgili olacağını söyleyemeyiz.

 9. Misafir
  hocam ben istiare de bozuk para ve kağıt para gördüm.uzakta olan iki arkadaşımı gördüm acaba yorumlayabılır mısınız

 10. arifselim
  Yönetici
  Bunları tek bir rüya içerisinde mi yoksa ayrı ayrı olarak mı gördünüz? bu çok önemlidir. Bozuk para hayırla yorumlanmaz. Genelde dedikodu ve iftira gibi üzücü şeylerle yorumlanmıştır. Arkadaş görmek ise genel bir tabir ile görülmesini istediğiniz işlerinizin görülmesine işaret eder.

 11. Misafir
  Sevgili arkadasim istahare namazi ve duasi cok önemlidir ne gormūşsen iyi dūsūn bende evlenmeden önce istahareye yatim o gece ben yanlizca ses duydum bana sakın o kişiyle evlenme eyer evlenirsen cok ağlıyacan ve cok ūzūlecen dediler sabah kaltim ablama sordum oda bana şeytan işidįr dedi bende o zaman bilgisis biri oldugum icin evlendim eşim olkolik hergūn icer sabaha kadar benle uğrasir 24 saat hic durmadan kūfūr eder ama ben sabrediyorum boş ver diyorum ölūm var diyorum kendime o yūzden namazimi tam anlamiyla kilamiyorum ve ağlıyorum insanin kalbini cenapî haktan başka kimse bilemez oyūzden dikatli olmanizi tavsiye ederim allah emanet olun

 12. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. İstihare rüyanız artık sonradan anladığınız gibi gerçekten de ortaya çıkmıştır. Bazen istiharede açık ve net işaretler gelebilir. En doğrusu bilen ve güvenilir kimselere yorumlatmaktır. Alla yardımcınız olsun.

Konu Kapatılmıştır
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları