Konu Kapatılmıştır
69. Sayfa BirinciBirinci ... 6668697072 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  ben evli olduğum halde eşimle aramızda sorunlar var namazı kılıp yattım bunu iki kere yaptım ve hep aynı rüya farklılık var elbette evi terk edip gitmişti ilkinde onun üzerinde siyah bir tşort annen kızım ablam önde ben ve eşim arkdan yürüdük gittik benim üstümde beyaz bir gömlek ikinciside dün akşam yattım bu sefer ki rüyam karışık ve yorucu idi eşim evden tekrar gitti ve boşanma davasını açtık dün akşamki rüyam bir kamyon kasasında tavuklar sevdim onları yeşildi etraf cok belirli değidi eşim gene üzerinde yiyah bir badi oturuyordu agacın altında ama tam onun yüzümü secemiyordum hissim oydu ama sonra ben beyaz bir elbise giymişim ama cok beyeniyorum düğüne gider gibi eşim takım elbise siyahmı lacivertmi bilemiyorum ama ona dokunuyorum yüzü o değil ama onun olduğunu hissediyorum lütfen rüyamı yorumlarmısınız.

 2. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Allah aranızdaki sorunları gidersin ve muhabbetle doldursun inşaallah. Ama bu sorun için istihare yapılmaz. Ancak bir dilek ve dua olarak hacet namazı kılabilirsin.

 3. Sibel yıldız
  Üye
  Iyi aksamlar benim adima biri istihareye yatti yokusta bir ev gormus ve tepede bayrak varmis .bayrakta kirmizi olduguna gore bu kisi benim icin hayirsiz anlamina mi geliyo lutfen cevaplayin

 4. arifselim
  Yönetici
  İstihareye senin kendin yatman gerekir sünnet böyledir. Bu rüyadaki bayrağın renginin kırmızı olması ile rüya yorumlanmaz. İstiharede rüyadan uyanınca içini kaplayan ferahlık veya sıkıntı ile bir işaret alınmış olur. Sen kendin için istihare yap.

 5. eda nur
  Üye
  Merhaba günaydın ben sevdiğim kişiyle ilerde mutlu olabilcekmiyiz diye istihareye yattım rüyamda bir camda oturuyorduk evimizin önünde bir kamyon dolusu mısır vardı o mısır kamyonun icine atladım daha sonra annemle birlite yeşillik bir yere gittik yanımızda bir bayan daha vardı o bayan bana sevdiğim kişi hakkında birşey söyledi bende ağlamaya başladım rüyadan ağlayarak uyandım sizce bu nasıl yorumlanır

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Şu kimse ile mutlu olur muyum şeklinde istihare olmaz ama evlilik için bir adım atılır ve bir kararsızlık meydana gelirse o zaman bir işaret almak için istihare yapılabilir. Rüyan hayırlıdır ama bu konuda istihare olmaz.

 7. Misafir
  Brn istihareye yattım rüyamda yeşil su gördüm ve başıma bryaz mavi birşry takıyordum aynı rüyanın içinde annemle bir tezgaha yaklaşıyorduk siyah bir poşetin içinde kırmızı bir seccade gördüm seccadenin üzerinde sarı pullu iple işlenmişti. Rüyam hayırmı şermi yoksa tekrar istihare namazı kılmalımıyım

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare için rüyan hayırdır ve çok güzel bir rüyadır. Eğer istihare için gerekli ve doğru bir anda yapılmışsa bu rüya sana işaret olarak hayırlı ve güzeldir. Her zaman için istihareden önce istişare gelir.

 9. Misafir
  İyi geceler. Ben teklif aldığım bir iş için istihareye yattım. Rüyamda yavru bir kedinin boynuna bağlanmış bir ip gördüm ipi 8-10 tane çocuk var gücüyle çekiştirip eziyet ediyordu. Kedide annesine miyavlıyordu. Bunu görünce hemen çocukları kovup kedinin boynundaki ipi kestim. Annesi yavru kedinin üzerine kapaklandı ve onu korumaya çalışıyordu. En son anne kedinin başını okşadığımı hatirliyorum. (Teklif aldığım iş Yurt dışında ailemi ikna etmeye çalismadan önce istihareyi tercih ettim ve böyle bir rüya gördüm benim için yorumlarsanız çok sevinirim) teşekkürler.

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Rüyan hayırlı ve güzeldir ancak bu rüyadan ziyade içine gelen his sana istihare açısından daha doğru bir işaret olur. İş ve benzeri konularda ilk önce bilen, tecrübeli ve güvenilir kimselere danışarak hareket etmek gerekir. İki arada kalırsan o zaman istihare yapabilirsin.

 11. Misafir
  Ben istihare namazı kıldım evlenecegim kişi benim için hayırlı mı deil mi diye ama rüya görüp görmedigimi hatırlamiyorum bu neye yorumlanır

 12. arifselim
  Yönetici
  Eğer istiharede açık seçik bir rüya görülürse bu yorumlanabilir ama rüya görmek şart değildir. İstiharede önemli olan insanın içine gelen huzur yada huzursuzluk hissidir. Her ne olursa olsun istihare demek garanti çıkar demek değildir.

Konu Kapatılmıştır
69. Sayfa BirinciBirinci ... 6668697072 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare rüyaları nasıl yorumlanır