Konu Kapatılmıştır
64. Sayfa BirinciBirinci ... 6163646567 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Ben eşimden ayriyım bir sene oldu eşim şimdi barışmak istiyor bende kararsız kaldım istehareye yattım rüyamda hamur yogurmuşum çok güzel bir hamur olmuş börek accakmişim kaynak anda yanımda burma tatlısı yapıyormuş bana da dedi ki arada açtığım hamurunda burma yap da buna koyalım cevap yazarmisiniz

 2. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan istihare anlamında çok hayırlıdır. Kötü günlerin dünde kalacağı, rüya sahibinin maddi sıkıntılarının biteceği ve bu sayede rahat bir nefes alıp, güzel günlere kavuşacağı şeklinde yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar, ben de evlilik için o kişiyi beklemem hayırlı mı değil mi diye istiharede yattım. Gördüğüm rüyada bir Bebek vardı çok ufak yeni doğmuş gibi ben ve bir bayan hemşire bebeğe iğne yapacaktık çıplaktı minicik bir Bebek ama daha önce de iğne olduğu için eski yerini bulmaya çalıştık. Ve bir de eski aile dostumuz olan bir arkadaşımı gördüm bana çok güzel yemekler hazırlamış , buradan evlilikle ilgili Nasıl bir yorum çıkar , devam etmeli miyim çok Teşekkürler şimdiden ..

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Eğer evlilik için bir teklif almış ve ona göre istihare yapmışsan ancak o zaman istiharen geçerli olur. Bu rüya istihare için açık bir işaret olmaz. En doğrusu içine gelen huzur hissidir. Eğer için rahat olmamışsa tekrar edebilirsin.

 5. Misafir
  Teklif almadım, hatta o kişiyle görüşmeyi kestik, ayrıldık,ama vazgeçmek istemiyorum bunun için ümidi kesmek mi hayırlı olur onu beklemek mi diye düşündüm böyle bir istihare olur mu bilmiyorum ama , sağolun

 6. arifselim
  Yönetici
  Maalesef kardeşim öyle bir durumda istihare yapılmaz. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Eğer olmasını diliyorsan bir dilek olarak hacet namazını kılabilirsin.

 7. Misafir
  Merhaba su an konustugum biri var hayatımda o kisinin annesi rüyasında iki sene önce ölmuş anneannesini goruyo ve benim icin onun kısmeti odur diye söylemiş bunun manası nedir yada anlamı var mı acaba

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu tür görülen rüyaların sahih olması kesin değildir. Bunlar sonuçta birer rüyadır. Sadece Allah'tan hayırlısını dilemek en doğrusudur.

 9. Misafir
  Merhabalar gecen persembe gunu istihareye yattim be de, ruyamda biraz Eski bir Ev gordum erkek arkadasimin para ihtiyaci varmis diye gordum kendisi de biraz skntiliydi , para aliyordu birinden. Ve yesil bir araba gordum. Nasil yorumlarsiniz bu ruyayi?

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare evlilik için yapılıyorsa bu konuda mutlak ilk önce bazı adımların atılmış olması gerekir. İstihare rüyası olarak bu hayırlı veya olumlu bir manaya yorumlanmaz.

 11. Misafir
  Benimle evlilik düşünen birisi var.1 haftadır konuşuyoruz.bende 7 gece istihareye yattım.1.gecebi çocuğun arabadan düştüğünü gördüm birisi beni kovovalıyodu beyaz bi kapı vardı ama geçemedim kırmızı elbiseli bi kadın vardı bileğim yaralanmıştı siyah bi deri parçasıyla sarıyodum. 3.gece siyah beyaz ve yeşil nesneler gördüm ama beni kaçırdılar ameliyat ediceklermiş korkuyodum sonra birileriyle çok büyük kavga ettim.4.gece hırsızmışım kaçıyodum bi tane deli gördüm korktum sonra kardeşim balkondan düşücek sandım korktum.5.gece kıyafetlerimi kaybetmişim sonra bi adamla yürürken bi inşaat gördüm çok derin kazmışlar sonra o adamla inşaatdan atladık .diğer geceler bişey görmedim .sizce bu insanla evliliğim hayırlı mı değil mi

 12. arifselim
  Yönetici
  İstihare için 7 gece yatmaya gerek yoktur. İlk alınan işaretten sonra istihareye devam edilmez. Ayrıca istihare en son çare olmalıdır. İlk önce gerekli danışma ve araştırmalar olmalıdır. Eğer bir sonuca ulaşamıyor ve kararsız kalınırsa o zaman istihare yapılabilir. Bu gördüğün ilk rüyan ise olumlu manada yorumlanmaz.

Konu Kapatılmıştır
64. Sayfa BirinciBirinci ... 6163646567 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları