Konu Kapatılmıştır
62. Sayfa BirinciBirinci ... 5961626365 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  S.a hocam bir iş için hayırlı mi değil mi diye istihareye yattım rüyamda iki tane takım elbiseli erkek gordum siyah pantolonlu siyah yelekli beyaz gomlekli ama ceketi yok yardımcı olursanız sevinirim.

 2. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam bu rüya sana açık bir işaret olmaz. İstiharede rüyadan ziyade senin içine o konuda gelen his önemlidir. His en doğru işaret olur ama rüya ve renk her zaman yanıltıcı olabilir.

 3. Misafir
  Merhaba, sevdiğim insan için istihareye yattım. Bir nedenden dolayı ayrıldık onu hala beklemem hayırlı mı diye. Rüyamda sevdiğim kişi aydınlıktı ancak sigara içiyordu. Üzerinde beyazımsı bir tişört vardı gri de denebilir. Ardından sevdiğim kişinin üstünde burun pisliği gördüm. Silkeleyip attı onu. Yorumlarsanız sevinirim.

  Sevdiğimle bir nedenden dolayı ayrıldık. Onu beklemem hayırlı mı diye istihareye yattım.
  Sevdiğimi aydınlık gördüm üstünde gri beyaz arası bir tişört vardı. Sigara içiyordu sigara bembeyazdı. Üstüne burun pisliği düştü silkeleyip atmaya çalıştı attı. Yorumlar mısınız

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare ancak evlilik gibi bir konuda adım atılır ve kararsız kalınırsa istihare yapılabilir. Bu tür durumlar için istihare yapılmaz.

 5. Misafir
  Merhaba bana talip olan Bi erkek için anneme istihareye yatmasını istedim. Annem rüyasında hiç tanımadığı Bi erkeği boydan çekilmiş Bi fotoğraf gibi görmüş ismini duymuş görür görmez uyanmış. Ben hep renk beklerken açıklamasını yaparsanız sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare ancak herkesin kendisi için yapması gerekir. Sünnet olan budur. İstihare demek hayır dilemek demektir ve kesin garantidir denemez. Bu rüya ile sadece bir karar vermek doğru olmaz.

 7. Misafir
  Selamun aleykum. Ben de evlilik üzere olduğum kişinin hayırlı olup olmadığı konusunda istihareye yattım. İlk gün beyaz bir bez üzerinde kan lekesi gördüm. Diğer gördüklerimi hatırlayamıyorum. 7 gün yatilmasi iyidir dendiği için yatmaya devam ettim. 2. ve 3. günler net bisey hatırlamıyorum. 4. gün ise kurban bayramının ilk günüymüş annem babam ve ben yanyana sabah namazı kılıyoruz. Namazdan sonra bana bi yer söylüyorlar oraya gidip misafirleri karsilamami söylüyorlar. Hatırladığım bu var bir de bi evin balkonundan bakıyorum ve istanbul manzarası görüyorum. Tüm istanbul o balkondan görünüyor güneş yeni doğuyor ve muhteşem bi görüntü vardı. Anlatabileceklerim bunlar efendim şimdiden tesekkur ederim, hayırlı günler..

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihareye 7 gün yatma şartı yoktur. İlk işaret alındı mı artık devam edilmez. Birde rüya ile yanılmak mümkündür ama içine gelen his sana daha açık bir işaret sayılır. En son rüyan olumlu manaya işarettir. Diğer rüyaların açık bir işaret değildir.

 9. Misafir
  Merhaba kolay gelsin. Suan hayatimda olan erkek arkadasim icin yakin bi arkadasim istihareye yatti benim adima.ruyasinda bikac katli bi evin alt katindayken karsisina bi adam cikmis bi anda.beyaz gomlek siyah pantolon ve kahverengi terlikli.kacmak icin merdivenlerden ust kata cikmaya baslamis duvarlar beyazmis.neden pesimden geliyosunuz dediginde bana sizin pesinizden gelmem soylendi diye bi cevap almis.sizce bu ruya nedir?

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihareye kendi işin için kendin yatman gerekir. Arkadaşının gördüğü bu rüya ise açık bir işaret sayılmaz. Sana tavsiyemiz kendin istihareyi yapmandır.

 11. Misafir
  S.a hocam ben bir mesleğin hakkımda hayırlı olup olmadığını öğrenmek için annem istihareye yatti. Rüyasında büyük bi çimenlik görmüş çok güzeldi diyo ama ağaç yok.iki tane de gelin görmüş beyaz bir elbiseleri varmis.daha sonra yufka ekmeği gormus arkadaşı pisiriyormus .yardımcı olursanız sevinirim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim.

  - İstihare isteyen bir kimse kendi işi için kendisi yapması gerekir sünnet olan budur.
  - Meslek ve eğitim gibi konularda istihareden önce istişare yapılmalıdır yani bilen tecrübeli kimselerin fikirleri alınmalıdır.
  - Bu rüya ise hayırlı bir rüyadır.

Konu Kapatılmıştır
62. Sayfa BirinciBirinci ... 5961626365 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare rüyaları nasıl yorumlanır