Konu Kapatılmıştır
56. Sayfa BirinciBirinci ... 5355565759 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Selâmün aleyküm hocam . Rüyamda devasa büyüklükte bir balina gördüm benim evime doğru yaklaşıyor ve ben onu izliyordum. Sonra denizden inekler zıplamaya başladı . Balina bir ineği ağzına atıp gitti.

 2. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyan istihare içinse bu önündeki zorluklara işaret eder ve net bir manası yoktur. Balina kısmettir ama bu kısmeti aşmak için büyük engelleri aşmak gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda ablam bosanacagi eşinden 5 aylık kız çocuğuna hamile olduğu için kürtaj olduğunu gördüm. Hastanede çok ağladığımı görüyorum. (Gerçek hayatta ablam suan boşanma aşamasında ve evli başka bir adamla görüşüyor ve onun boşanmasını bekliyor)

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu ablan için bir ikazdır ve kendisine çeki düzen vermesi gerekir. Rüya sahibinin yanlış seçimler yaparak hiç olmadık kimselerle hareket edip, başını belaya sokacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar,perşembe gecesi istihare şartlarına uygun olarak rüyama yattım ve rüyamda beyaz iki katlı bir ev ama ev biraz eski olduğu için duvarlarında hafif çatlaklar vardı bu çatlaklar kahverengiydi evin toprakdan yapıldığıni anladım.yattığım kişi ise evin onunde beni bekliyordu bende ona doğru yuruyordum uzerine beyaz pantolon ve mavi gömlek giymişti etraf güneşliydı ve bana bakıp gulumsuyordu.rüyamin olumlu yada olumsuz olduğunu yorumlamanizi rica ederim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüya tedirginliğe ve kararsızlığa işarettir. Aynı zamanda yanlış kararlar vermeye de yorumlanır. İstihare için olumlu değildir.

 7. Misafir
  bende istiharede hayatımdaki kişi ve onun bir kaç akrabasıyla yolda yürürken birden telefon çalıyor ve amcası arıyor sonra amcası bana kızgın bir şekilde konuşuyor ben telefonu kapatınca yine bunun akrabalarından bir kız bununla ilgili yorumlar yapıyor ama iyi olmayan yorumlar bir tartışma ortamı vardı ve güya bunun beni kandırdığını yada evlenmeye niyeti olmadığı söyleniyordu ayrıca o kişi de yanımızda duruyor ama hiç konuşmuyor.sonra bende eve geliyorum anneme anlatıyorum annemde boş ver diyor sonra ben dolabımı açıyorum beyaz bluzumu askıya asıyorum ...sizce bu nasıl yorumlanır

 8. arifselim
  Yönetici
  Tartışmalar ve olumsuz konuşmalar tersi olarak yorumlanır ve bu rüya istihare için hayırlı ve olumlu manaya işarettir. Yinede mutlaka danışarak hareket edilmelidir ve sadece bir rüyaya itibar edilmemelidir.

 9. Misafir
  Merhaba ben bekarim ilerde hayırlı bır evlilik yapcak miyim diye istihare ye yatıyorum ama hep rüya da yeşil ve beyaz renkleri cok görüyorum dun ise kendimi dağın eteğinde iken dağın başında yeşil neşe ağaçlarının arasında çıkan bana doğru geln at üstünde Insanlar gördüm bunun anlamı ne

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Şu iş şöyle olacak mı diye istihare yapılmaz. Ancak bir gelişme halinde şu iş hakkımda hayırlı mı değil mi diye istihare yapılabilir.

 11. Misafir
  Rüyama ablan için ikaz demişsiniz ama istihareyi yapn ve gören bnm anlamadım rüya hayirmi sermi

 12. arifselim
  Yönetici
  İşte maalesef bu ciddi bir sorun oluyor çünkü soranlar eksik anlatınca yorumda yanlış olabilmektedir. Bu rüya yinede hayırlı ve olumlu değildir.

Konu Kapatılmıştır
56. Sayfa BirinciBirinci ... 5355565759 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları