Konu Kapatılmıştır
46. Sayfa BirinciBirinci ... 4345464749 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Selamınaleykum.
  ilgi duyduğumun beyle evliliğimin hayırlı olup olmadığını görmek adına istihareye yattım.
  ilk gün beyaz kağıt üzerinde siyah yazılar gördüm yazılar çok netti ancak bunları okumadım. ikinci gün tekrarımda hiç bisey görmedim yani hatırlamıyorum.3.gün de ise 3-4 askerle birlikte bir hendek içine halı atıyoruz halının üzerine çıkıp bastığımızda beyaz köpükler çıkıyor içinden. Bu rüyamin yorumu nedir?

 2. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Beyaz kağıt üzerinde net yazılar görmek hayırlı manaya yorumlanır. İstihare için ilk alınan işaretten sonra devam istihare yapılmaz ve ilk işarete itibar edilir. Ayrıca içine gelen his de bir işaret sayılır.

 3. Misafir
  Hayırlı günler ben geçen yazmıştım evlilik yoluna gireceğim bir kişi için 7 gün istihareye yattim ve net bi yorumu olmadığını söylemiştiniz. Bir gün ara verdim dün tekrar yattım. Rüyamda sıkıntıliydim bi eve gidiyordum ve kapıyı bir kadın açıyordu evin içi bembeyazdi. Ne güzel bembeyaz ev diyordum. Kadin da beyaz mavi bir elbise giymisti. Ama ben üzgündüm o kapıya giderken. Istihare kilmadan öncede bu konu yüzünden moralim bozuktu. Acaba o durum mu yansıdı bilmiyrm. Siz nasıl yorumlarsiniz rüyami. Bu kisiyle evlilik yoluna girmem hayırlı gözüküyor mu?

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Rüyan hayırlı manaya tabir edilir. Şunu da bilmek gerekir, bu tür önemli meselelerde çok net rüya veya işaret alınsa bile mutlaka bilgili ve tecrübeli kimselere de danışmak gerekir. Rüya veya his ile insan yanılabilir.

 5. Misafir
  Hayırlı günler . Ben evlilik yoluna gireceğim kisi hayirli mi diye istihareye yatmistim en son rüyama hayırlı demiştiniz. Annemden de yatmasını istedim. O da rüyasında allık sürdüğümü görmüş. Ama allığın fırçanın rengini görmemiş. Bu ne anlama geliyor ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bir istiharede açık bir işaret alınırsa artık istihare tekrar edilmez. Ayrıca istihareyi herkesin kendisi için yapması sünnettir. Annenin gördüğü rüya ise hayırlı ve güzel manaya işarettir.

 7. Misafir
  Ben 3 yildir gorustugum biri için arkadasimi istiareye yatirdim 3 tane tuya gormus birincisinde siyah ve kirmizi karincalar ellerinde silah varmis ve savasiyorlarmid ikinci ruyada ise ruyayi goren kisinin kardesi hapishanede onu ziyarete gitmis ve kardesini cikarip onu hapse atmislar ve cok ağladığını gormus ucuncude ise karşı cinsten biriyle iliskiye girdugini sonra tovbe ettigini gormus sizce hayirli bir ruyamidir degilmidir ? Istiareden once istişare yaptik ve birkac sıkıntılar var gibi görünüyor o yüzden istiareye danistik.

 8. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. İstihareyi senin kendin yapman gerekir çünkü sünnet öyledir. Arkadaşının gördüğü rüyalardan ise bir mana veya bir işaret çıkaramayız. Sana tavsiyem senin kendin yapmandır. İstişare ile olumsuz görülen bir şey için zaten istihare yapmak yanlıştır.

 9. Misafir
  Sevdiğim bir insan vardı. Onun hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare ye yattım rüyada regl olduğumu gördüm bunu yorumlar misiniz

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim soruları lütfen tek bir yerde soralım ayrı ayrı yerlerde sorarak başkalarının hakkına girmiş olabilirsiniz. Bu rüyan istihare için hayırlı ve olumlu manaya gelmez. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Hayırlı günler bende istihare namazı kılıp yattım rüyamda. Sevdiğim kız ile denizin ortasında bir gemide olarak gördüm. Sizden en kısa zamanda cebinizi bekıyarım inşallah hayirlidir.

 12. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Rüyan sadece bu kadar ise, bunun yorumu olumlu olarak tabir edilir. İstiharede ayrıca insanın içine gelen hissi de en doğru işaret olur. Allah en doğrusunu bilendir.

Konu Kapatılmıştır
46. Sayfa BirinciBirinci ... 4345464749 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları