Konu Kapatılmıştır
43. Sayfa BirinciBirinci ... 4042434446 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyada ayrıldıgım nişanlım işyerine geliyor.Ben niye böyle yaptın diyorum niye ayrıldık diyorum bana senin imanın kirli diyor.Bende hep dua ederim dualarıma seni de katıyorum niye böyle diyorsun diyip ağlıyorum bana niye aglıyorsun sabır diye birşey var sanret diyor.Bunun anlamı nedir

 2. arifselim
  Yönetici
  İstihare için olup olmadığını yazmamışsın.

  Eski nişanlı görmek hayırlıdır. Bu bir rüya olarak tabiri, senin için hayırlı ve yeni bir başlangıç olmasına, eski sıkıntılarından kurtulmana tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. Misafir
  Istihareye yattım sevdiğim kişi hakkımda hayırlımı ne yapmam gerek vs. Gibi ve istiharede ben ve kız arkadaşım hastanedeyiz ve sevdim oglanlada arkadasi hastanede biz gircekken önümüze geciolar doktor sıra yok dio bizi almio sevdigimin arkadaşı kolumdan tutuyor bende çek elini bana sakın dokunma diorum sevdimde dokunma ona dior sonra kız arkadaşımla çıkıyoruz arkadaşım ağlıyor ne sandin tek dert senin kocanmı dior güya sevdim oglana kocan die dior beraber ağlıyoruz ve Salıncaklara biniyoruz hızlı hızlı sallanioruz sallandikca koskoca mavi bir deniz var daha hızlı sallandikca deniz dahada güzel dahada belli oluyor sonra uyandim sizce istiharenin anlamı nedir ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan hayırlı manaya işarettir. Ancak sadece bir rüya ile veya bir his ile bu kadar ciddi konularda karar vermek yanlıştır. Evlilik meselelerinde mutlaka sizi ve onu tanıyan kimselere danışmak ve fikirlerini alarak bir karar vermek gerekir.

 5. Misafir
  Yoo hocam istihareye evlilik için yatmadim beni seviormu gelicekmi birgün oda gözlerime bakarken sevgiylemi bakıyordu pesmi etmem gerek gelmicekmi diye yattim sizce bu rüya pesmi etmem gerek yoksa beklememmi?

 6. arifselim
  Yönetici
  İstihareye beni seviyor mu veya sevecek mi yada şu işim olacak mı gibi şeyler için yatılmaz. İstihare ancak bir iş olmak üzereyken kararsız kalınca yapılır.

 7. Misafir
  Üniversite tercihlerim için çok kararsızım. Bu yüzden tercih etme ihtimalimin olduğu bir bölüm benim için hayırlı mı diye istihareye yattım. Hava kapalıydı. Yağmur ve şimşek vardı ama ben hiç ıslanmadım. Arabayla evime geldim. Yanımda kardeşim vardı. Bisikletlerimiz dışarıdaydı. Islanmışlardı. Onları içeri aldım. Tekerlekleri çamurluydu. Kardeşimin üzerinde beyaz bir kıyafet vardı. Bir başka rüyamdaysa bordo renk bir ruj gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu tür meselelerde istihareden daha çok danışmak daha doğru olur. O konuda bilgili ve tecrübesi olan kimselerin fikirlerini almak gerekir. İstihare de olsa sonuçta bir rüya veya bir histir ve insanın hata etmesi ihtimali vardır. Anlattığın rüya ise karışık ve mana açısından net bir işaret vermez.

 9. Misafir
  Mrb erkek arkadaşımla evliligimiz hayırlı olucak mı diye istihareye yattım. Ruyamda yerleri ve duvarli beyaz fayansla döseli genis bi yer gördüm onunda icerisinde yine genis sayilabilecek yine yerleri ve duvarları beyaz fayansla doseli bi tuvalet gordum. Kendisi tuvaletin ortasindaki klozette ishal olmus vaziyette oturuyordu. Sonra kendisi elinde hortumla ayakta tamamen giyinik bi halde tuvaletin duvarlarini hortumdan gelen tazyikli suyu tutuyordu. Sadece duvarlar ve yerler islaktı. Ruyam hayirlimi lutfen yardimci olurmusunuz ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İnsana belki hoş gibi gelmese bile bu rüya çok olumlu manaya tabir edilir. Ama şunu unutmamak gerekir; mutlaka danışmak, fikir almak ve iyice düşünüp taşınarak bir karar vermek gerekir. Bu rüya ve hisler ile insanın yanılması her zaman mümkündür.

 11. Misafir
  Merhaba. Sevgilimle evlenmemiz hayırlı mı değil mi diye istihareye yattım. Rüyamda sokaktan bir köpek sesi geliyor, köpeği bulmak için bi dükkana giriyorum, karşıma açık renk güzel bir köpek çıkıyor. O köpek aradığım köpek değil ama seviyorum, başını okşuyorum. Diğer aradığım köpeği bulamıyorum. Benim yorumumum olumsuza daha yakın, yani ne yapmalıyım sevgilimden ayrılayim mi? Çünkü başka bir gün de tanıdığım birisiyle kavga ediyordum. Teşekkürler

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Evet seninde dediğin gibi rüyan olumsuz manaya işaret etmektedir. Ancak şunu sık sık ifade ettiğim gibi, kesinlikle ama kesinlikle sadece rüya ile veya bir his ile hareket etmek yanlış olabilir yani insan bunlarla yanılabilir veya biz yorumlarken yanılabiliriz. Mutlaka istişare de etmek ve bilen insanların fikirlerini alarak hareket etmek önemlidir.

Konu Kapatılmıştır
43. Sayfa BirinciBirinci ... 4042434446 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları