Konu Kapatılmıştır
27. Sayfa BirinciBirinci ... 2426272830 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Hocam iyi günler. Ben yeni bir ilişkiye başlama kararı almadan önce o kişiden istihareye yatmasını istedim. O da rüyasında ormanlık alanda çimenlerin üzerinde piknik yaptığımızı gökyüzünde bulut olmadığını benim üzerimde beyaz tişört mavi eşofman onun üzerinde kot şort olduğunu söyledi. Daha sonra başımızın üzerinde beyaz gagası turuncu bir kuşun daireler çizerek uçtuğunu ve o kuş geldikten sonra bizim cinsel bir birliktelik yaşadığımızı ama kuşun gitmeyip daire çizerek uçmaya devam ettiğini söyledi. Sabah uyandığında da huzurlu uyanmış. Yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Hayırlı günler istihare için hem bu rüya hemde içinize doğan his olumlu olarak yorumlanır. Eğer içiniz rahatsa bundan başka bir şey yapmaya gerek yoktur. Önemli olan her konuda mutlaka istişarede edilmelidir. İstihare ile yanılmak her zaman mümkündür.

 3. Misafir
  Hayırlı akşamlar benim erkek arkadaşım var ve teyzem bizim için istihare yattı rüyasında kırmızı gul bahçesi ve annemi ceyizimi yikamis asarken görmüş sizce nasıl yorumlanir şimdiden Allah razı olsun

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bu rüya hayırlıdır ancak istiharede herkesin kendisi için yapması sünnettir. Ayrıca istiharede önemli olan rüya değildir. Önemli olan içinizin rahat etmesidir. Allah sizden de razı olsun.

 5. nesnes
  Üye
  Hayırlı günler, bir kaç gün önce hayatımdaki insanın benim için doğru insan olup olmadığını anlayabilmek için Rab'bimden bana göstermesini istedim ve istihareye yattım. Rüyamda sevdiğimin evindeydim, çok güzel aydınlık bir evdi ve perdeler bembeyaz rüzgarla hafif hafif uçuşuyordu. Bu rüyayı nasıl yorumlayabilirim yardımcı olun lütfen.
  Allah razı olsun

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim istiharede esas önemli olan rüya görmek değildir önemli olan istihare esnasında ya da sabah Uyandıktan sonra Allahü teâlânın insanın içine koymuş olduğu olumlu ya da olumsuz olan hissi ve isteğidir bu insan için en güzel işaret var. Ayrıca görmüş olduğunuz rüyada olumlu ve hayırlı bir rüyadır. Allah sizden de razı olsun.

 7. Misafir
  Selamun aleykum. Kız arkadaşımla daha ilerisi için (evlilik) istiareye yattım. Gördüğüm ruyada başka bir kızla birlikteydim sonra birileri beni kovalamaya başladı arkamdan bıçak firlatiyorlardi bana sonra bicaklardan biri önümdeki ağaca saplandı bende irklilerek uyandım. Nasıl yorumlanir acaba

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyadan olumlu yada olumsuz bir mana çıkaramayız ama sen uyanınca içine doğan huzur yada huzursuzluk olarak bir işaret almış olursun. Eğer için rahat etmemişse istihareyi tekrar edebilirsin.

 9. Misafir
  Merhaba ben arkadaşım için evlilik ıstihare sine yattım rüyamda bir mağaza gibi bir yerde kabe örtüleri satılıyor du bide kendimde sivilce patlatiyordum irin cikiyordu

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihareyi herkesin kendisi için yapması sünnettir. Başkası için istihareye yatmak günümüzde ortaya çıkan yeni ve tuhaf bir durumdur maalesef. Bu rüyalardan bir mana çıkaramayız. En doğrusu o kimse kendisi için istihare yapsın.

 11. Misafir
  Hocam ben oğlumun okulu için istihareye yattım beyaz bir kapta yogurt varmış ben bunu alıp tanıdığım bi aklı dengesi yerinde olmayan birine goturuyorum. O da bana ben geri evime gelirken bana cennetlik diye bağırıyor tam olarak bi anlam veremedim açıklarsanız sevinirim bir de yeşil battaniye gordum .

 12. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. İstihare rüyası anlamı olarak çok hayırlı ve olumlu manaya işarettir. İstiharelerde ayrıca rüyadan ziyade sizin içinize gelen his size işaret olur.

Konu Kapatılmıştır
27. Sayfa BirinciBirinci ... 2426272830 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları