Konu Kapatılmıştır
25. Sayfa BirinciBirinci ... 2224252628 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Ben bikaç kez istihareye yattım birinde yeşil anahtar. Birinde kar. Birindede kiraz ve erik gördüm. Yorumlar mısınız.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  İstiharede ilk gelen hisse veya net ise ilk rüyaya itibar edilir. Bu rüyalarınız olumlu manaya işarettir. Eğer içinizde bu konuda eminse tekrar etmenize gerek yoktur.

 3. Misafir
  Merhaba ben bir işi denesem mi denemesem mi olur mu olmaz mı yapabilir miyim diye çok düşündüm geniş bir arastirma yaptim yakinlarima sordum bu isi bilenlere sordum ancak yine de karar veremedim bende istihare namazi yapayim dedim .her namazdan sonra kendimde bir rahatlama gördüm.ondan sonra namazin ikinci gunun aksami ruya gördüm ruyamda babamin köyüne gidiyordum ve oradan şehir merkezine gidiyordum . ben oralari bilmem ama kaybolurum korkusuda yok icimde neyse guzel geniş bir cadde de yürüyorum insanlar orada alisveris yapiyorlar . sonra kuzenim beni ariyor nerdesin ne yaptin diye orada onunla konusuyorum sonra ruyam bitiyor sizce bu ruyanin manası nedir ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. rüyan istihare için hayırlı ve olumlu olarak tabir edilir. Eğer içine gelen istek ve arzularda olumlu ise Artık Allah'a tevekkül ederek işini yapabilirsin.

 5. Misafir
  Istihareye yattı kardesim benim icin ruyasinda suanki sevgilimle ilk kavga edip sonra evlendigimiz cikmis ama ruya siyah beyazmis nasil yorumlanir

 6. arifselim
  Yönetici
  İstihareye herkesin kendisi için yatması sünnettir. Artık günümüzde yeni bir adet olarak bir başkası istihareye yatırılmaktadır. Siz kendiniz için istihareye yatın ve rüyayı değil içinize o konuda gelen his ve isteğe itibar edin.

 7. Misafir
  Merhaba brn nişanlım benim nasibim mi diye tereddüt yaşayıp anneme istiare yaptırdım rüyasında heryerin kar yağmış gibi beyaz bulutlu gördüğünü nişanlımla benim üstümdeki elbiselerin renkli olduğunu ama etrafa genel olarak beyazın hakim olduğunu gördüğünü söyledi sizce bu rüyaya göre nişanlım benim nasibim mi oluyor lütfen yorumlarsanız sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihareye şu kişi nasibim mi diye yatılmaz. Şu iş benim için hayırlı mı değil mi diye yapılır. Ayrıca istihareyi herkes kendisi için yapması gerekir sünnet olan budur. Bu durumda istiharede görülen bu rüyaların bir yorumu olmaz sizin için.

 9. Misafir
  sabah namazdan sonra rüyamda cocugum var daha yeni doğmus onu emziriyordum. emzirmeyi unutmuşum çocuk cok acıktı diyorum kendi kendime emzirmeye baslıyorum göhsümden süt geldiğini göruyorum bunu yorumlayabilirmisiniz 3 yıldır cocugumuz olmuyor tup bebek yapmaya niyetlendik

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyanız hayırlıdır yeni ve sevindirici gelişmelere işaret eder şeklinde tabir edilmiştir. Allah en doğrusunu bilendir.

 11. Misafir
  Selamin aleykum. Evlilik yolunda ilerledigim erkek arkadasim icin istihareye yattim. Ruyamda beyazimsi bir kaba yumurta kiriyorum yumurta cift sarili cikiyor ve bende fazlalik olan sarilari almak istiyorum aliyorum atiyorum sonra kaba bir bakiyorum pismis bir sekilde yumurtanin beyazi kalmis kapta. Ne anlama geliyor?

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyanız istihare için hayırlıdır ve olumludur. Yumurta genellikle evlilik ve nasip olarak tabir edilir. Eğer istihareden yana içinizde de bir ferahlık ve rahatlık varsa o zaman bu hayırlı bir istiharedir denebilir.

Konu Kapatılmıştır
25. Sayfa BirinciBirinci ... 2224252628 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları