Konu Kapatılmıştır
23. Sayfa BirinciBirinci ... 2022232426 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam




  Rüyamda bir sınava geç kalmıştım sonra sınavı mi verdim ama okuldan çıkarken okulun çatısı birden akmaya başladı cabukca merdivenden koşarak indik.. sonra yine bir evin orda çamurlu bi yerden geçtim çalgı çalıyordu evin önünde uyandim

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam



  Selamun aleykum kardeşim. Bu rüyayı istihare rüyası olarak sormuşsan olumlu olarak tabir edilmez. Önemli olan içinin ne hissettiğidir. Eğer emin olmamışsan tekrar edebilirsin.

 3. Misafir
  Arkadaşım benim için istihareye yattı.rüyadında beni çok karanlık ve başımın üstünde beyaZ ay yıldız görmüş.benim için hayırlı mı

 4. arifselim
  Yönetici
  İstihare için bu rüya net bir işaret vermez. Ancak istihareden uyanan kişinin içine hayırlı olduğuna dair bir his gelmişse o zaman hayırla tabir edilir. Ayrıca istihareyi herkes kendisi yapmalıdır sünnet olan budur.

 5. Misafir
  Hayırlı akşamlar anlatacağım rüyayı yorumlanabilir misiniz lütfen?
  Bir oda gibi bir yer tavanı ve duvarları kıpkırmızı ateş gibi ve orda 7 tane kapı ve o odanın içerisinden bir yerden rüyaya yattığınız kişinin kokusu geliyor ama nerden olduğu belli değil kapıları açmaya çalışıyorsunuz ama açılmıyor ve siz uğraştıkça elleriniz kanıyor.
  Bunu yorumlayabilir misiniz teşekkürler.

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüyan hayırla tabir edilmez. Sanırım bu rüyayı istihare içinde sormuştun. Bu istihare içinde hayırlı değildir ve o kimseden uzak durmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Iyi gunler hayatimda biri var evlilik düşünüyorum ama babam işi için pek sıcak bakmadi. Astsubay çocuk. Istihareye yattım rüyamda beyaz toprak gördüm kum gibiydi yürüdüm parmaklarim gonuldu

 8. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüyanın olumlu veya olumsuz olduğunu anlamak için ilk uyandığınızda içinize gelen isteğe ve hisse bakılır ve ona göre bir işaret kabul edilir.. Eğer içiniz rahat etmemişse o zaman istihareyi tekrar edebilirsiniz.

 9. Misafir
  Merhaba 2 gun önce nişanlım nişan atma kararı alıp kayboldu ortadan ve bana hiç birşey söylemedi aileme haber göndermiş sadece ve bende onu beklesem hayırlı mi olur diye istihare namazını kılıp yatım ve rüyamda beyaz fayanslı biyerde kuzenim bana elinde pembe beyaz sarı renkli tabakta dondurma verdi gitti bu neye işarettir.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu hayırlı olarak istihare için tabir edilmez. Bu konularda en doğrusu hızlıca bilen kimselere danışmak ve hiç uzatmadan meseleyi kapatmaktır.

 11. Misafir
  İyi gunler hayatimda biri var evlilik düşünüyorum ama babam işi için pek sıcak bakmadi. Astsubay çocuk. Istihareye yattım rüyamda beyaz toprak gördüm kum gibiydi yürüdüm parmaklarim gömüldü sicak falan değildi ama. Karşıda dağlar vardı yeşil. Ne anlama gelir yorumlar mısınız

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya istihare açısından olumsuz bir rüyadır. Hiç uzatmadan bilen kimselerle konuşmak danışmak ve meseleyi kapatmaktır.

Konu Kapatılmıştır
23. Sayfa BirinciBirinci ... 2022232426 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları