Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba ben sevdigim kisi ve suan konustugum kisi hakkinda arkadasima istihareye yatmasini söyledim ve yattı.
  Ruyasinda karabasan gelmis.
  Sonra köy evinde gece tek basina olduguu goruyor.
  Koridora cikmis ayna görmüş aynada da 45 50 yaslarinda bir erkek surati görmüş.
  Merdivenlerden inmis sonra kapiyi ortmek istemis zorlamis ama sonra kilitlemis tam arkasini donmus kilit acilmis.
  Sonra disari çıkmış karsida merdivenlerde oturan biri varmis.
  Az once gördüğü kisi gibi gelmis ama bu sefer 20 yaslarinda yakışıklı bir genc görmüş.
  Sonra genc arkadasin gelip elini sıkmış (destek vermek amacli ) arkadasimda elini sıkmış.
  Ama sonra cocugu evin ilersinde mezarlik varmis oraya kadar kovalamis.
  Cocuk sonra kaybolmus.
  Geri donerkende kediler cikmis onune eline yapışmislar sonra onlardanda kurtuldum ve uyandim zaten dedi.
  Peki ben simdi ne yapmaliyim?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba kardeşim. Öncelikle herkesin kendisi için istihareye yatması gerekir. Yani yeniden ama kendin istihareye yatmalısın. Bu rüya zaten olumsuz olduğu ortadadır. Yinede istihare için rüya görme şartı da yoktur. Önemli olan istihare esnasında içinize gelen istektir. Allah'a emanet olun.

 3. Misafir
  Hocam selamun aleyküm arkadaşım benim adıma evleneceğim kişi için istihareye yattı.istiharede 3 kişi olduğumuzu onları karanlık bir odaya götürdüğümü orada kadın ve erkeklerin çıplak olduğunu fakat erkekleri göremediğimizi söyledi.orada geç biz kızın çok pis görüntüsü olduğunu görmüş.sonra onları çıkarttığımı kapıda sakallı bir adamın bize kahverengi beyaz pasta verdiğini arkadaşın pastasının pis olduğunu rüyayı gören ve benim pastamın lezzetli olduğunu görmüş.sonra fırına gittiğimizi orada sert yumuşak pis hamuru açmamızı istemişler.sonrasında elinde kürek kapalı bir bayan ısrarla o pis hamuru açmamızı istiyor.sonrasında biz açmışız o hamuru kadın hamuru eline alır almaz düşürmüş.hocam sizden ricam rüyamı yorumlar mısınız?hayırlı günler.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihare için herkes kendisi için yatması gereklidir. Ayrıca bu rüya olumsuz olarak yorumlanır. İstiharede rüya görmek şartı yoktur. İstihare esnasında veya uyandıktan sonra insanın içine doğan istekler o konu için bir işaret olur.

 5. EMİNEERHAN
  Üye
  Merhaba;
  benim istihare rüyamda bir kız çocuğu gördüm annesi kucağıma verdi çocuğu annesi arkadaşım şuan hamile faa

  Merhaba ;
  ben istihare rüyasına yattım bir arkadaşım var kendisi hamile rüyamda onunla birlikte evine gidiyorum hala hamile kapıdan içeri giriyoruz kendisi odaya gidip geliyor doğum yapmış bir kız bebeği getiriyor ve kucağıma verdi. Bana gülümsüyordu çocuk. Rüyammın bir kısmında bir kutu var . 3 tarafı beyaz bir kenarı borda renginde borda rengini elimle dokunduğumda beyaz renkleri olan kısmınada bordo renk bulaşıyor.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. İstihare rüyası anlamında bu rüya hayra tabir edilir. Ancak şunu bilmelisiniz ki istiharede rüya görmeniz gerekmez. İçinize o rüya veya o niyetinizle ilgili gelen istek ve his sizin için bir işarettir. Allah'a emanet olun.

 7. Misafir
  merhaba benim adım emine
  nişanlıyım . bazı sorunlarımız var bende istihareye rüyasına yattım namaz kılıp. rüyam çok belirli belirsiz beyaz eşyalar gördüm ilaç kutusu gibi bir kotu gördüm 3 tarafı beyaz diğer kısmı borda renginde elim ıslak ken dokunduğumda bordo renk dağıldı beyaz alanlara . bide bir arkadaşım var şuan hamile erkek olacak demişlerdi. rüyamda onunla birlikte evine giriyorum kız çocuğu olmuş daha bebek üzerinde açık renkli kıyafetler vardı kucağıma verdi çocuğu bu kadarını hatırlıyorum yorumlar mısınız nişanlımın hakkımda hayırlı mı hayırsız mı olduğunu öğrenmek için yapmıştım

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar Emine hanım kardeşim. Sanırım bundan önceki soruda size aitti.İstihare için rüya görmeniz şart değildir. İstihare rüyasını anlamak çok basittir. Çünkü ya istihare esnasında veya uyanır uyanmaz o niyetiniz ile ilgili Allah insanın içine bir istek hissi verir ve o his insan için hayırlı mı değil mi diye bir işarettir. Eğer bunu hiç hissetmediyseniz o zaman istihareyi tekrar etmelisiniz.

 9. Misafir
  Evlilik için yapılan istiharede kırmızı ciltli ve yazıları kırmızı olan kur an i kerim görmek ne ile yorumlanabilir.Teşekkürler

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. İstiharede renkten ve rüyadan ziyade sizin ne hissettiğinizdir. İstihare yaparken veya bir rüya gördükten sonra o konuda içinize bir istek doğar işte bu sizin için bir işaret sayılır.

 11. Misafir
  selamun alaeyküm hocam.. evleneceğim kişi için istihareye yattım.rüyamda karanlık bir yerde namaz kılarken gördüm kendimi,yorumlarsanız sevinirim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihare rüyasında namaz kılmak hayırla tabir edilir. İstihare nasıl görülürse görülsün yada hiç rüya görülmesin, uyanır uyanmaz içinize o niyetiniz hakkında gelen istek ve his çok önemlidir. O istek size hayırlı mı değil mi şekilde bir işaret olur.

Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları