Konu Kapatılmıştır
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır?

  Reklam
  Sevdigim birlikte oldugum kisi icin istihare yaptim ve pes pese bi cok ruya gördüm bi tanesinde beyaz kazakli kadin elimi tutmuş sen benim kizim olacaksin diyordu beni benim ustundede pembe kazak vardi.diger ruyada yemek yapiyordum ve digerinde iste yere sofralar kurulmus ve kalabalik halk vardi.diger ruyadada bi copcu adam iki kediyi alip komurluge kapatiyordu lutfen yorumlar misiniz

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum. İstihare için ilk rüyaya itibar edilir ve ilk rüyanız olumludur yani hayırlıya işaret eder. Ancak bu rüya ile birlikte o niyetinizle ilgili içinize hayırlı mı değil mi diye bir his bir istek gelmelidir işte bu en güzel işaret olur.

 3. Misafir
  Ben evlilik icin istihare yattim ve pes pese bi cok ruya gördüm. Bi tanesinde beyaz kazakli bi kadin elimi tutmus benim kizim olucaksin diyodu ve benim ustumdede pembe kazak vardi.bi ruyamda yemek yapiyordum bi ruyamda yere sofralar kurulmus kalabalik bi halk vardi ve bir ruyamda da bi copcu iki kediyi eline alip komurluge kapatti.lutfen yorumlar misiniz

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare için ilk rüyaya itibar edilir. Bu ilk rüyanız ise hayırlıdır ve olumlu manaya işaret eder. Ancak rüyadan daha çok o niyetiniz ile ilgili Allah'ın o konuda içinize vereceği his ve istek önemlidir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Allahn selamı uzerinize olsun. Ben evlilik icin 7 gece istihareye yattm ama yeşil siyah beyaz kırmızı renklerin hepsini gördüm karisik rüyaydı kafam karıştı hayırlı mi değil mi anlayamadm yardımcı olabilirmisz.

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. İstihare için rüya görülme şartı yoktur ve maalesef insanlarımızın en çok yanıldığı nokta budur. İstihrenizi yaparken veya dua ederken yada sabah uyanırken o konuda Allah kalbiize vereceği ilham yani his ve istek size o konuda hayırlı mı değil mi diye bir işaret olur. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Istiharede hep araba gordum Acik renkti birde meyve serbeti icirdiler bana bide mevsim meyvesi gordum tabakta

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare rüyası olarak bu rüya olumlu olarak tabir edilir. İstihare demek Allah'u tealadan hayırlı bir işaret istemek anlamına gelir. Rüya görme şartı yoktur. İnsanın içine doğan his o konuda bir işaret olur.

 9. Misafir
  Erkek arkadaşım için istihare namazı kıldım rüyam da iki nohut ve iki yeşil biber ektigimi gördüm . nohutlar yeşerdi ve yeşil nohutları yedik ve etrafım da ki lere de verdim ne anlama geliyor rüyam

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum hanım kardeşim. İstihare rüyası olarak olumlu ve hayırlı anlamındadır. Alınacak müjdeli ve sevindirici haberlere de tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Görüştüğüm kişi için arkadaşımın annesi istiareye yattı. Rüyasında kına ve baygın takkeli adamlar görmüş. İyi hissediyormuş uyandığında ama renkler hakkında bir bilgi yok. Nasıl yorumlayabiliriz?

 12. arifselim
  Yönetici
  İstihare için herkes kendisi için yatmalıdır sünnet olanda budur. Rüyada kına görmek hayırlıdır ve hayırlı gelişmelere yorumlanır. Eğer istihareye yatan kişi olumlu bir his hissetmişse olumlu olarak kabul edilir.

Konu Kapatılmıştır
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları