+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cennete gideceğinin söylenmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada cennete gideceğinin söylenmesi

  Reklam

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Selamun aleykum, bu rüya büyük kararlar vermeye bir işarettir ve hayırlı bir rüyadır inşaallah. Bu kararlarla zor durumların ve musibetlerin defedileceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Candle
  Devamlı Üye
  Rüya hayır olsun.
  Günde sekiz değil yüz defa tevbe etmek sünnettir.

 4. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  ALLAH azze ve celle hayra cevirsin ..

 5. Misafir
  ruyamda görünmeyen biri(tahminimce ALLAH) bana sen cennete gireceksin orda ne yapmak istersin dedi bende peygamber imizle (sav) komşu olmak istiyorum der demez ortalarında yaşlı sakallı beli bükülmüş iki kişide onun kollarından tutarak geldi 3 kişi.ve bu rüyayı gördüğüm yer camiydi.

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan için kesin sahih bir rüyadır diyemeyiz. Bu tür rüyaların batıl olması kuvvetle muhtemeldir. Ancak yinede Allah'u tealadan hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 7. Misafir
  Ruyamda bi teyze bana kizim cenete gireceksiniz dedi birde gelin damat gordum

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya kişi için etrafında bolluk olmasına, berekete kavuşmaya ve isteklerinin gerçekleşmesi ile mutlu olması anlamında yorumlanır. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda biri bana diYorki efendimiz gelse seni cennetle mujdelese ne dersin diye soruyor ve ben uyanıyorum yorumlarmisiniz lutfen

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya sizin için çevrenizde bulunan iyi ve hayırlı insanların varlığına ve bu vesile ile onlardan olumlu şekilde faydalanmanıza alamaet eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda cennete gireceğini söylediler ama girmedim bazı arkadaşlarım da vardı onu da söylediler cennete gideceksiniz sonra yalan olduğunu öğrendim anlamı nedir ?

 12. arifselim
  Yönetici
  Bazen alınacak güzel bir habere işarettir. Bazende sonunda huzur, mutluluk ve bereketin olacağı bir döneme gireceğine yorumlanır. Genellikle hayırla yorumlanır. Allah'tan hayırlısını dilemelisin en doğrusunu da bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
rüyada cennete gideceğinin söylenmesi,  ruyada cennetle söylendiğini soylenmesi,  rüyamda cennete gideceğinin söylenmesi