Konu Kapatılmıştır
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: İstihare namazı sonrası görülen renkler

  Reklam
  S.a hocam beni istemeye geldiler bende cok kararsz oldugum icin istihareye yattm rüyamda kırmısı gül gòrüyordum icinde beyaz bi iki tane tek vardı bide kahverengi görüyordum yardmci olursanz cok mutlu olurum

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: İstihare namazı sonrası görülen renkler


  Reklam  Aleykum selam kardeşim. Kırmızı gül hayırlı ve olumlu olarak tabir edilir. Yeni bir hayatın başlangıcına ve artık hayatta yepyeni sayfaların açılacağına yorumlanır. Ayrıca istihare rüyasında rüya ile birlikte önemli olan o niyetiniz ile ilgili içinize gelen hissinizdir.

 3. Misafir
  Hocam ben ...kafama takılan bi konu için bu konuda eğer ben temizsem geleceğim güzel ve aydınlık olucaksam beyaz ve yeşil renkler görüyüm değilse diğer renkleri diye dua ettim rüyamda bembeyaz duvarlar oluyo dedelerin evinde ve kanepelerin üstünde yufka ekmekler oluyo serilmis ama ben bilerek üstüne oturuyorum kenarına sonra biri geliyo kalkıyorum ve rengarenk bayram şekerleri gördüm karışıktı bugün tekrar yaticam ..ve tam uykuya dalicagim an bişey beni korkuttu..yorumunuz nedir

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Böyle şeyler için istihareye yatılmaz öyle bir şey yoktur. İstihare ancak yapılması mübah olan bir şey için kararsızlıktan kurtulmak için yapılan bir ameldir ve istiharede rüya görmek bile şart değildir. Hayırlı bir gelecek için dua edebilirsiniz.

 5. Misafir
  Selamun aleykum ben ıstihate namazı kıldım ve uyudum ruyamda ateş görüyordum sizler bi yorum yaparsanız çok sevinirim selametle kalın

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Sadece ateş gördüm demenizle rüyanızı yorumlayamayız. Çünkü ateşin ne şekilde görüldüğü çok önemlidir. Yinede şunu hatırlatmak isterim istihare için rüya görme şartı yoktur. Eğer rüya görseniz bile uyandıktan sonra ne hissettiğiniz o rüyanın hayırlı olup olmadığına zaten bir işaret olur.

 7. Misafir
  selamün aleyküm ben üniversite için istihare namazı kıldımm ve duamı edip uyudum bi kapıdan girdim odanın duvarları kırmızı koltuklarda turuncuydu bu hayırlı mı değilmi anlamadım nedir?

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Allah hakkınızda hayırlı olanı yapmayı nasip eylesin. Bu şekilde tabir edilecek olursa bu rüya olumsuz şekilde yorumlanır. Ancak siz içinize o niyetinizle ilgili gelen hisse göre hareket edebilirsiniz. Ayrıca bilen kimselerle de istişare etmelisiniz.

 9. Misafir
  Merhaba hocam. Arkadaşım için İstihareye yattım. Rüyamda benim elimde büyükçe bir tablanın içinde kıyılmış hafif siyaha çalan maydonoz gördüm. Anlamını bilemedim. Şimdiden teşekkürler hocam..

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Ne yazık ki istihare sonucu için bu şekilde bir açıklama yapmak eksik olur. Rüyanız hayırlıdır elbette ama birincisi herkes kendisi için istihareye yatması gerekir. Daha sonra ise ya istihare esnasında veya uyandıktan sonra görülen rüya ile ilgili içinize doğan his sizin için bir işaret olur.

 11. Misafir
  selaminaleylüm.size yaptığım istihare ile ilgili soru sormak istiyorum.1.5 yıllık ilişkimi saçma bir nedenden erkek arkadaşım bitirdi ve 3 hafta sonrada nişanlandı.bu bana çok acı verdi ki çünkü hala aynı işyerınde çalışıyoruz ve ben konuşmayınca bana yaklaşıyor pişmanım diyor o zaman nişanı atmalısın dediğimde atamam mecburum bilmiyorsun diyor.bende onun artık yüreğimden çıkması niyetiyle istihareye yattım.rüyamda bembeyaz duvarlı bir oda gördüm.odada ikiz çoçuklar var 5 yaşlarında biri erkek biri kız çocuğu.kız olanın üzerinde beyaz bir elbise vardı gelinlik gibi erkek olanın üzerinde siyah bir takım elbise vardı.ikiside bana bakıp gülümsüyordu.bende gülümseyerek şaşkınlık hissettiğimi hatırlıyorum.bunun anlamı nedir hayırlı mı?size sormak istedim.teşekkürler hayırlı akşamlar.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. Öncelikle bu durumdan sonra artık bu ilişkiden hiç bir şey beklememeli bunu kafanızda da bitirmelisiniz. Ayrıca böyle bir niyet için istihareye yatılmaz. Yani bu ilişkinin aklınızdan çıkması için istihareye yatmanız yanlıştır. Bunun için ancak hacet namazını yani dua ve dilek dileme namazını kılmalısınız.

Konu Kapatılmıştır
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler