Konu Kapatılmıştır
42. Sayfa BirinciBirinci ... 3941424345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Evlenmeyi düşündüğüm bir adam için istihare kildim. Rüyamda hatırladığım kadarıyla okulu m bittiği için hüngur hüngür agliyodum. Sonra bir arabaya biniyorum ve bir genç bana siyah bir hırka giydiriyor. O hırka giymeden kendimi çıplak gibi hissediyordum, giydikten sonra feracemi giymsim gibi kendimi örtulu ve iyi hissediyordum. Sizce bu rüyayı neye yorumlamak lazim. Bu insana bir şans vermelimiyim.

 2. arifselim
  Yönetici
  Evlilik için bu rüya çok hayırlı ve çok olumlu olarak yorumlanır. Ağlamak sevince, giyinmek de selamet ve huzur bulmaya işarettir. Sen yinede mutlaka bilen insanlara danışmalı ve ona göre hareket etmelisin.

 3. Misafir
  Hayirli sabahlar hocam benim şuam görüşmekte olduğum görücü usulu birileri var ve ben iki gündür istihareye yatiyorum ilk gün hiç bisey görmedim ama bugün kina gecem oluyodu ve ben siyah bi şal takmşm ablamdada kirmizi bi bindalli vardi ama uyandiktan snra hemen o çocugun ismiyle uyandim bu ne anlama gelir

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. İstiharede ancak bir kişi için yapabilirsin. Bir kaç kişi için bir kerede istihare yapılmaz. Eğer bir kişi niyeti için yaparken bu rüyayı görmüşsen o zaman bu rüya hayırlı olarak tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Eşim tarafından aldatıldım. Boşanma konusunda çok kararsızım .İstiharede kırmızı bir arabanın hızla yol aldığını gördüm. Yorumlar mısınız

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu istihare için olumlu manaya işaret etmez. Ayrıca istihare ile bu konuda karar vermek eksik ve yanlış olur. Mutlaka danışın sorun ve bin kere düşünün sonra bir karar verin.

 7. Misafir
  Merhaba ben erkek arkadaşımla evlilik yolunda oldugumdan bununla ilgili istihare namazına yattım ilk olarak kendimi mavi denizde gördüm etrafımdada beyaz güvercin martılar vardı ikinci olarakta evindeyim arkadaşımın siyah pitbul bi köpeği varmş bize gelmişler bn o köpektn korkuyorm ama köpek hiç bişy yapmıyo çok uysaldı bunlar ne anlma geliyor ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu ilk rüyan istihare için yeterlidir ve bu rüya olumlu manada yorumlanır. Ancak mutlaka sanışın fikir alın ve sonra bir karar verin. Her ne olursa olsun sonuçta bu bir rüyadır.

 9. Misafir
  Selamun aleykum ,ben birini sevdigimin hayirli olup olmadigini gormek icin teyzemi istihareye yatirdim, ruyasinda bi dugun gordu ve damat kanlar icindeymis , siyah dumanlar gormus ve birde mavi elbiseli bi kiz gormus yorumlarmisiniz? Tesekkurler.

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihareye kendin için senin yatman gerekir doğru ve sünnet olan budur. Bu rüya ise hayırlı anlamda tabir edilmez. Sana tavsiyem senin kendin için istihareyi yapmandır.

 11. Misafir
  Bende esim icin yattim aramiz kotu diye ustunde beyaz sadece ust tarafinda mavi cizgiler vardi ve onunde deniz denize bakiyor

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu hayırlı bir rüyadır ancak bu bir şeyi yapmak için yeterli bir işaret olamaz. Mutlaka danışmak ve bilenlere sormak ve daha sonra bir karara ulaşmaya çalışmak gerekir.

Konu Kapatılmıştır
42. Sayfa BirinciBirinci ... 3941424345 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler