Konu Kapatılmıştır
35. Sayfa BirinciBirinci ... 3234353638 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Hayırlı günler. Ben görüştüğüm kişinin benim için hayırlı olup olmadığıyla ilgili istihareye yattım rüyamda elimde işaretlenmiş bir yol haritasıyla gidiyorum varacağım noktada o kişi varmış. Gitmem gereken yol mavi renkle çizilmiş ama biraz zor oluyor Oray'a varmam. Sizce hayırla mı yorumlamalıyım.

 2. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüyan istihare açısından olumlu ve hayırlı manaya delalet eder. Bu konudauyanınca içine doğan hissinde açık bir işaret olarak sayılır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  mereba ben istihareye benle tanışmak isteyen biri vardı ve onun benim hakkımda hayırlımı hayırsızmı olur diye yattım ve önce rüyamda kanayan yara gördüm devamında bi avuç dolusu çikolata vardı ve bunlardan 2 tanesi kırmızı 4 tanesi yeşildi çok karışıktı sizin yorumunuz nedir ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihareye bu şey için yatılmaz. Çünkü sadece tanışmak net bir hayır taşımaz. Ancak evlilik için yatarsan bu doğru olur. Rüyan ise istihare için olumlu değildir.

 5. Misafir
  merhaba bir duam var onun olmasi benim icin ve karsidaki kisi icin hayirli mi diye istihareye yattim uc kez ucunde de beyaz peceteler gordum bu geceki ruyamdada mavi agirliktaydi mavi ne anlama geliyor ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Mavi renk istihare için hayırlıdır ve genellikle evlilik için yorumlanır. Ancak asıl önemli olan işaret senin içine gelen olumlu yada olumsuz olan hissindir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleyküm. Öncelikle size bir soru sormak istiyorum. Ben çoğu kez istihareye yattım ancak rüya göremedim. Kalbe bakılması gerekiyor konusunda da psikolojikmen istiyorsam iyi uyanmak için şartlamış gibi oluyordum kendimi. Bende benim çok samimi iki arkadaşımdan benim için niyetlenip istihare yapmalarını istedim. Allah razı olsun yaptılarda. Birisi bir alandayken "şu tarafa gidelim o kadar güzel yeşillik var ki" diye teklif ediyor bir arkadaşımız bizde gidiyoruz böyle ucu bucağı olmayan bir yeşillik alana gidiyormuşuz. İkinci arkadaşım bizim evimizin yakınlarında bir yerde evden çıktığında her yeri bembeyaz karlankaplı görüp yere yatıp eline karı alıp baksana diye yanındaki arkadaşına gösteriyormuş. Ne olur bana başkası için istihareye yatılır mı söyleyin. Bu rüyalar nasıl sizce ? Çok sağolun

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Sünnet olan şekil herkesin kendisi için yapmasıdır. Arkadaşlarının gördüğü rüyalardan yeşillik olanı olumludur. Diğer rüya ise ancak kar mevsiminde görülürse olumlu olarak yorumlanır. Aslında sen kendin yapmalısın ve içine doğan hisle de işaret kabul etmelisin. Diğer yandan şunu da unutmamalı; istihare ile amel etmek ne farz neden vaciptir. İstihare haşa Allah'tan bir vahiyde değildir ve insan her zaman yanılabilir. Önemli olan konularda mutlaka danışarak da hareket etmek gerekir.

 9. Misafir
  Hocam Selamun aleykum ben istihare namazini evlilik icin kildim hayirlimi hayirsizmi diye. Ruyamda eski kuran kursuma arkadslarimi ziyarete gidiyordum. 6yildir beni gormedikleri icin Sesin kalinlasmis diyorlardi ve yaspasta geliyordu ikram olarak kakolu pasta bu ne anlama gelir

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihare rüyası için bu rüyan olumludur ama asıl önemli olan senin içine gelen huzur yada huzursuzluk hissidir. İçine doğan bu his oluşmuşsa ona göre bir işaret kabul edebilirsin.

 11. Misafir
  Rüyamda önceden tanıdığım biri bana kalın bir kitap ve arasında kurutulmuş çiçekler olan bir. Kitap veriyor. Vehalen bana aşık olduğunu söylüyor.ben de kitabı açıp okuyorum.ve şaşırıyorum çünkü hiç beklemediğim biri bu

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı istihare rüyası olarak görmüşsen olumlu manaya delalet eder. Ayrıca bu rüya bekar kişiler için karşılarına çıkacak pek çok kısmete ve herkes tarafından beğenilmelerine delalettir. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
35. Sayfa BirinciBirinci ... 3234353638 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler