Konu Kapatılmıştır
34. Sayfa BirinciBirinci ... 3133343537 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Hocam ben şimdi Sevdiğim Birisi Var o bana hayirlimi hayirsizmi diye istihareye nasıl yatarım bide sevgilimin arkadaşı var O Ona demiski Siz yatmicaksiniz Siz birbirinizi İstediğiniz İçin olmaz demiş sizi tanımayan birisi yatması lazım demiş dogrudumudur hocam

 2. arifselim
  Yönetici
  Başkası yatması sözü asla doğru değildir. Sünnet olan herkesin kendisi için istihare yapmasıdır. Ama istihare herşey yolundayken ve herhangi bir şüphe yokken yapılmaz. Ancak meşru olan bir konuda kararsız kalınca yapılır.

 3. Misafir
  Hocam selamınaleyküm, üniversite içim tercihleri yaptık ve sonuçlar açıklandı. Siirt üniversitesi geldi. Çok kararsızdım. Hayır mı şer mi bilemedim. Hep Allahım yersiz yönsüz olanlardan eyleme kendi yolundan ayırma hayırlısı neyse o olsun diye dua ettim burası oldu. İstihareye yattım siyah takım elbiseli yaşlı adamlar sırtları dönük birbirlerinde sokulmuşlar miting gibi kalabalık ellerinde Türk bayrağı var onu sallıyorlar. Kafalarında da beyaz şapkalar. Bir türlü yorumlayamadım. Sizce ne anlama gelir hayır mı orası benim için şer mi? Bir gün daha yatmam daha iyi mi olur?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Aslında bu tür meselelerde istihareden ziyade danışarak ve fikir alınarak karar verilmelidir doğrusu budur. Rüyan istihare için net bir manaya işaret değildir. Eğer illa da istiyorsan istihareyi tekrar et ama sana tavsiyem danışarak bir karar ver. Allah yardımcın olsun.

 5. Misafir
  merhaba iyi günler dün sevgilim benim iş surecim için istihareye yattı benden halı istemiş ben ona beyaz çarşaf vermişim bu nasıl yorumlanır

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihareye herkesin kendi işi için yatması gerekir. Bu rüya ise açık bir işaret olarak yorumlanmaz. İstiharede asıl önemli olan ise insanın içine o konuda gelen hissidir bu en açık işaret olarak sayılır.

 7. Misafir
  Merhaba hocam ben ruyaya erkek arkadasim için niyetlenip öylece yatmistim. Rüyamda erkek arkadasim swarm da yer bildirimi yapiyodu is yerinden arkadaşlarıyla hatta bi kizin ismi de var di. Svarmin renkleri ise turunculu kirmizliydi. Sizce ne anlama geliyor

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Erkek arkadaşınla evlilik için istihare yapmışsan bu olur. Yoksa sadece arkadaşlık hayırlı mıdır diye yaparsan bu olmaz. Onu swarm veya benzeri bir şeyle yer bildirimi yaparken görmen ve başka kızlarla onu görmen, kıskanmana işarettir. Ancak istihare için bu rüya yeterli bir işaret olmaz.

 9. Misafir
  erkek arkadaşım beni istemeye gelmek istiyo. bende ıstıare namazı kıldım. ama ruyamda ben bi renk görmedim. ıkı arkadasım benim yerime yatmışta onlar kırmızı ve penbe görmüş şek,ilde bana anlatıyolardı . ama ben bi renk görmedim bu ne anlama gelir şimdi. tekrarmı yatmam lazım

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. İstiharede bir renk görme şartı yoktur. Başkası değil senin yaptığın istihare önemlidir. Asıl önemli olan senin içine doğan olumlu yada olumsuz olan hislerindir ve bu sana en açık işaret olur. Eğer hala için rahat etmemişse o zaman istihareyi tekrar edebilirsin.

 11. Misafir
  Ben ruyamda sehitlerin tabuta al bayramiza sarili bir sekilde gordum istharede kirmizi ktu diye biliyorum ama bizm bayramiz sehit kani ve bayrak bagimsizligi isaret eder acaba hayirlimi yoksa hayirsiz mi bilemedim nasil yorumlucama cvp verirseniz cok sevinirim.

  Meraba hocam ben ruyamda sehitlerimzn tabuta al bayragi sarilmis bir sekilde gordum kirmzi ktu diye biliyorum ama bizm bayramiz sehit kanindan ve bagmsizligi temsil eder acaba hayirlimi degil mi bilemedim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstiharede renkler farklı şekillerde yorumlanabilir. Bayrak şeklinde görmek ise hayırlıdır ve olumludur. İstiharede bayrak görmek hayırlara delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
34. Sayfa BirinciBirinci ... 3133343537 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler