Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: İstihare namazı sonrası görülen renkler

  Reklam
  Cevap: İstihare namazı sonrası görülen renkler isimli konu Mumsema.com
  Ben sevgilimle masmavi bir denizin önünde yürüyorduk sizce bu ne demek

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstihare namazı sonrası görülen renkler


  Reklam  Rüyada deniz görmek çok hayırlıdır. Denizin mavi olması dünyevi mevkilere ve kazançların elde edilmesine yorumlanmıştır. En doğrusunu bilen sadece Allah'tır.

 3. Misafir
  Merhabalar sevdiğim ınsanla ayrıyım benımle kaçmak ıstedıgını soyledı ama ben taraftar olmadım guven sorun oldugu ıcın kendısıne ıstıhareye yatılmasını ıstedım ve 30cm boyunda penbe sarı orgu orulmus bunu anlamdım demıs nedemek tekrar orulmus neyını anlamadım karısık orgu demıs ve yanında 2yaşlarında bır kız çocugu varmıs nedemek acaba tekrar yatılsınmı

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. İstihare rüyası olarak olumsuz manada bir rüyadır. Hayırlı olmadığı belli olan bir konuda zaten istihareye yatmak doğru değildir. Eğer hayırlı bir birliktelik olacaksa bu adabına uygun olması için sabretmeniz gerekir.

 5. Misafir
  Ben ruyamda bir iş basvurusu geliyor gidiyorum içeri boş ama bembeyaz diyorum ki bn burda nasil calisacagim burayi sen yonetecn diyorlar ve yeşil bir meyve gördüm kestiler ve bir dilim verdiler Bende onu yedim bu nedir sizce yorumlar mısınız

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. İstihare rüyası olarak rüyanız olumlu bir manadadır. Ancak istiharede her zaman için uyandıktan sonra içinize doğan his önemlidir. Eğer sevinç ve huzur hissediyorsanız o zaman o niyetiniz olumlu demektir.

 7. Misafir
  Selamını Aleyküm Hocam ben daha 17 yaşındayım sevdiğim bir çocuk için okulumu değiştim aynı okulda ve sınıftayız fakat okul değiştikten sonra sürekli olarak kalben hiç rahat olamadım içimde sürekli bir sıkıntı ve huzursuzluk oluyor ve günlerce sürüyor ara ara ağlıyorum bu halimi ona bağlıyorum eskisi gibi davranmıyorsun diyorum 37 gündür namaz kılıyorum aynı zamanda yasin okuyorum ve dualar okuyorum ozaman biraz icim huzurlu oluyor fakat sonra yeniden kalp çarpıntısı başlıyor ve öyle devam ediyor içimdeki bu sıkıntının gitmesi için kalben rahat olmak için istihareye yattım rüyamda o sevdiğim çocukla aynı ortamda olup konuşmadığımızı gôrdüm ama onun üstünde beyaz bir kazak vardı fakat bunu normal bir rüya gibide gördüm neye yorumliyim anlayamadım..

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihare rüyanız olumsuz manaya işaret eder. Ayrıca istihare için rüya değil önemli olan içinize doğan histir. Eğer olumlu bir ilham gelirse o zaman onu hayırla yorumlayabilirsiniz. Eğer içinize olumsuz bir his gelirse o zaman olumsuz olduğu şeklinde yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  s.a ben kendim için kalbinin temiz olduğuna iinandığim bi dostuma rica ettim istihareye yatmasını. ilk rüyasında beyaz ve siyah görmüş. ikincide beyaz giyinmiş bi bebek ve beyaz yatak örtüsü bir de kırmızı baş örtüsü görmüş. tek renk olmadığı için tekrar yattı ve mavi görmüş. bu durum neye delalet eder ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihare için kendin yatman lazım sünnet olan budur. Rüyalarını karmaşık olmuş. Zaten istiharede rüya görmeniz gerekmez. İstihare yaparken içinize o konu hakkında olumlu veya olumsuz olarak gelen his önemlidir.

 11. Misafir
  Slm ben yeni biriyle tanistim ve kendisi benimle ciddi oldunu söyledi ve bende hayirli serrmi diye istihareye yatim. Rüyamda önce siyah seyler gördüm daha sonra o kisinin nikaha gelmedi ve benim agladimi gördüm sizce ne demek oluyo bu cok kararsizim( bugün gene istihareye yatacam 3 gün olacak.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanız açık bir şekilde olumsuz olarak yorumlanır ama istihare esnasında veya uyanırken içinize nasıl bir his geldi önemli olan odur yoksa rüya görme şartı yoktur.

Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler