Konu Kapatılmıştır
24. Sayfa BirinciBirinci ... 2123242527 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Selamun aleykum hocam. Ben Bartın da üniversite okudum ve mezun olunca Ankaraya döndüm ama aklım hep bartında kaldı ve oraya geri dönmek istiyorum işim evim herşeyim hazır. Fakat annem izin vermedi ama ben Ankarada yasamak istiyorum gitmek istiyorum oraya. Annem izin vermeyince arada kaldım istihareye yattım. Rüyamda düğün oluyor ve ben kırmızı elbise giyiyorum abim ise açık mavi herkes siyah kırmızı mavi giymiş durumda. Daha sonra bartına gidiyorum yemyesil agaclarin oldugu bi yere kalabalik ve ben agaclara daliyorum agaclar yemyesil o agaclardan yemyesil erikler ve kipkirmizi dutlar yiyorum. Sizce bu rüyayı nasıl yorumlamalıyız?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam kardeşim.
  İstihare rüyası olarak hayırlıdır bu ancak bununla birlikte içine gelen his sana en doğru işaret olur. Yani istihare esnasında insanın içine bir huzurun gelmesi ile bu bir işaret olmuş olur.

 3. Misafir
  Merhaba hocam, evlilik düşündüğüm kisi icin istihareye yattim. Ilk ruyamda onu buz mavisi bi gömlekle gördüm ve imam nikahliydik. Ikinci ruyda ise bir ormanda yürüyordum yanimda kardesim ve kuzenim.vardi. Ormanin icinde bir şehit töreni vardı sanırım. Çelenkler ve bayrak gördüm. Kendim tesetturlu bi insanim kendimi yine ayni tesetturlu olarak gördüm. Ruyam hayirli mi degil mi yorumlarsaniz cok tesekkur ederim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare için ilk işarete itibar edilir ve ilk rüyan olumlu manaya işaret eder. Ama bununla birlikte asıl önemli olan rüyalar değil senin içine doğan histir bu his olumlu veya olumsuz manaya göre bir işaret olur.

 5. Misafir
  Ben nisanliyim evliligim benm icin hayırlı mi degil mi diye baskasi benm bu niyetime gore istihareye yatti. Bi okulda oldugunu agirlikli beyaz duvarlar gordu ama tozlu bir beyaz. Mavi kirmizida bayrak gordu.iyiye mi yorumlamaliyim yoksa kotuyemi

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu tür konularda bir adım atmadan önce istihare yapılır ama yinede istihare geçerlidir. İstihare için başkası değil sizin kendiniz için yapmanız gerekir. Rüya değil asıl önemli olan insanın içine bir huzur veya huzursuzluk gelir. Bu his sizin için bir işarettir.

 7. Misafir
  Hocam merhaba ben ruyamda rahmetli anneannem ve rahmetli dedemin namaz kildigin gordum ayrica yesil bir kabak gordum yorumlarsaniz sevinirm simdiden tesekkur ederim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyan istihare için mi belirtmemişsin. Eğer istihare için hayırlıdır. Normal bir rüya olarak da durumlarının iyi olması şeklinde yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  İstihare de siyah ve yesil boyayi karistirdim. Digerindede kara panter gordum gozleri yemyesil parliyodu gozlerimin icine bakiyodu. Karanligin arasinda o yesil renk parliyodu iki goz. Anliyamadim siyah ve yesili bi arada gormek anlam veremiyorum.

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. İstihare için bu rüyandan hayırlı yada değildir diyemeyiz. Ama asıl önemli olan istihare için insanın içine gelen olumlu yada olumsuz olan hisleridir bu kişi için en doğru işaret sayılır.

 11. Bet_l
  Üye
  Selamun aleykum. Eski sevgilim benimle evlenmek istiyo bende kararsiz kaldim istihare yattim. Acik yesil duvari yesil ve siyah boyayi karistirip duvara durdum koyu yesil oldu ve emin olamayinca gine yattim kara panter gordum gozleri yemyesildi parliyodu gozlerimin icine bakiyodu ortalik karanlik sadece iki goz goruyorum yesil. Anlam veremiyorum napicagimi bilmiyorum kararsizim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Sen rüyadan ziyade istihare için içine gelen huzur yada huzursuzluk hissine bakmalısın. Bu huzur hissi insana rüyadan daha açık ve daha doğru bir işaret olur.

Konu Kapatılmıştır
24. Sayfa BirinciBirinci ... 2123242527 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler