Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba hocam bir kişi için hakkımda hayırlı mı değil mi diye istihareye yattım.Rüyamda çamurlu bir yolda yürüyordum.Önümde de eşiyle ğroblemleri olan bir arkadaşım vardı o çamurdan dolayı düştü ben düşmedim ancak yürümekte zorluk çektim.Yorumlarsanız sevinirim..

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba kardeşim. Bu istihare rüyası olarak olumsuz olarak yorumlanır ancak asıl olan rüya değil sizin içinize o konuda gelen istek ve arzudur. Eğer içinize sıkıntı ve isteksizlik geliyorsa o zaman bu olumsuz olarak tabir edilir.

 3. Misafir
  Selamun Aleykum. Rüyamda ilk önce karların içinde gördüm kendimi daha sonra karanlık bir odadaydım. Bu ne anlama geliyor?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Eğer bu rüyayı istihare için yatarken görmüşseniz olumsuz olarak tabir edilir. Ancak yinede istihare için önemli olan rüya değil içinize gelen istektir.

 5. Misafir
  Rüyamda biri benim için hayırlı mı diye yattim rüyamda siyah kaplama beyaz olan bir deftere imza atarken gördüm rüyami yorumunasil

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüya olarak bu rüyanız hayırlıdır ama önemli olan rüya veya renkler değildir. Siz bu şey hakkında istihare esnasında ne hissettiğiniz içinize ne doğduğu önemlidir. Bu his sizin için o konuda bir işaret olur.

 7. Misafir
  Merhaba ben de bir kişi benim için hayırlı mı acaba diye istihareye yattım.İlk defa yattığımda yeşil elbise gördüm.daha sonra nasıl yeşil gördüm diye şaşırdım ve sonunda kırmızı gördüm.bu durum üzerine tekrar istihareye yatmam gerektiğini düşündüm.birkaç defa tekrarladım hiç bir şey görmedim.bu süre zarfında hislerimde de hiçbir değişiklik olmadı.fakat en son istihare yaptığımda rüyamda kahverengi şeffaf şampuan şişesi gördüm.elimde tutuyordum.şişenin içindeki şampuan nescafe rengindeydi ama içinde gümüş/beyaz renkli simler doluydu.rüyama dair hatırladığım tek şey bu.aynı kişi için annem de istihare yaptı.o da kareli gömlek görmüş fakat gri/siyah ağırlıklıymış ama içinde yeşiller de varmış.rüyamdan kahverengi gördüğüm için üzülerek uyandım o yüzden içimdeki his doğru mudur değil midir bilemiyorum.hayırlı mı değil mi karar veremedim.bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.not:kusura bakmayın cevaplanmadığını görünce birden fazla yazmış olabilirim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare için ilk alınan işarete itibar edilir. İlk gece istihareye yattığında ya istihare esnasında veya uyanır uyanmaz içinize bir his gelir işte o his sizin için bir işaret olur. Eğer bütün bunlara rağmen hala içiniz rahat olmamışsa istihareyi tekrar edebilirsiniz. Ama şunuda bilmek gerekir; her önemli konuda istişare yani danışma da yapılmalıdır.

 9. Misafir
  Rüyamda karisik seyler vardi net olarak hatirlayamiyorum. Erkek arkadasim için istihareye yattim. Mavi seker hamuruyla pasta yapıyordum. Onunla bi minibuste yolculuk yapiyoruz ben kapali bi kadinim ama ruyada kendimi kisa etekli ve acik gördüm. Gece uyanip tekrar uyudugumdada beyaz kapilar gördüm birsürü. Yorumlayamadim yardimci olur musunuz

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu durumda önemli olan zaten rüya değil senin içine Allah'ın vereceği his ve ilhamdır. O konuda bu his bir işaret olur. Rüya olarak ilk rüyanız olumlu olarak tabir edilir. Eğer içiniz rahat olmamışsa istihareyi tekrar edin.

 11. Misafir
  Selamün Aleyküm.Ben şu an hayatımda olan kişi için istihareye yattım ikimizde evliliği düşünüyoruz .Benim rüyamda iki yol vardi ikside karanlıktı ben sol taraftan gittim karanlik bir yoldu cep telefonumun ışığını kullanarak sağ tarafa doğru telefonumu tuttum ve havada asılı mor bindallı gördüm 3-4tane vardı daha sonra o yolda yürümeye devam ettim bir köy gibi biryer çıktı karşıma aydınlıktı ve sonra yeşil bir renk gördüm biryerde.Yorumlarsaniz bu rüyami çok mutlu olurum Hayırlı akşamlar

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya olarak olumlu manaya işaret etmez. Ama istihrede insan rüya ile yanılabilir. İstiharede içinize o konuda gelen isteğe ve hisse bakmalısınız. Bu istek sizin için olumlu veya olumsuz manaya bir işaret olur.

Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler