Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba hocam ben ruyamda beyaz bir gomlek gordum elimde tutmustum yorumlarsaniz sevinirim

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba kardeşim. İstihare rüyası yorumu olarak bu kadar kısa bir açıklama ile net cevap veremeyiz. Çünkü önemli olan senin içine gelen olumlu veya olumsuz olan istektir. Eğer emin olamadıysan istihareyi tekrar edebilirsin.

 3. gizembb94
  Üye
  Selamun Aleyküm herkese.6 yıllık ilişkim 15 gün önce birşey için yalan söylediğini öğrendiğim için bitirdim daha oncede bu konuda çok sorun yaşadığımız için tekrar affetmeyi düşünmüyordum ama çok sevdiğim için bana bu namazı kılmamı söyledi büyüklerim. Dün gece istihare namazı kıldım bu kişi benim için hayırlı mı değil mi diye, ama rüyamda onun dışında küçüklük aşkımı gordüm hala bana birşeyler hissettiğini söylüyordu daha sonra uyandım tekrar uyudum ve bu sefer abimin en yakın arkadaşı onun nişanlısı hep beraber zor ve büyük bir işin altından kalkıyoruz bir arabanın arkasına bir sürü hayvanın bindiğini hatırlıyorum en son daha sonra abimin arkadaşı ve nişanlısı evlenecekmiş hazırladıkları düğün evine gidiyorum ve kızla karşılıklı salonda oturuyoruz ve bana evleniyoruz yarın herşey hazıır son paramla da çıra aldım hatta diyor ve sobayı yakıyor ama soba dediğim tv ünitesi kadar çok büyük çekmeceleri bile olan bir siyah aralarda bordo gölgeleri olan kuzine soba ama yanmıyor bir türlü diyor ama diyorum hayır bak ısınmaya başladı diyorum sonra sağıma bakıyorum bir tane daha herkesin kullandığı normal kömür sobasından bir tane daha üzerinde de odunlar içimden allah allah ne gerek varmış buna diyorum daha sonra çok heyecanlı bir şekilde ya şimdi senin yarın düğünün mü var diyorum evet diyor o zaman ben kalkıyım sen daha hazırlık yaparsın diyorum bende beyaz bir elbise beğenmiştim onu almaya gidiyim diyorum ve çıkıyorum. Rüyam bu kadar biraz uzun anlattım kusuruma bakmayın Lütfen yardımcı olur musunuz uyandığımda düğün olması ve beyaz giymeyi düşünmem bana hemen olumlu güzel uyanmamı sağladı ama soba vs sonradan düşününce korktum sizin düşünceniz nedir ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihare yaparak işaret dilemek sünnettir. Ancak istiharede yapılan en önemli hata illa da rüya görmeyi beklemek ve mutlaka sanki rüya işe işaret gelmesini beklemektir. Rüya işaret olabilir ama asıl önemli olan içinize doğan istektir. Ayrıca mutlaka istişare de edin. Yani sizi iyi tanıyan ama tecrübeli ve güvenilir kimselerle bu niyetinizi danışın. Genel olarak rüyanız ise olumlu manaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamün aleyküm Hocam ben eşimle ayrılık aşamasındayım istihareye yattım. İlk gün kara bir kedinin gelip sırtımdan çektiğini gördüm ve irkilerek uyandım. İkinci gün hiç birşey görmedim. Cevaplarsanız çok sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Böylesi önemli bir konuda sadece istihare ile yetinmemelisiniz mutlaka istişare de etmelisiniz. Bu rüya yakında ailevi olarak yaşayacağınız büyük sorunlara yorumlanır. Hayırlı ve olumlu olarak tabir edilmez. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  selamün aleyküm hocam dün size yazmıştım kara kedi gördüm ayrılık aşamasındayım diye. cevaplamışsınız ALLAH razı olsun.bugün tekrar istihareye yattım.siyah pilot kalemle yazılmış ama kırmızı renkte yazılar gördüm başka birşey hatırlamıyorum cevaplarsanız sevinirim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihare için asıl olan zaten rüya değildir. Elbette rüyada da bir işaret olabilir ama önemli olan istihare esnasında veya uyandıktan hemen sonra içinize doğan arzudur. Bu istek sizin için bir işaret olur. Bu gördüğünüz rüyada da ne hissettiğiniz önemlidir.

 9. Misafir
  meraba ben benı cok seven benım ıcın herseyı yapan bırıyle nısanlıyım ama yınede merak edıp ıstıhareye yattım fakat ruyamda beyaz gömlek ama çiğ et gördüm ne demek şimdi bu yorumlatın ltfn
  ---
  hocam meraba beni çok seven benım için herseyı goze alan bırıyle nişanlıyım fakat ben emin olamadıgım ıcın rüyaya yattım fakat ruyamda beyaz bır gomlek gordum daha sonrada çiğ et gördüm kanlıydı yorumlarsanız sevinirim teşekkur ederım

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. İstihare için hayırlı ve çok güzel manada yorumlanır. Hem beyaz gömlek hemde et görülmesi olumlu olarak yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Slm ben kahverengi basamak gordum sıyah bı kac valiz beyaz iki buyuk cuval kızımla kaç bir yerden kaçmaya calişiyoduk

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihare rüyasında bu rüyanızın neye işaret ettiğini anlamanız için içinize bu konuda gelen hisse bakmalısınız. Eğer olumlu yada olumsuz olarak bir his hissetmediyseniz istiharenizi tekrar edebilirsiniz.

Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler