5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Misafir
     

  Rüyada ölüm görmek

  selamunaleyküm rüyamda bir kaza geçirip ölüyorum ölümü hissediyorum amel defterim elime veriliyo sonra hz cebraili görüyorum can alıcı melek azrail olduğu halde ben cebraili görüyorum ölüm anımda. sonra bir ışık vuruyor ve uyanıyorum. rüyamın tabiri nedir?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada ölüm görmek

  Aleykum selam. Bu rüya tam olarak görüldüğünün aksine yorumlanır. Yani rüyasında ölen kimsenin uzun bir ömrü olacağına tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.


 3. 3
  Misafir

  Yorum: Rüyada ölüm görmek

  Selamunaleyküm ben rüyamda ilkokul arkadaşlarımla otururken konuşuyoruz diyorum ki (kapalıyım normalde) açıklık eğer günah olmasaydı öyle bi giyinirdim ki hem de Nasıl diyorum sonra bi bakıyorum yaklaşık 10 tane erkek çocuk ölmüş sıra sıra dizilmiş beyaz kefen içinde iki tane baba da ağlıyo sonra kötü oluyorum ölüm var gibi şeyler geçiriyorum içimden herşey boş sonra arkadaşlarımla birlikte rujlarımızı peçeteyle siliyoruz sonra bi gözümü açtım hava karanlık ezan okundu mu diye içimden geçirdim esselatu hayrun minel nevm dedi


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada ölüm görmek

  Aleykum selam. Bu tür rüyaları yorumlamaya gerek bile yoktur manaları çok açıktır. Allah tarafından sana bir uyarıdır. Helal ve harama dikkat etmek ile ibadetlerini mutlaka yerine getirmenin önemine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.


 6. 5
  Misafir
  Hayırlı akşamlar diliyorum ben 35 yaşında evliyim 14 yaşında bir oğlum var sizden bir ruyami yorumlamanizi istiyorum .Rüyamda bir ayrılık sahnesi var sanki öleceğimi biliyorum ailemle vedalasiyorum rüyamda iki çocuğum varmış bunları abime emanet ediyorum en son eşim geliyor onunla sarılıp vedalasiyorum birden yer değişiyor bir taşın üzerinde oturuyorum yanıma başı kapalı bir kadın geliyor benden bir kaç yaş büyük ben senin rehberinim hadi şimdi bana aileni göster diyor bir anda başka bir yerde yolda yürüyoruz o diyorum ne güzelmiş böyle pattakanak istediğin yerde şimdi bide sigara olsa ne güzel olurdu biliyonmu diyorum rehber cebinden bir paket sigara çıkarıp veriyor bana seviniyorum bir evin önüne geliyoruz annem ve iki çocuğum kapıya çöp atmaya çıkıyor kadına bu benim annem bunlarda çocuklarim diye gösteriyorum yerde dökülmüş cıvık çöpler var annem beni görmüyor ama yanımdaki kadını görüyor onunla konuşuyor lar bende elimle yerdeki çöpleri kovaya topluyorum kadın hadi şimdide eşini göster diyor bir anda yine başka bir yerde oluyoruz bir çöp kutusu kenarı merdivenli bir yol var eşim biri elinde biri kucağında iki çocukla merdivenden iniyor bende kadına işte bu benim eşim biz birbirimizi çok sevdik fakat buyulerden muskalardan Bir türlü sevgimizi yasayamadik ancak olumume yakın gerçek manada yakinlasabildik diyorum orda uyandım .Biz gerçekten büyü musallatindan kurtulmaya çalışıyoruz ruyayi gördüğüm günden beri yaklaşık 5 aydır bu rüyanın mesajını anlamaya çalışıyorum bireysel olarak ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim hayırlı geceler.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  Hayırlı günler. Bu iyi ve hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Rüyada bu şekilde öldüğünü veya öleceğini görmek iyidir. Tam aksine uzun ve huzurlu bir ömrün işaretidir. İnşaallah dediğin bu sıkıntılardan da kurtularak mutlu bir yuva hayatı yaşamaya tabir edilir. Sen yinede Allah'tan hayırlısını dile ve ona tevekkül et. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  eeee Üye
  Merhabalar ben bir süredir rüyamda çevremdeki insanların ölüm haberini alıyorum. Yakınım olanlar da oluyor sadece birkaç sefer gördüğüm insanlar da. Çok çok sevdiğim en yakınım olan örneğin annemin ya da sevdiğim çocuğun öldüğünü bildiğimde çok ağlıyorum. Ama bu rüyalarda o kişileri görmüyorum sadece ölmüşler ve ben bunu öğreniyorum bir süredir her gece farklı biri ölüyor rüyamda. Bir de yine aynı şekilde bir süredir rüyamda hep bir şeylerden, birilerinden nefes nefese kaçıyorum. Rica etsem bu ikisinin de ne anlama geldiğini yorumlar mısınız

  Ben rüyamı yazmıştım ama sanırım konu aynı olduğundan cevaplamadınız ben bir süredir her gece rüyamda birilerinin öldüğünü görüyordum ölüm uzun yaşam demişsiniz önceki yorumlarda ama ben birkaç gün önce doğmamış yeğenimi kaybettim ailecek çok üzgünüz ve bu rüyaların sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum sizce de böyle olabilir mi


 9. 8
  arifselim Yönetici
  Merhaba. gördüğün rüyan maalesef iyi olarak açıklanmaz. Ümit bağladığın bazı şeylerin gerçekleşmemesine, hayallerinin yıkılmasına, üzücü haberler almana ve sorunlarla karşı karşıya kalmana tabir edilir. Aslında bu tür benzer, rüyaları görenler hiç kimseye anlatmaması gerekir bu daha uygun olur. Sadece hayırlısını dilesin ve kimseye anlatmasın. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder