+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam
  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?
  Selamunaleykum. Beni bir kız arkadaşım geceleyin rüyasında görmüş. Eski günlerdeki gibi yurtta kaliyormusuz aynı odada. Bir adam gelmiş odaya üçgen yüzlü zayıf yuzlu bir adam arkadaşım korkmuş huzur vermemiş adam ona ben korkmamisim "La tahzen... " diye baslayarak Tevbe suresini ya da siirini okuyormuş ben de oturup onu dinlemisim ama arkadasim korkmuş dinleme ne yapıyorsun demiş ama ben korkma demişim çok sakin huzurlu duruyormusum o çok korkuyordum ama dedi o korkuyla uyanmış sanki rüyayı yaşar gibi görmüş. Yakın zamanda tovbelerim kabul oldu mu diye sancilaniyorum ve bu beni goren arkadasima sıkça anlatıyorum dertlerimi ettiğim dualari istekleri.... Neye yorulmalidir . Hayır olsun inşallah

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?


  Reklam  Aleykum selam kardeşim. Bu gördüğü rüya sevinç verici bir durumdur ve iyiye işarettir. Rüyada korku, itimat ve imanla tabir olunur. Hem sana hemde arkadaşına hayırlara delalet eder. En doğrusunu elbette biz değil ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Bi komşumuz rüyasında beni görmüş erkek arkdsim ve kız arkdsimla la telefonla diyofondan konusuyomuşum erkek arkdsim diyormuş bak ben seni aldatmadim o kandiriyor bana kendini ifade etmeye caliaiyomus bende bagiriyomusum trlefonde sonra ben karanlık bi yolda yürüyomuşum altımda mini etekle

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya çok özel bir yorum içermez. Ama olumsuz manası da yoktur. Bu tür rüyalarda hayırdır inşallah veya hayır olsun inşallah diyerek Allah'a havale etmek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Karşı komşumuz beni rüyasında umreye giderken görmüş helallik almışım anneme söylemiş kadın var mıdır tabiri

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya senin için kendine çeki düzen vereceğine, hayatını düzene sokmaya ve daha pek çok hayırlı işlerle meşgul olmak manasında tabir edilmiştir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Amcamın kızı beni ruyasinda görmüş.2 yaşında çok tatlı bir erkek çocuğum varmış. ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Eğer evliysen bir kız çocuğun olacağına işarettir. Bekarsan bu sana maddi ve manevi açıdan bir çok hayırlara ve başarılara delalet eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhabalar ablam beni rüyasında görmüş beni sarı renkli bir timsah yemek üzereyken beni kurtarıyormuş çok korkunçmuş bu ne demek herkes beni rüyasında görüyor paronayak oldum 😟

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüya tam aksine hayırlıdır. Rüyada timsah saldırısına uğramak, bilinç kazanmak, gönül gözünün açılması ve kişinin farkındalık sahibi olması anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Mrb. Yakın çevremde bir sürü insan şu sıralar rüyasında ortak bir arkadaşımızı öldürdüğünü görüyor. Bu arkadaşımızdan öğrendiğimize göre bizim dışımızda da rüyalarında o arkadaşımızın öldüğünü gören varmış. Biz bir yorum getiremedik. Umarım yardımcı olursunuz.

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. rüyada birini öldürmek o kişi ile ilgili olması gerekmez. Bu rüyayı gören kimse için suç işlemeye, bir şeyden çekinmeye ve tedirgin olmaya, Allah yolundan ayrılmaya, dini vecibeleri ihmal etmeye delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu
birinin seni rüyasında görmesi,  başkası beni rüyasında görmüş,  arkadaşım rüyasında beni görmüş,  başkasının rüyasında görünmek,  birinin beni rüyasında görmesi,  arkadaşım beni rüyasında görmüş,  başkasının rüyasında seni görmesi