+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam
  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?
  Bir arkadaşım cennetten düştüğümü görmüş rüyasında ve canın yandımı diye sordu anlamı nedir ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?


  Reklam  Her rüyanın bir manası olacak diye bir kaide yoktur. Bu rüyanın net ve açık yorumunu biz bilmiyoruz kardeşim. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir.

 3. Misafir
  slm benimde bi arkadasim beni ruyasinda nisanladigimi gormus hemde nisan elbisem kirmizymis bu ne anlama gelyor

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Birinin nişanlandığını görmek, evliliğe, nasibin açılmasına ve hayırlı bir kısmetinin çıkması manasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Okuldan bir erkek arkadaşım beni ruyasinda gece 7-8 kişilik bir arkadaş grubuyla görmüş ve o da gruba dahilmiş. Fakat gruptan yalnızca beni tanıyormuş. Sizce bu ne anlama geliyor? Rüyayı gören arkadaşıma ve bana göre yorumunuz nedir acaba 😊

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Sadece görmek rüyayı tabir etmek için yeterli olmaz. Mutlaka ayrıntılı bir şekilde açıklanmalıdır. Bu durumda sadece Allah'tan hayırlısını dilemen gerekir.

 7. Misafir
  Hayırlı günler rüyamda tanıdık birini tuaf bir vaziette ve tanımadığım birisini kardeşi olarak görüyordum 2 tane şubemize bu ikisini atıyordum tuaf bi şekilde

 8. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Tuhaf vaziyette görmek sıkıntılı durumlara işarettir. Tanımadığın kişiyi atamak ise birisinden yardım görmeye ve işlerinin yoluna girmesi manasında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merabalar Eski kız arkadaşım rüyasında kendi elinde bulunan büyük bi kuran i kerime benim su döktugumu kendisininde yikadigini görmüş.anlimi nedir acaba teşekkürler.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bir şeyi yıkamak hayırlara alamet eder. İnşaallah bu rüyanda hayırlara yorumlanabilir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba ,uzun suredir yuzyuze gorusmedigim ama sosyal mecralardan irtibatim kopmamis lkokul arkadasim bana simdi mesaj atti . ruyasinda beni gormus . ben ve esim umreye gitmek istiyormusuz o arkadasimdan bana kuran ogretmesini istiyormusum biraz dertli gibi gitmisim yanina , bana uzun uzun elif be'yi ogretmis ve bunlari turkcesiyle degil bu sekilde okuyacaksin falan demis beni iyi kuran bilen birine getirmis ona okumusum ogrendiklerimi . esimle biz kabeye gitmisiz sonra , bizi gormus uzaktan bende uzun yesil bir cubbe esimde ise mor bir cubbe varmis cok guzel gorunuyodun dedi .

  Bu ruyaya cok sevindim , yani goren arkadasim kapali , kalbi temizdir mutlu oldum ve anlamini sormak istedim size . Cok tesekkur ederim

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya hayırlar ve iyilikler işlemeye yorumlanır. İbadetlere, dualara ve Allah katında makbul olacak salih amelleri işlemek anlamındadır. Bu rüya sizler için bir derse ve hatırlatmadır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
birinin seni rüyasında görmesi,  başkası beni rüyasında görmüş,  arkadaşım rüyasında beni görmüş,  başkasının rüyasında görünmek,  birinin beni rüyasında görmesi,  arkadaşım beni rüyasında görmüş,  başkasının rüyasında seni görmesi