+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam
  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Arkadasim ruyasinda ben ve kardesmi gormus bir evde imisiz golgesi arkadasma hancer saplamis sirtindan gogsunden 3 tane parmak cikmis benke kardesimde korkudan balkondan assa atlamisiz bu ne demek hayirmi ser mi

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Rüyan hayırlı manaya işarettir. Dininde olan ve iyilik işlemeyi seven kimse manasına yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba 2 haftada hem beni hem babamı tanıdığımız kişiler rüyalarında kötü bir şekilde görüyor kuzenim beni motor kazasında ölü olarak görüyor birde arkadaşım başımın sıkıştığını ve bu sıkıntıyı kimseye anlatamadığımı arkadaşımada bunu tanımadığı birinin söylediğini görmüş yorumlaya bilirmisiniz Allah hayra çıkarsın

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Ölü olarak görmek hayırlıdır ve inşaallah uzun bir ömre işarettir. Sıkıntı ve hastalıklar da genellikle tersi olarak yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba bir arkadasım bana mesaj attı 03:30 beni bir gün içerisinde 3 kere rüyasında görmüş ancak sonuncuyu hatırlıyor 'Deniz kabuğu topluyorsun ağlıyosun noldu Ece diyorum biriktirmem gerek diyorsun böyle deli gibi kumu kazıyosun nasıl ağlıyosun ama varya' dedi anlamını çok merak ediyorum teşekkürler

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya tersi ile yorumlanır. Ağlamak mutluluk ve sevinmek manalarına gelir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba beni kayın validem rüyasında mevlitte olduğunu ve benim gelen kişilere çay dağıtımı görmüş sizden ricam bunun anlamı nedir selam ve dua ile

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya senin cömert olmana ve kalbindeki merhametine delalettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba bir arkadaşım rüyasında beni ve erkek arkadaşımı dans edip sarılırken görmüş. Etrafımızda insanlar varmış o da ordaymis herkesle birlikte bizi alkışlıyormuş. Bu arkadaşım kız, ve benimle ayni yaşta (18) ilkokul arkadaşım. Ayrıca kısa bir not daha; Bugün bizim yıl dönümümüz.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya senin hayatında meydana gelecek köklü bazı değişikliklere ve yeniliklere işarettir. Bu sana dikkatli seçim yapman için bir uyarıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Tekrardan merhaba. Bu sefer başka bir arkadaşım yine erkek arkadaşımı beni ve kendisini bir kumsalda görmüş. Biz oradayken birden erkek arkadaşımın eski kız arkadaşı gelmiş. O gelir gelmez erkek arkadaşım düşüp bayılmış. Bende kızla laf dalaşına girmişim. Sonra yanımızdaki arkadaşımız ile (yani rüyayı gören) ikisi bağırışmaya başlamış. (Bu ikisi gerçek hayatta kavgalı) Erkek arkadaşımın eski kiz arkadaşı, yanımızdaki arkadaşımızı bıçaklamış. Arkadaşım üstüme yığılmış bayağı kan akiyormus. Bende oraya elimi tutuyormusum. Çok agliyormusum hıçkıra hıçkıra sonra delirmis gibi olmuşum. O kızı denizde boğmaya calisiyormusum. İkimiz denizin içinde birbirimizi boğmak için boğuşuyormuşuz. Sonra arkadaşım öyle uyanmış. Şimdiden teşekkür ederim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? ile alakalı yazı mumsema.com Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?
  Merhaba kardeşim. Rüyan karışık sıkıntılı ve problemli bir dönemi yaşayacağın anlamına işarettir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
birinin seni rüyasında görmesi,  başkası beni rüyasında görmüş,  arkadaşım rüyasında beni görmüş,  başkasının rüyasında görünmek,  birinin beni rüyasında görmesi,  arkadaşım beni rüyasında görmüş,  başkasının rüyasında seni görmesi