+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam
  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? isimli konu Mumsema.com
  Merhaba geçen gün babam benim bir eşyamı bozduğunu benim üzüldüğümü ve düşüp bayıldığımı görmüş. Ve ayrıca bu gün benim hastalarımdan bir abla ise(hemşirim ben) beni güvercinleri tutup onlarla oynayıp ilgilenirken görmüş. manası nedir aceba Allah razı olsun

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?


  Reklam  Merhaba. İlk rüya sizin için tersi olarak tabir edilir. Yani üzülmek sevinmeye bayılmak ise mutluluğa tabir edilir. Güvercinlerle oynamak ise zor dönemlerinizde yanınızda olacak dosta işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Gemide giderken silahlı insanların beni öldürmeye çalıştığını, elimdeki boks eldivenlerini kendime koruma amaçlı yüzüme tuttuğumu, onlarla gökyüzüne uçup kaçmaya çalışırken vurulduğumu ve suya düşüp boğularak öldüğüm görülmüş. İş yerine gelip anneme ve babama haber veriliyor, ağlıyorlar, annem babam genç ve başka birisine dönüşüyor ve odadan çıkıyor şeklinde görmüş?

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüyan senin için azimli, mücadele etmeyi seven, hedefleri olan ve uzun ömür sahibi olmaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar,lütfen yardım edin
  Çok yakın ve sevdiğim bir dostum beni 10 günlük bir süre içerisinde 3 kez üst üste rüyasında çok sıkıntılı bir şekilde görüp huzursuz uyanmış,panikle beni aradı her defasında,bazılarını gündüz uykusunda görmüş,diğerlerini bilmiyorum ama sonuncusunu anlattı: beni yüksek bir binada ikimiz doktorlar Hakkında konuşurken görmüş,ben arkadaşıma "Ben gidiyorum kendine iyi bak demişim,o da sormuş doğru söyle benim birşeyimmi var demiş,Ben de hayir benim birşeyim var ne olduğunu bilmiyorum ama gidiyorum demişim. Sağlık olarak sıkıntılı bir dönem yaşıyorum ve bu arkadaşımın kalbi çok temiz,daha önce gördüğü rüyaların olduğu gibi çıktığına şahit oldum,tabi ki herşeyi rabbim bilir ama içim huzursuz oldu,bende arkadasimin bana anlattığı bu rüyayı başkasına anlattım,hatamı ettim acaba?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüya tam olarak tersi ile tabir edilir. Yani sıkıntılar feraha ve mutluluğa, hastalık ve diğer şeyler ise sağlıklı olmaya delalet eder. Çok hayırlı ve güzel rüyalardır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Arkadaşmlarin evde babaannem kapisini calip babaannen onu sadece sen kurtarirsin felan diyormus üstünede onu ben arayip ruyadan uyandırdim gidince soyledi bana

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyayı tabir edebilmek için rüyanın içeriği anlaşılması ve olabildiği kadar ayrıntılı anlatılması gerekir. Bu şekilde tabir etmem mümkün değil.

 9. Misafir
  Babaannem benim onlara gitmemi istemiyo açıkçası kmse istemiyo herneyse ruyadada babaannem kapisini caliyo onlarin o cocuga onu sadece sen kurtarabilirsin o guc sadece sende var senden baska kmse yapamaz falan diyor sonra ben o çocuğu arayip ruyadan uyandiriyom

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyan net bir rüya değildir. Bir rüyanın tabir edilmesi için ayrıntılı ve açık olması gerekir. Sen yinede Allah'tan hayırlısını dilemelisin.

 11. Misafir
  Mrb arkadaşm Bni gelinlik için de görmüş bn ağlıyormusum kaçarak evlenmişm ama sevdiğim çocukla kaçtığımi görmüş bunun benim açımdan anlamı nedir acaba

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan hayırlıdır. Yeni kapılara, mutluluklara ve çıkacak nasip manasına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
birinin seni rüyasında görmesi,  başkası beni rüyasında görmüş,  arkadaşım rüyasında beni görmüş,  başkasının rüyasında görünmek,  birinin beni rüyasında görmesi,  arkadaşım beni rüyasında görmüş,  başkasının rüyasında seni görmesi