+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  2006 beraber görev yaptığım askerlik arkadaşım aşçı ali ben bir camiide sarık ve cübbe ile namaz kıldırırken kendisinin de benim yanımda kıldığını fakat arkamda kılanların farklı farklı namazlar kıldığını görmüş. O zaman imam hatiplik yapıyordum. Neye işarettir.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu rüyada imamlık yapan kimsenin çevresine veya arkadaşlarına iyilik ve güzellikler için yol göstermesine, faydalı olmasına ve bazende örnek olacak şeyler yapmasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba..Bir ay içinde beni tanıyan 3 kişi beni rüyasında görmüş hepsi bir hafta aralıklarla arayıp iyimisin diye soruyorlar...Birinci rüyada ben normalde gercek hayatta evli 2 cocuk annesiyim bir tanıdık rüyasında eşimden boşandığımı ve başka bir adamla evlendiğimi görmüş yeni evime hayırlı olsuna gelmişlerİkinci rüyayı yakın bir dostum görüyor benim öldügümü duymuş herkes üzgünmüş cenazemi almaya gidiyorlarmış..Üçüncü rüyada bir arkadaşım dogum günüm oldugunu benim çok sevinçli oldugumu görmüş çocuklarımı bana sormuş ben sadece gülüyormuşum.....
  Üst üste beni rüyalarinda görmeleri düşündürdü beni hayır olsun insallah..yorumlarsanız sevinirim...

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bütün bu görülen rüyalar hayırla yorumlanır. Birinci rüyan maddi anlamda veya başka sıkıntılarından kurtulmaya, ikinci rüyan ise uzun ve hayırlı bir ömre ve üçüncüsü ise bazı umursamaz tavırlar içerisinde olmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Mrb arkadaşım rüyasında beni çok güzel bir evde, beni ve kendisini havuzda yüzerken görmüş eşimide havuzu toprakla doldururken görmüş

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya senin için imkansız işlerin peşinden koştuğuna ve hırsıyla, inancıyla, kendine olan özgüveni ile bu işlerin üstesinden gelmeyi başarmak anlamında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  merhabalar arkadaşım beni rüyasında sarıklı beyaz sakallı yeşillikler içinde görmüş hayırmıdır sizce

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüya dünyevi açıdan üstün bir dereceye, iş olarak ve maddi olarak da terfi etmeye ve rahat edeceğine alamet eden çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  1.bir hafta once arkadaşım beni rüyasında ölmüş olan babasıyla kavga ederken görmüş.2. kuzenim beni rüyasında aileme sıkı sıkı sarılmış ağlarken görmüş3. babam beni bi patlamada taşların altında kalırken görmüş (bütün bu rüyaların birbiriyle bi ilgisi varmı bunlar bir şeye işaret mi?)

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyalarda kötü veya olumsuz bir durum yoktur. Zaman zaman bu tür rüyaların görülmesi normaldir ve birbiri ile bağlantılı da değildir. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Sa elif be öğreten hocam rüyasında benim kendisine para verdiğimi ve maddi durumum un düzelmiş olarak görmüş bu ne anlama gelir saygılar

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyada benzer bir şekilde başkalarına yardımının dokunmasına yorumlanır. Ayrıca bu kişinin iyi kalpliliği sayesinde bir çok insanın rahat edeceği anlamındadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
birinin seni rüyasında görmesi,  başkası beni rüyasında görmüş,  arkadaşım rüyasında beni görmüş,  başkasının rüyasında görünmek,  birinin beni rüyasında görmesi,  arkadaşım beni rüyasında görmüş,  başkasının rüyasında seni görmesi