+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam




  Merhaba bayanim ve beni yakin bir bayan arkadasim ruyasinda kofte yaparken gormus. Ne demektir acaba?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?


  Reklam



  Merhaba. Bu rüya maddi kazanç anlamındadır. Size kar getirecek bir şeylerle meşgul olduğunuz manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Bir arkadasim beni ruyasinda gormus bir ıslıkla etrafıma köpek topladıgımı görmüş bu neye delalet eder

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya pek olumlu açıdan yorumlanmaz. Genellikle hayırsız kişilerle karşılaşmaya, onlar nedeni ile belaya düşmeye, zarara uğramaya ve sıkıntılı günler geçirmeye işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba. Bir tanıdığım rüyasında kayınvalidemi görüyor ve kayınvalidem tanıdığım kişiye bebek veriyor al bu bebek benim gelinimin bebeği. Bebeği eve götür yatır diyor. Oda götürüyor fakat ev baya yıkık dökükmüş. Hayırdır inşallah.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bebek genellikle sevinç, bereket ve huzur manasındadır. Yıkık ev ise olumlu değildir ve gelen sıkıntıların bir işaretidir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  bi erkek dostum rüyasında ak saçlı benden kısa boylu toğlu at kuyruklu bi beyle deniz kenarında otuturken görmüş daha sonrada beni gelinlikle görmüş .obey yanımdaymı yine ama damat diilmiş. bu arada boşandım ben 6 yıl eveel ve 54 yaşındayım.

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya senin için hayırlıdır. Deniz kenarında oturmak ve tanımadığın biri ile görmek güzel gelişmelere ve işlerinin yoluna girmesi anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Suanda benim bildigim 2 hafta icinde 4 kisi biri 2 kez olmak uzere toplumda beni 5 kere ruyasinda görmüş ve hepside iyi misin diye sordu biri bogazimin kesildigini biri cok sinirli biride rahmetli abimle gormus bu ne demektir toprağa mi bakiyorum yoksa mesaj mi gonderiliyor bana

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüyalar senin düşündüğünün aksi olarak hayırla yorumlanır. Hayatı boyunca hayalini kurduğu, huzuru, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına işaret eder. Kişinin kötü günlerini atlatıp rahatlığa kavuşacağına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhabalar.Bir arkadaşım rüyasında beni görmüş.Yeni ayrıldığım erkek arkadaşımdan hamileymişim. Doktora gidiyormuşuz ben bebeği aldırmak istiyormuşum.Arkadaşlarım bana destek olmaya çalışıyormuş aldırma bebeği diye.4,5 aylık hamileymişim ve bebeğin cinsiyeti kızmış.Zamanı geçtiği için bebeği aldıramıyormuşum, karnımı yumruklayıp istemiyorum ben diye ağlıyormuşum..Yorumlayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bekar bir kızın hamile olarak ve bir kıza hamile olduğunu görmek o kız için güzel günlerin geleceğine, başarıların elde edilmesine tabir edilen hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
birinin seni rüyasında görmesi,  başkası beni rüyasında görmüş,  arkadaşım rüyasında beni görmüş,  başkasının rüyasında görünmek,  birinin beni rüyasında görmesi,  arkadaşım beni rüyasında görmüş,  başkasının rüyasında seni görmesi