+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş düşmesi ne demektir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada diş düşmesi ne demektir?

  Reklam
  Sual: Rüyada diş düşmesi ne anlama gelmektedir bu rüyayı yorumlar mısınız Bir kişinin rüyada düşmesi ne anlama gelmektedir bilgi verir misiniz ? ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: rüyada diş düşmesi ne demektir?


  Reklam  Cevap: Rüyada Dişlerin Düşmesi görmek (İmam Nablusi)

  DİŞLERİN DÜŞMESİ

  Rüyada bir kimsenin dişlerinin düşmesi akranlarından daha fazla ömrünün olmasına yorumlanır. Rüyada bütün dişlerinin düştüğünü ve onların eteğinde veya kucağında düştüğünü gören kimsenin dişlerinin hepsi düşünceye kadar ömrü olur. Ve onun aile ve hane halkı çoğalır.

  Bir kimse üst dişlerinin eline düştüğünü görse, eline mal geçer. Kucağına düştüğünü görse, erkek evladı olur. Yere düştüğünü görse musibettir. Alt dişlerinin düştüğünü gören kimseye, keder ve üzüntü isabet eder.

  Borçlu olan bir şahsın rüyada dişleri düşse, o kimse borcunu öder. Dişlerinden birkaç dişinin düştüğünü gören kimse, alacaklarının birkaçının borcunu öder.

  Bazı yorumcular, dişlerinin düştüğünü görmek, bazı dostlarına zarar gelmesine işaret eder derler.

  Ön dişinin eline düştüğünü ve bunu bir kez parçasına sarıp muhafaza ettiğini gören kimse çocuğundan yahut erkek veya kızkardeşinden istifade eder.

  Bütün dişlerinin düştüğünü ve elinde veya yanında durduğunu görse, o kimsenin nesli çoğalır.

  Hiçbir müdahale yapmadan bir dişinin düştüğünü ve eline aldığını yahut bir bez parçasına sararak muhafaza ettiğini gören kimsenin yanında hamile kadın varsa bir çocuğu olur. Eğer hamile kadın yoksa bozuştuğu erkek kardeşiyle veya bir yakınıyla barışır.

  Dişlerinin düştüğünü ve yemek yemediğini gören kimse, fakirleşir. Bir şahsın acısız ve müdahalesiz dişlerinin avucu içine düştüğünü görmesi, o dişlerin sayısınca eline mal geçmesine yorulur.


 3. Misafir
  Benimm ruyamda dilimi dislerimin hangisine deyerse yerinden cikiyor ama sonrasini hatirlamiyorum bu ruyayi iki gece gordum saniyorum . Ve selam

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada dişlerin dökülmesi genellikle hayra yorulmaz. Bu tür rüyalar çoğunlukla akrabalardan bazılarından kötü haber alınacağına yorumlanır. Ama gören kimse için uzun ömre ve çocuk sahibi olmaya yorumlanmıştır.

 5. Misafir
  Üst iki ön dişim hiç acı çekmeden bir anda düşüyordu sağ taraftaki biraz lekeliydi.ilk o düşüyordu sonra soldaki. Ama bir süre sonra arka tarafta daha güzelleri vardı. Ne anlama geliyor ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada üst dişler baba tarafından akrabalara yorumlanır. Bu akrabalardan gelebilecek olan olumsuz habere işaret eder. Gören kimse içinse berekete ve uzun ömre işarettir. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ben rüyamda alt çenemde ön dişimin sallandığını ve elime düştüğünü gördüm o arada ve onu alıp yanımda bulunan amcama ve kızlarına gösterip yakınıyorum niye düştü diye o arada üst çenemde yine diğer ön dişimin sallandığını fark ediyorum bu sefer bu dişimi düşecek diye üzülüyorum ama düştüğünü görmeden uyandım

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyada görülen dişler yakın ve akrabalara yorumlanır. Rüyanın olumlu veya olumsuz olması şeklinde rüya açıklanır. Üst dişler baba tarafına ve alt dişler ise anne tarafındaki akrabalara yorumlanır. Alt dişlerin düşmesi anne tarafında olan akrabalardan alınacak olumsuz haberlere yorumlanır.

 9. Misafir
  1- Düşlerimin sallandigini farkettim dokundugumda dişim elimde kaldı eşime gösterdim dislerim dökülüyor diye köpek disiydi


  2- Ben ruyada azi dislerimden birtanesini dokundugum an elime dustu (ruyada nisanlanacakken) ...


  3- Rüyamda üst ön dişimi elimle kopardım bu ne anlama geliyor?

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyada dişler akraba ve yakınların durumuna işaret eder. Rüya iyi görülürse iyiye ve kötü görülürse de olumsuz şekilde yorumlanır. Üst dişler baba tarafına ve alt dişler ise anne tarafından olan akrabalara işaret eder. Dişlerin dökülmesi çoğunlukla akrabalardan alınacak olumsuz haberlere yorumlanmıştır. Alt ve üst dişleri bu şekilde tabir etmek gerekir.

 11. Misafir
  1- ben ruyamda ust sag tarafdan dislerim dusdu ama ne olacak bilemedim

  2-Rüyamda üst sağ disim düştü takma olduğunu farkedip geri taktim nedir yorumu

  3- Üs dislerimi kendi ellerinde cekiyodum bide dişlerin renkliydi

 12. arifselim
  Yönetici
  Üst dişlerin döküldüğünü görmek baba tarafından olan akrabalardan alınacak kötü haberlere işaret eder. Ancak gören kimse için kendi şahsında olumsuz manada değildir. Rüyada kendi dişini çekmek ise gören kimse için yanlış kararlar vereceğine ve hatalar yapacağına yorumlanmıştır.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu