+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş düşmesi ne demektir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada diş düşmesi ne demektir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada diş düşmesi ne demektir? isimli konu Mumsema.com
  Üst Ön disim düştü ve koku sivriydi tek parça hiç acı çekmedim durup dururken dudtu acaba anlamı nedirl

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada diş düşmesi ne demektir?


  Reklam  Selamun aleykum. Eğer düşen diş çürükse bu çok hayırlıdır ama çürük olmadığı halde diş düşmüşse bu hayırla tabir edilmez. Hayal kırıklıklarına ve üzüntülere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda ust kopek disimi cikardigimi gordum eline mal gecer diyo ben 10 yasimda oldugum icin mal gecemezki??

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Yaşın küçük olduğu için bu rüyan psikolojik olabilir veya ileri ki hayatında eline geçecek bir mal ve berekete işaret olabilir. Her rüyanın tabiri kesin bir şekilde olacaktır diye bir kaide de yoktur.

 5. Misafir
  Benim rüyamda ust dislerim dusuyordu 3 tane ydi elime aldım yanımda biri vardı hatırlamıyorum diyodum ki 2si büyük 1i küçük.. sonrasını hatırlamıyorum bu nedir sizce?

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Dişlerin düşmesi, akrabalar arasında meydana gelecek olan üzücü bazı haberler almaya yorumlanır. Bazende iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara ama bunları kısa sürede atlatmaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda bana göre sağ alt yan iki dişimin düşüp avucuma aldığımı ve yanındakınınde sallandıgını gördüm ağrı cok az denilebilecek kadar vardı cunkı çenem bıyere çarpıyodu ve hemen yerinden çıktı gercekten ne anlama geldiğini çok merak ediyorum

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Rüyada diş dökülmesi yakınlardan birisini hastalanmasına veya onlardan gelecek olan üzücü bir habere tabir edilir. Bazen de bu rüya bazı hastalıkların başlangıcı olarak yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda dişîmin düştüğünü gördüm sonra kalktim dişime baktim duşmemìş

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyada diş düşmesi hayırlı olarak tabir edilmez. Genelde insanın karşılaşacağı zorlukları haber verir. Ancak en doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüya da annem alt disinin 3 tanesinin düştüğünü görmüş bu ne anlama geliyor? Daha önce de disın düştüğünü ve kan olduğunu belirtmişti ve trafik kazası geçirmiştik suan da da gördüğü bu rüya sebebi ile Gideceğimiz yeri iptal ettirmek istediğini söyledi en doğrusunu yüce Allah bilir Rabbim Hayır eylesin.

 12. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyada dişlerin düşmesi hayırla yorumlanmaz. Genelde üzüntüye ve sıkıntılara işaret eder. Ancak geçirdiğiniz trafik kazasına işaret olduğunu kesin söyleyemezsiniz. Kaderin önüne ertelemekle de geçilmez. Tedbirler alınır ve Allah'a tevekkül edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
rüyada diş düşmesi,  ruyada dis dusmesi,  rüyada dişin düşmesi,  rüyada diş düşmesi ne demek,  ruyada disin dusmesi,  rüyada dişinin düşmesi,  rüyada diş düşürmek