Rüyada ölü bebek ve ikiz bebek görmek

5 üzerinden 3.86 | Toplam : 22 kişi
 1. 1
  Misafir
     

  Rüyada ölü bebek ve ikiz bebek görmek

  rüyamda okulumun önündeydim ve çok orası çok kalabalıktı. dayım annem teyzem ve dayımın boşandıgı eşi de oradaydı. Dayımın ikiz bebekleri vardı ama bebekler normal boyuttan çok daha küçüktü. biri kız biri erkekti. sanırım erkek olan bebek benim elimdeydi. bebegi seviyordum sonra bebek öldü, ölüp ölmediğini anlamak için bebeği ters falan çevirdim. ölmüştü. sonra kimseye bısey demeden bebeği kucağımda tutmaya devam ettım. bir ara bebeği yere bıraktım sonra geri aldım. dayımın bosandıgı eşi geldı. bebeği kucağımdan aldı ve sevmeye basladı. benden baska kımse bebegın öldugunu anlamıyordu. o sırada sevdiğim çocugun abisi kendi evlerinin balkonundaydı. sevdiğim çocuga bırseyler soyledı ve o da asagıya ınıyordu yanıma gelıcektı sanırım. sonra bende uyandım. bu ne anlama gelıyor acaba ?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  BouGie Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada ölü bebek ve ikiz bebek görmek

  Rüyada Bebek Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir?

  Rüyada bebek görmek iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir. Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.

  Rüyada bebek sahibi olmak kendinizin yada bir başkasının bebek sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı yada yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır.
  Rüyada kendinizi bebek sahibi olduğunuzu unutmuş halde görürseniz bu da sizin çaresizliğinizi (savunma eksikliği) saklamaya çalışıyorsunuz olarak yorumlanır.
  Rüyada bebek görmek, sevmek, okşamak, bir bebeği sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi sembolize edebilir.
  Rüyada gülen bebekler, bebek gülmesi, bir bebeğin gülümsediğini görmek saf ve temiz duygular dolu, sevinçli bir dönem yaşamakta olduğunuzu ve bu dönemin tadını çıkarmanızı belirtir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için fazla soru sormayın mesajı verir.
  Rüyada konuşan bebek, bebeğin konuştuğunu görmek gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir.
  Rüyada yürüyen bebek, dans eden bebekler, bebeğin yürüdüğünü görmek geleceğinizin parlak olduğunu simgelerken, içinizde gizli duran potansiyeli açığa çıkarmanız gerektiğini temsil eder.
  Rüyada Bebek ölümü özel yaşamınızda ya da ev hayatınızda bazı şeylerin eksikliğini hissettiğinizi veya yolunda gitmediğini gösterir. Gerçekten bebeği olup da bu rüyayı gören kişinin hemen eşiyle karşı karşıya oturup yolunda gitmeyen şeyi tespit edip, çaresini bulması gereklidir.
  Rüyada Ölü bebek görmek gerçek yaşamınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir.
  Rüyada doğum yapmaya gitmek sizin maddi veya manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu temsil eder.
  Rüyada bebek görmek , rüyada normalden çok daha küçük ebatta bir bebek görürseniz bu sizin gerçek yaşamınızda bazı konularda çaresizliğinizi, zavallılığınızı yada beceriksizliğinizi başkalarının görmelerinden korktuğunuzu işaret eder. Başkalarından yardım beklemeyi bırakıp bütün dizginleri elinize almanız gerektiğini simgeler.

  Rüyada Bebek görmek ile ilgili diğer yorumlar

  Rüyada bir bebeği suya sokup çıkardığını görmek herhangi bir konuda veya mevkide geri adım attığınızı gösterir. Belkide artık hiçbir sıkıntı ve sorumluluğun olmadığı bir yere çekilmek istiyorsunuz ( anne karnı). Bilindiği gibi bebekler için en rahat ve güvenli yer anne karnıdır.
  Rüyada konuşan bebek görmek, umutlarınızın bir yansımasıdır. Hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın, başarıya ulaşacaksınız demektir.


+ Yorum Gönder