+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Allah ile konuşmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Allahla konuşmak

  Reklam
  Allahla konuşmak isimli konu Mumsema.com
  rüyamda allahla konustuguma allahtan vahiy aldıgıma kımse ınanmıyor.

  kimse sölesem bana deli gözüyle bakıyolar.

  siz ne tavsiye edersınız?

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada Allah ile konuşmak


  Reklam  Vahiy demek, Allah'u tealanın çeşitli vasıtalarla peygamberlerine haber göndermesine denir. Peygamberlerden başkasına vahiy gelmez. En son peygamberde Hz. Muhammed aleyhisselamdır. Artık peygamberde gelemeyeceğine göre senin bu dediklerin çok tehlikelidir günahtır ve tövbe etmen gerekir.

 3. Misafir
  Selamun Aleyküm. Rüyamda Allah (c.c.)'ı insan suretinde ve yanında bir insanla beraber görüyorum. Ama yüzlerine hiç bakmıyorum. Yanına gidip Allah (c.c.) ın elini 3 kere öpüyorum. Ilk optukten sonra benim yüzümü öptü ve üçüncü kez optukten sonra kulağıma 'Dinleniyordun' veya 'Dinleniyorsun'dedi. Bunun anlamı nedir, Allah razı olsun şimdiden.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyan her türlü isteğine kavuşmaya ve aynı zamanda sana bir uyarı manasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selâmün Aleyküm. Orucluydum gece niyet ettim evlilik için 1 kişi vardı aklımda. Rüyamda Cenabı Allahın sesini duydum 3 kere "evlenme"dedi

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu sonuçta bir rüyadır onunla amel etme mecburiyeti yoktur. Eğer için rahat etmişse ona göre amel edebilirsin yoksa uymak zorunda değilsin.

 7. Misafir
  Bugün bir rüya gördüm ben bu ruyayi görmeden önce allahtan bir istekte bulunmustum ve yattim rüyamda allah beni yanina cagirdi ve bana isteklerini söyle soz kabul etcem dedi ve bende söyledim bu ne anlama geliyor lütfen söyleyin

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan dileklerinin kabul olmasına delalettir. Öyle olması ümit edilir. Hiç şüphesiz en doğrusunu biz değil ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhabalar ben rüyamda bembeyaz sanki her taraf bulut gibi bi yerdeyim ve Allahla konuştuğumu duydum ve uyandım direk acaba anlamı nedir

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüya duaların ve isteklerin kabul edilmesine işaret eden hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba rüyamda okulda derste olduğumu gördüm ve dini-tarihi olaylardan bahsediliyodu. O sırada sınıfta Allah'ın sesi duyuldu. "Mutlu olmanın sırrını söyleyeyim mi? Kabullen." Dedi. Burda uyandım. Rüyamdayken "kabullenmeyi" insanları olduğu gibi kabullenmek ve kötü şeyler de olsa onları kabullenmek olarak algılıyodum. Ne anlama gelir bu rüyam hayırlı mıdır?

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan çok hayırlıdır ve anlamı da açıktır. Allah'ın emir ve yasaklarını uygulayıp kabul etmek ile takdir edilen ne varsa Allah'a karşı gelmemek ile olur. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
rüyada allah ile konuştuğunu görmek,  ruyada allahla konusmak,  rüyada allah ile konuşmak,  rüyada allahla konuşmak,  rüyada allahla konuştuğunu görmek,  rüyada allahın konuşması,  ruyada allah ile konusmak