+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Hacet namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Hacet namazından sonra görülen rüya

  Reklam
  abimle nişanlısının bu aralar arası bozuk nişanlısı ben seni istemiyorum diye tutturdu bende onlar için hacet namazı kıldım ve rüyamda onları trene binerken gördüm bu ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Hacet namazından sonra görülen rüya


  Reklam  Değerli kardeşim. Hacet namazı tıpkı dua etmek gibidir. Yani Allah'tan özel bir şey istemek içindir. Hacet namazı rüyada bir işaret almak için değildir. İşaret istemek için istihare namazı kılınır. Trene binmek ise evliliğe veya bazende ayrılığa yorumlanır. Açık ve net bir mana değildir.

 3. Misafir
  Hocam iyi günler benim sevgilim var bgun istihareye yattım benim için hayirlimi hayirsizmi onu öğrenmek istedim rüyamda onu görmedim ama bi kadın vardı baklava aciyodu bende gördüm onu yardım ettim kadına tekrar yatmalimiyim istihareye yada bunun anlamı nedir tesekkur ederim şimdiden

 4. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Rüyan istihare için hayırlıdır. Ancak sadece rüya ile amel etmek eksik olur. İçine doğan hisse de dikkat etmen gerekir. Ayrıca evlilik konusunda mutlaka danışarak karar verilmelidir.

 5. Misafir
  Rüyamda sevdiğim kişinin bana beyaz bir kuş uzattığını gördüm. Her yer bembeyazdı onun üstündeki de beyazdı arka planda beyazdı. Ve o kuşu bana verdiğinde mutlulukla bakıyordu. Bende çok mutluydum. Bu rüyayı hacet namaz kıldıktan sonra gördüm.

 6. arifselim
  Yönetici
  İlk önce şunu bilek gerekir; hacet namazı rüya görmek için kılınmaz yani öyle bir şey sünnette yoktur. Ama rüya görülebilir. Bu rüyanda sizin için inşaallah hayırlara vesiledir denilebilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba ben hacet namazini ayrildigim sevgilimin bana donmesi icin kildim ve eger bana cok sonra donecekse bile simdilik acimi dindirecek bir sey yapmasini isteyerek kildim ve ruyamda Allaha dua ediyordm bizi birbirimiz icin hayirli eyle ve bizi birbirimize nasip et diye namazlardan sonrada bu duayi ederim hep bu ne anlama geliyor?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Allah hakkında hayırlı olana kalbini ısındırsın ve acını dindirsin. Rüyan hayırlıdır ve çok dua ettiğine işarettir. Ancak bu ne olarak karışılık bulur bunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  İyi günler Allah rızası için rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. İstihare namazı kıldım sevdiğim kişi için. Rüyanın başında bir mağazadayım elime mavi 2 parça giysi aldım.Sonra etiketlerine yazılar yazdım siyah bir kalemle.Bir etikete "seni seviyorum"yazdım sevdiğim kişi görecek diye.Daha sonra krem rengi bir etek gördüm çok beğendim ama eteğin kumaşı çok inceydi içini gösterir bu dedim bıraktım.Daha sonra siyah ve bordo renk giysilere de baktım ama hiçbirini denemedim.Daha sonra annem ve anneannemle yemek yerken gördüm kendimi.Ispanak yer misin diye sordu annem hayır dedim.daha sonra büyük bir tepsi gibi bir şeyden üçümüz salçalı mantı yedik.Ben tadını sevdim.Salçanın arasında hafif beyazlıklar vardı yoğurtmuş. Bu rüya benim için çok önemli bilhassa son yemek kısmı ne anlama gelir? Yorumlayan olursa Allah bin kat razı olsun kendi ile ilgili duası kabul olur inşallah.

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. İstihare için görülen bu rüya hayırlıdır. İstiharede rüya görmek şartı yoktur. Ya gördüğü rüya ile ilgili veya içine o konuda gelen his kişiye bir işaret sayılır. Evlilik için olacak bir konuda rüya ile sırf amel edilemez mutlaka danışın düşünün ve sonra bir karar verin.

 11. Misafir
  ben sevdigimin bana geri donmesi icin hacet namazi kildim dua ederek uyuyakalmisim. ruyamda sevgilimi araba kullanirken gordum bunun anlami nedir.

 12. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Rüyan o kişinin hayatına devam ettiği manasında ve çok önemli bir işaret içermez. Hacet namazı dua etmek demektir ve rüya ile bir bağı olması gerekmez.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
hacet namazından sonra görülen rüya,  hacet namazı sonrası görülen rüya,  hacet namazı rüyası,  hacet namazında görülen rüya,  hacet namazından sonra rüya,  hacet namazı rüyası nasıl yorumlanır,  hacet namazindan sonra ruya gorulurmu