+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?

  Reklam
  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?
  Rüyamda ölmüş halam bana su veriyor ve merdivene yine eve giriyor yalnız al bu suyu iç diyor arkadaşım onu yere düşürüyor ve su dökülüyor içiyorum cevap için Allah razı olsun

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?


  Reklam  Bu rüya halanıza olan sevginize işarettir. Ayrıca su ikram edilmesi bir manevi yardım anlamına gelir. Suyun dökülmesi hayırlı olarak tabir edilmez. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Hayirli günler rüyamda ölmüs annemi ciplak bir sekilde hastane koridorunda kendini isiriyordu ben yanina yaklasinca benide isirmak istedi ne anlama geliyor acaba tesekürler

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüyanın tabiri, annenize bol bol dua etmenize ve onun hayrına olmak üzere sadakalar vermeye tabir edilir. Eğer imkanınız varsa kabrini ziyaret edin ve kabir başında da ona dua edin. Allah rahmet eylesin.

 5. Misafir
  Rüyamda ölmüş babaannemi gördüm. Aynı ev içerisinde yaşıyoduk eskisi gibi amcamlar dedemler babamlar torunlar. Dedem sanki akıl sağlığını kaybetmiş bizi hatırlamıyodu. Evimiz sobalıydı Dedem soba borusundan tutunmuştu elinin yanacağını hatta yandığını söyledim. Babaannem her zamanki yerinde oturuyodu ayaklarını uzatmış yanına gidip ayaklarını öptüm ağlamaya başladım. Annem evdekilere çay veriyodu. Annem en büyükleri ama buna rağmen ortanca yengem yere oturmuş oya işliyordu ağlayarak uyandım ne anlama geliyodur acaba?

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyan hayırlı bereketli ve müjdeli bir rüyadır. Bu rüyan ömür boyu ailenden destek almana tabir edilir.
  Ufak tefek aksilikler dışında genel olarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam süreceğini tabir eder. Kişi adına hayra alamet eden rüya, geleceğin çok güzel, sağlık dolu, emek harcamadan kazanç elde edecek kadar refah içinde geçeceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ablamın kızı rüyasında ölen Kocamı görmüş aslında olmedigini ve bi yerlerde saklandığı ni görmüş bende onu alıp eve getiriyorum ben onunla konuşuyomusum ama bana cvp vermiyomus bende soruyomusum neden cvp vermiosun die oda bana arkasıni ceviriyomus konuşmadan bende çok ağlıyomusum ablamlara anlatiyomusu

 8. arifselim
  Yönetici
  Ölen bir kimseyi yaşıyor görmek görüldüğü şekilde tabir edilir. Yani güzel görülmüşse hayırlı ve üzgün görülmüşse de olumsuz olarak tabir edilir. Bu rüyanızın bir işareti de ölen o kimsenin salih amel üzerinde öldüğüne yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyada dedemi gordum yuruyordu bana 1 metrelik mesafeden dedi sikintim var dedi elimden tutu tunca bende elimle geriye cektim.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba rüyanızın tabiri, rüyada ölmüş dedesini görmek, kişinin dedesi için dua etmesi gerektiğine ve mezarını ziyaret etmesi gerektiğine delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda ölmüş babamın mezarı kazılmış ayak ucundan bize baktığını gördüm ne anlama geliyor

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kimsenin yaptığı işlerin doğru olduğuna inanması ve işinden emin olması anlamına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş ablasını görmek,  rüyada ölmüş birini hastanede görmek,  rüyada aileden ölen birini görmek,  rüyada aileden birinin öldüğünü görmek,  rüyada ölmüş ablayı görmek,  rüyada ölen ablasını görmek,  ruyada olmus ablayi gormek