+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ölmüş insanlar

  Reklam
  Ölmüş insanlar yedinci sayfa yazısı mumsema.com Ölmüş insanlar
  Rüyamda ölmüş babaannemin bize geldiğini düğüne gitmek için annemin babaannemin saçını yaptığını teyzeminde bulaşık yıkamasini gördüm..men onlari görünce rüyamda şaşırdım

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Rüyanız hayırlı rüyalardandır.Güzel haberler almaya, uzun bir ömre ve sevinçli bir döneme işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda babaannem ölmemiş.bize gelmiş.annemde babannem saçını yapıyor..bu arada teyzem bulaşık yıkıyor..mende onları oyle gördüğüm de şaşırıyorum..

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba bu rüya güzel bir rüyadır ve genelde hep hayırla tabir edilir. Beklediğiniz müjdeli haberlerin ulaşmasına ve uzun bir mür geçirmeye tabir edilir.

 5. Misafir
  rüyamda ölmüs kayinpederim benim kendi kizima yani torununa dikkat etmemi söyledi acaba bu ne anlama geliyor?

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyada ölmüş bir kimseyi görmek o rüyanın hakikatine işaret eder. Onun dediği gibi maddi ve manevi açıdan ilgilenmenize işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ben rüyamda ölmüş dedemin tekar öldüğünü ve benimde abimle mezarına gittik

 8. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim bu hayırlı bir rüyadır. Bu rüyada görülen kişinin ahiretteki durumunun çok iyi olduğuna yorumlanır. Bazende bu kişinin sizden dua beklediğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda ölmüş olan annemi gördüm elleri bileklerinde kesilmişti ve yatıyordu bunun anlamı nedir acaba ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya annenizin kabrini ziyaret etmeye, ona çokça dua etmeye ve onun ruhuna hediye etmek üzere hayru hesenatlar işlemeye işaret vardır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda ölmüş babamı ve babaannemi görüyorum babam ölmemiş ölümcül hastalığından kurtulmuş sağ bana müjde veriyordu kurtuldum diye bende müjdeyi babaanneme söyleyeyince seviniyor günlük hayatına dönmeye çalışıyordu bu rüyayı iki üç gün peş peşe görüyorum bi açıklaması varmıdır merak ediyorum selametle.

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya kişi için dünyevi başarılara ve maddi kazançlar elde etmesine tabir edilir. Hastalık ise genellikle tersi ile yorumlanır. Anne ve babanız için bol bol dua edin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş ablasını görmek,  rüyada ölmüş birini hastanede görmek,  rüyada aileden ölen birini görmek,  rüyada aileden birinin öldüğünü görmek,  rüyada ölmüş ablayı görmek,  rüyada ölen ablasını görmek,  ruyada olmus ablayi gormek