+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?

  Reklam
  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?
  Vefat etmiş anneannemi gördüm çok mutluydu onunla konuştum sarıldım sonra sordum "anneannecim nasılsın iyi misin?" dedim o da "evet çok iyiyim" dedi. Sonra yine sordum "anneannecim nerdesin cennette misin" dedim. Anneannem de "evet Cennette'yim" dedi. Ama sonra dedim ki "Anneannecim ama sen hiç namaz kılmadın ki" dedim. Anneannem de "sabrımdan kazandım yavrum" dedi. Ben rüya içinde rüya gördüm ama bunu çok iyi hatırlıyorum. Bu rüya dan ne anlamalıyım? Ne olursunuz söyler misiniz?

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?


  Reklam  Merhaba kardeşim. Rüya içinde rüya görmek o rüyanın hakikate en yakın olan rüyalardan olduğu anlamına gelir. İnşaallah anneannenizin durumunun hayır olduğuna işaret eden çok hayırlı ve güzel rüyadır. Allah en doğrusunu bilir.

 3. Misafir
  Bnm ablam öldü acm cok her gece ağlıyorm onu görüyorum ve karışık bişekilde bi bebeğe sahip çıkıyorum kendi çocugummş gibi ablm sürekli bn ölmedim yaşıyorm diyor bi yardımcı olun lütfen 😞😞😞😢😢😢

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Allah rahmet eylesin. Bu rüya ona olan özleminize işaret eder. Onun için dua edin ve eğer imkanınız olursa başka hayırlar işleyerek onun ruhuna hediye edin. Allah sizlere sabırlar versin.

 5. Misafir
  Ruyada vefat eden babaannemi gordum bol bol hediye getirmisti hepimize. Cok neseliydik hepimiz. Hamileyim ve karnimdaki bebege bile ayakkabi hediye getirmisti. Ne anlama gelir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Rüyanız çok hayırlıdır sevinin. Bu rüya beklediğiniz müjdeli haberlere ve sevinçlere yorumlanır.

 7. Misafir
  Merhaba, ben rüyamda ölen babamın aslında ölmedigini biz başkasını babam sanıp yanlışlıkla gördüğümüzü gördüm yüzü cok güzeldi bir yerden geliyordu sakal bırakmadığı halde onu beyaz sakallı ve cok sağlıklı bir şekilde eve geldiğini gördüm ben kardeşime bakıp babam olmemis biz bütün evdeki esyalarını sattık ne dicez simdi der gibi kardeşime baktım babam içeri girdi sonra uymadım.. Cevaplarsanız sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Babanızın yapmanızı istediği bir vasiyeti eğer var ise yapın yerine getirin. Rüyanız hayırla yorumlanır ve güzel bir rüyadır. Ölmüş olan babayı yaşıyor görmek ve onu iyi bir halde görmek çok hayırlıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyada iki ay önce ölmüş amcamın sadece toprağın yüzeyinde yüzünü gördüm ve birkaç mezarlıkta toprak ölülerin üzerinde yoktu ve sırtındaki çantada gittikçe ağirlaşıyordu

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Gizlediğiniz sırlara ve bu sırlarınızın ortaya çıkmak üzere olduğuna tabir edilir. Elbette en doğrusunu sadece Allah bilir.

 11. Misafir
  Ruyanda büyük uvey anne anemi gördüm herdefadinda beni yanina almak istiyor kizim cok guzel bir yer cok mutlu olacaksin diyor bende çocuklarımı birakamam diyorum

 12. arifselim
  Yönetici
  Görülen kimsenin ruhunun şad olduğuna yorumlanır. Ayrıca o kimse için hayırlı dualar etmeye ve eğer hak varsa helal etmeye işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

  Ruyanda büyük uvey anne anemi gördüm herdefadinda beni yanina almak istiyor kizim cok guzel bir yer cok mutlu olacaksin diyor bende çocuklarımı birakamam diyorum

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş ablasını görmek,  rüyada ölmüş birini hastanede görmek,  rüyada aileden ölen birini görmek,  rüyada aileden birinin öldüğünü görmek,  rüyada ölmüş ablayı görmek,  rüyada ölen ablasını görmek,  ruyada olmus ablayi gormek