+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?

  Reklam
  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Rüyamda geçen yıl hastaligi nedeni ile vefat eden bir yakinimin silahla vurularak tekrar öldüğünü gördüm vurulduktan sonrada inege dönüştü hayırdır inşallah

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?


  Reklam  Rüyayı gören kimse için alacağı güzel habere, zengin varlıklı bir kadına yorumlanır. Çok nadir de olsa duyulacak olan olumsuz gelişmelere işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  yamda ölmüş babam evimizde yatakta uyuyor hastamış annemden başında elini tutuyor okşuyor sonra girip yanına uzanıyor 4 tane ablamla oturuyoruz annemle konuşuyoruz ben ablalarima sessizce diyorumki dışarı çıkalım hadi ayıp uyuycaklar galiba diye en büyük ablam diyorki niye çıkalım biz onların çocuklarıyız sonra yere bir bakıyorum annemin pantolonu yerde duruyor alt tarafını indirip yatağa oyle girmis ne anlama geliyor lütfen yardımcı olun

 4. arifselim
  Yönetici
  Ölmüş olan birisinin eve gelmesi ve rüyada görülmesi hayra yorumlanmıştır. Endişelenecek bir durum yoktur. O rüya hayırlıdır. Yaşayan annenize iyilik ve ölmüş olan babanıza da dua etmelisiniz. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Esim ruyasinda olmus babasini gormis soguktur ceketini giy demis oda esin ceketimi kirmetti demis giyemem demis bi ruyanin manasi nedir bir bilen varmi

 6. arifselim
  Yönetici
  Kayınbabanıza hakkınızı helal etmeniz gerektiğine ve ona bol bol duada bulunmanıza yorumlanır. Eğer onun üzerinizde hakkı varsa o hakları yerine getirmenin yollarına bakın. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda rahmetli annemi kefenli şekilde tekrar dirilmiş halde görüyorum sonra ben ölmedim diyor yüzü ay gibi bembeyaz sarılıyorum çok özledim annem diye ağlıyorum öpüyorum oda beni öpüyor fazla kalmayacağı nı söylüyor vaktim az gideceğim diyor annem bende nereye annem dur diyorum sonra kayboluyor uyandım sonrada yorumlarsanız sevinirim Allah razı olsun...

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız çok hayırlı ve çok güzel bir rüyadır. Ölmüş olan kimseyi hayatta görmek, hayır ve berekettir. Ayrıca bazı endişelerinizin olduğuna ama bunları basit bir şekilde atlatacağınıza yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  rüyamda annelerin evinde oluyorum.eve misafir geliyor güya dedem ölmüş başsağlına gelmisler.bu arada bi odaya giriyorum.burda bi tanidigimiz gerçekte ölmüş biri,hasta yatıyor eşi de başında bişey istiyor musun?diye soruyor.ben odaya girince adam kalkiyor bende rahatsız olma yat deyince geri yatıyor.ben de bu esnada her yerde kuruyemiş arıyorum.sonra çekmecede bulup yedim..rüyanın anlamı nedir.şimdiden teşekkür ederim..

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyada ölmüş birisini yaşıyor görmek veya birisinin öldüğünü görmek her iki taraftan da hayırla yorumlanır. Ayrıca rüyasında kuruyemiş yediğini gören kişi, karlı ve yüksek gelir elde edeceği bir iş yapacak, iş istediği gibi olacak, bu sayede de tüm borçlarından, maddi zorluklarından kurtulacağına yorumlanmıştır.

 11. Misafir
  Rüyamda ölen amcami ağzı sis yanmış vaziyette kefenin içinde sağ olarak gordum bana sus kimseye soyleme beni gömün dedi .manası nedir


  Rüyamda ölmüş amcamın tekrar öldüğünü kefen içinde ama ağzı sis ve yanık olarak gördüm .bana sus kimseye söyleme beni gömün dedi .manası nedir acaba?

 12. arifselim
  Yönetici
  ile alakalı yazı mumsema.com
  Allah hayırlara vesile eylesin. Bu rüya o kimse için sizde bulunan sırlarına yorumlanır. Onun sırlarını korumanız ve kimseye anlatmamanız gerekir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş ablasını görmek,  rüyada ölmüş birini hastanede görmek,  rüyada aileden ölen birini görmek,  rüyada aileden birinin öldüğünü görmek,  rüyada ölmüş ablayı görmek,  rüyada ölen ablasını görmek,  ruyada olmus ablayi gormek