+ Yorum Gönder
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  6 ay once 26 yasinda oglum trafik kazasinda kaybettim dun gece ruyamda yuzleri benek benek olmuş kollari jilet izi bana kızgın bir şekilde elbiselerimi bana ver ben gidicem demesi bende oglum sen ölmedinmi diye soruyorum oda ne ölmesi ben olmesim demesi

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu rüya onu çok sevdiğine ve çok özlediğine alamet eder. Ona bol bol dua edin ve hayrına olmak üzere sadakalar verin. Ayrıca kabrini de ziyaret etmelisiniz. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda olmus olan kaynanam kaynatama bakiyordu kaynatam hastanede yatiyormus onun refakatcisi olarak kaliyormus kaynatam hastaneden kacip benim yanima geldi beni gormeye niye gelmediniz dedi cok kilo almisti yorumu nedir acaba

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya onlar için hayır ve rahmete işarettir. Ölmüşlerse onlara dua etmeye ve hakların helal edilmesi gerektiğine alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda vefat eden kayınpederimin bana senin bir oğlun olacak adını kendisi koyması ne demektir

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya inşaallah hayırlı bir müjde olarak kabul edilir. Ölü kimsenin görülmesi genellikle sahih manada yorumlanır. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Bi kac gun once amcam vefat etti kizi hem yetim hm oksuz kaldi ve ruyamda amcamin gelip benimle sarildi ve kizini alip goturdu ne anlama geliyo acaba ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Bu amcana dua etmek anlamındadır. Onu düşünmek ve unutmamak ve ona karşı yapılması gereken hakları yerine getirmek anlamındadır. Amca demek baba yarısı demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  ruyamda olen annemi gordum ve bana dediki git olmüş ablani bul ve ben onu buldumda o bana elini uzatti ne anlama geliyor bu ruya

 10. arifselim
  Yönetici
  Bunun özel bir anlamını bilemeyiz ama bu anneni özlemene ve unutmadığına alamet eder. Ona dua etmeye, kabrini ziyaret etmeye ve imkanın varsa ruhu için sadakalar vermeye alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda ölü babami gördüm elini öpmek için egildm ama elini çekti öptürmedi ..

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişinin babasının ruhunun sevinmesi için babası adına sadaka vermesi gerektiğine alamet edilir. Bıraktığı bir vasiyet varsa yerine getirilmelidir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş ablasını görmek,  rüyada ölmüş birini hastanede görmek,  rüyada aileden ölen birini görmek,  rüyada aileden birinin öldüğünü görmek,  rüyada ölmüş ablayı görmek,  rüyada ölen ablasını görmek,  ruyada olmus ablayi gormek